siodełko szosowe pomocy

Witam być może powtarzam temat , ale zamiar zmienić siodełko w , na allegro znalazłem velo carbon co o nim sądzicie, podobno nie odbiega zasadniczo od selle italia slr, a cena jest dosyć przystępna.

Witam

Przejeździłem na takowym zeszły sezon. Bardzo wygodne, wygina się ładnie i dostosowuje do kształtu tyłka. Skóra się nie wyciera. Waga rzeczywista 190g.

pzdr
pantani

jezeli mogę wiedzieć gdzie go kupiłeś

Kupiłem nówke na Allegro za ok. 130pln
W tej chwili już nie śledzę siodełek na allegro ale zdaje mi się że znikły te velo.

pzdr
pantani

Mam nadzieje ze nie przeszkadza ci moja ksywka:-)
Chyba razem w tym samym czasie sie zarejestrowalismy:-)

Eh, to ty byłeś pierwszy i ja się powinienem pytać czy ci moja nie przeszkadza?

pzdr
pantani

Właśnie przed chwilą ogladałem to siodełko i też zastanawiam się nad jego kupnem.
allegro.pl/item97059955__now … 193g_.html
Sprawdziłem kilkadziesiąt różnych siodełek San Marco i Selle Iatlia. To Velo najbardziej spełnia moje oczekiwania jesli idzie o kształt, profil, wymiary, ciężar i umiejscowienie wycięcia. Opinie forumowiczów potwierdzaja moje przypuszczenia.
Sprzedawce z linku polecam bo kupiłem u niego juz pół roweru :slight_smile:
Pozdrowienia.

Sprzedawce znam osobiście, to mój kumpel, gostek godny polecenia.
Te siodła co on tam ma to są “nowe” modele '06. Nowe tzn w nowych barwach, a tak naprawde to samo co w poprzednich latach, na takich właśnie jeżdziłem i polecam, BARDZO WYGODNE. Za te cene tylko brać!

pzdr
pantani

Super - miło spotkać kolegę z Ostrowa :slight_smile:
Mój ostatni duzy zakup u Marcina to rama a6605 czerwony Author.
Jest super. To rzeczywiście super gość i świetnie redaguje stronę internetową Interkol Ostrów.
No i na dodatek świetnie jeździ na rowerze.
Polecam go przy każdej mozliwej okazji.
Pozdrowienia.

Widze, ze Ostrow ma silna obsade na tym forum - musze sie przyznac, ze tez stamtad pochodze :slight_smile:
A propos siodla - mozna je sobie tutaj ze wszystkich stron obejrzec: http://www.velosaddles.com/products_detail.php?cat_id=5&id=10

Hej Ostrowiacy, a wiecie że ja w poznaniu siedze i nie mam z kim jeździć? Musimy sie dogadać jakoś na rower!

pzdr
pantani

Kupa ludzi tu jeżdzi. Mozesz dołączyć. Największa grupa startuje w niedziele o 10 ze stacji benzynowej na rondzie obornickim (wylot na północ na Oborniki i Piłę) - z tej dalszej od centrum żółtej, a nie zielonej chyba BP, która jest od strony centrum. Poza tym w tygodniu we wtorki i czwartki ale dowiem sie teraz skąd startuja i o której. Chyba o 16 przez co ja nie mogę zdążyć po pracy. Jakas grupa jeździ w soboty (dowiem się też szczegółów od kolegów i napiszę).
Praktycznie codziennie mozna spotkac kilku kolarzy, a w sezonie kilkunastu, na poligonie.
W tygodniu po południu, a w soboty i w niedziele przez cały dzień.
Szosa prowadzi ze Złotnik do Biedruska. W Biedrusku w lewo przed zakrętem w prawo w strone Warty, a w Złotnikach w prawo z szosy na Oborniki za trzecimi swiatłami licząc swiatła w Suchym Lesie za wiaduktem jako pierwsze.
Ja jeżdże różnie, najczęściej sam, przewaznie w soboty i/lub niedziele przez cały rok, w sezonie staram sie co najmniej wyrwać raz w tygodniu, ale jestem w kategorii 40+ więc ze mną nie poszalejesz :slight_smile:
Teraz ćwiczę podjazdy bo zostaję w tyle za grupą i nie wytrzymuję tempa.

Ja z kolei prawie zawsze jezdze samemu. W zasadzie poligon + okolice murowanej i bolechowa. O grupie startujacej z ronda obornickiego slyszalem, ale wydawalo mi sie, ze wyjezdzaja w sobote, a nie niedziele, ale pewnie sie myle. Gl. przyczyna dlaczego nie jezdze z grupa - preferuje jezdzenie poznym popoludniem, a latem nawet grubo po 21 (tak dlugo jak jest jasno). Po prostu po powrocie z roweru rozleniwiam sie:) i gdybym wychodzil wczesniej to potem pol dnia dzialalbym na zwolnionych obrotach… Ale kiedys moze sie wybiore w niedziele na 10 na rondo obornickie:)…

Sprawdziłem i potwierdzam: wtorki i czwartki 17 poligon, soboty róznie 10 lub 14, koledzy raczej umawiaja sie indywidualnie - trzeba znaleźć kontakt na poligonie - tam zawsze mozna spotkac kilku szosowców. Niedziele sa pewne - godz. 10 rondo przy Obornickiej.
Pozdrowienia.

[size=75][ Dodano: Czw 27 Kwi, 2006 22:09 ][/size]
Hej, Pantani z Ostrowa,
Wysłałem wiadomość prywatną ale coś mi komputer wariuje na wi-fi w domu.
Napisz czy doszła, proszę.
Wiadomość dla wszystkich zainteresowanych siodełkami - u Marcina Miśka (Bike-Serwis) w Ostrowie Wielkopolskim (polecałem go we wcześniejszch postach) są teraz dostępne super siodełka Velo po przystępnych cenach, robione na wzór Selle Italia i mocno nie odbiegające od pierwowzoru. Polecam je i przde wszystkim tego sprzedawcę. Można go bez trudu znaleźć na allegro.