Sprzedałbym koła WH-R500 z oponkami Hutchinson Carbon Gold

Koła WH-R500 Sora kupione we wrześniu 2006 (gwarancja na podstawie rachunku: 1 rok) do roweru przeznaczonego głównie do jazdy w trenażerze. Kilka-kilkanaście miękkich jazd na dworze. Ci, którzy mnie znają lub coś ode mnie brali wiedzą, że mój sprzęt jest zawsze w stanie idealnym+. Koła doskonale centryczne nie podkręcane od nowości. Koła tanie i komfortowe, opory na piastach i opory powietrza zadziwiająco dobre, natomiast do ostrzejszej jazdy koła są zbyt miękkie (zwłaszczam że ważę 83 kg).

Oponki Hutchinsyn Carbon Comp Gold ONCE takie sobie - dość lekkie, nośne i przyczepne, ale niestety delikatne. Jedna opona była przy pierwszej jeździe przebita na wylot, ślad jest naprawdę paskudny, ale po podklejeniu dużą łatką od wewnątrz sprawuje się nienagannie. Tzw. normalne zużycie (starcie) opon niewielkie.

Nie daję dętek!

Koła do lekkiego treningu się sprawdzały, natomiast chcę, by rower treningowy nadawał się awaryjnie do ścigania - przy okazji potestuję WH-5600 105 lub WH-561.

Cena 225 PLN. Tylko odbiór osobisty w Warszawie.

Polecam rzeczy od Doktora wszytko co od niego mam jest pierwsza klasa. Widziałem jego rowery, utrzymane świetnie więc niema się czego obawiać że koła są używane, polecam.

Zgadzam się z predmówcą. Doktor naprawdę dba o sprzęt, na pewno będziecie zadowoleni z zakupu. Polecam :exclamation:

szkoda ze tylko warszawa ehhh

Może być wysyłka na koszt nadawcy. Ale wolałbym odbiór osobisty.