Skarga

Ktoś sobie robi jaja…

To nie jaja. Na necie szaleją wirusy oraz roboty penetrujące w poszukiwaniu ofiar, by zdeszyfrować hasła i przejąć kontrolę nad skrzynką mailową lub loginami.
Zostałeś po prostu zablokowany przez oprogramowanie serwera (z którego się logowałeś lub na który się logowałeś).
Ostatnio było bardzo wiele takich przypadków na innych forach dyskusyjnych.
Najważniejsze jest to, by mieć mocne hasło.

z 2 tygodnie temu tez mialem identyczny przypadek :slight_smile:

Od kilku miesięcy próbujemy to przyblokować, ale to jest walka z wiatrakami - jak zablokuję jeden skrypt, pojawia się dziesięć nowych. Trzeba przeczekać, nie ma innej rady…

W ostatnich 2 tygodniach miałem 3 takie przypadki.

Ja w sumie kilkanaście w ciągu miesiąca.

Serio - tego się nie da powstrzymać…

nie chcę się chwalić, ale jednego dnia miałem cztery razy “blok” :wink:

Ja miałem jakiś czas temu takie coś. Jedynym sposobem aby nie paść ofiarą jest MOCNE hasło (małe/wielkie litery, cyfry, inne znaki). Wtedy powinno się skończyć na zablokowaniu konta. No, chyba że ktoś ma takiego pecha, że skrypt wygeneruje przypadkowo jego hasło. Ale wtedy powinien sobie to powetować kuponem totolotka :wink:

nie wiem czy to jest właściwy temat, nie znalazłem innego. Chciałem się zapisać do grupy Redaktorów Cyklopedii, co też uczyniłem :slight_smile: Wymagana jest chyba zgoda Moderatora, nie wiem, może Naczelnego? Czy ktoś mógłby coś w tej sprawie zrobić? :slight_smile:

Na razie nie wiem, czy Cyklopedia będzie działała jeszcze. Się zobaczy :wink:

Aha. Ale czy to oznacza, że będąc Redaktorem nie można pisać i nad nią pracować? :slight_smile:

Zadajesz zbyt skomplikowane pytania jak na tę godzinę i na mój ból głowy ALBO spróbuj napisać to samo zdanie ale poprawne stylistycznie i logicznie.

Piszesz że nie wiesz czy będzie działać. Moje pytanie brzmi: Czy gdybym został teraz Redaktorem to mógłbym nad nią pracować? :slight_smile:

a to nieładnie :cry: sporo pracy i czasu poświęciłem na artykuły.

No, byłoby to nieco trudne, bo Cyklopedia to była strona wiki…

Treść nie zginie. Zastanawiam się nad formą i potrzebą…

Ja mam takie głupie pytanie : Co to w ogóle jest Cyklopedia?

Naczelny, nic z tego nie rozumiem :smiley: Istnieje ta Cyklopedia, czy nie? Można pisać czy nie? Mogę zostać Redaktorem czy nie? :stuck_out_tongue:

Istnieje, choć nie istnieje…

Raczej nie można w chwili obecnej.

Na upartego tak, ale raczej nie :slight_smile:

:wink: :smiley: :smiley:

Powiedzmy że jestem uparty :smiley: