Sprzedam : album Tour de France. Ilustrowana kronika wyścigu

Jako że, nadal nie mamy zakładki „BAZAR” pozwolę sobie zamieścić małe ogłoszenie z cyklu „sprzedam” właśnie w tym miejscu, bo nie za bardzo mam pomysł, jakie inne miejsce na naszym Forum wybrać na tego typu informację. Wszystkich poirytowanych przepraszam :o)

Sprzedam album „Tour de France. Ilustrowana kronika wyścigu”. Książka przedstawia historię największego i najważniejszego wyścigu kolarskiego w latach 1903-2005. Zawiera relacje, ciekawostki i szczegółowe statystyki ( zwycięzcy wyścigu, poszczególnych etapów !!!, zdobywcy zielonej koszulki, koszulki w grochy, rekordowe prędkości, najważniejsze wzniesienia, „najmłodsi-najstarsi” i wiele innych ) oraz piękne, często unikatowe-archiwalne zdjęcia z każdej z 91 edycji tego wyścigu. Do tego w książce kilka interesujących i bogato ilustrowanych felietonów poświęconych : wybitnym kolarzom, tj. Lance Armstrong, Jan Ullrich, Erik Zabel, polskim osiągnięciom w wyścigu oraz aferom dopingowym.
Książka jest w stanie idealnym !!! Kilka dni temu dostałem ją w prezencie – lecz dawno już miałem swój egzemplarz, dlatego ten mogę okazyjnie sprzedać

Szczegóły na Allegro :

allegro.pl/item140110273_alb … scigu.html

Ewentualne pytania i propozycje proszę kierować albo przez Allegro, albo na „prywatną wiadomość”.