Sprzedam rozmaitości

  1. Obejma podsiodłowa Pro 31.8 na zacisk, używana 1 dzień (awaryjnie) – gratis przy zakupie kilku z poniższych.

  2. Sztyca Ritchey Comp V2 400/27.2, kupiona 2006, minimalne ślady użytkowania – 50 PLN

  3. Mostek Ritchey Comp 120/25.8, 2006 rok, używany, brak śladów użytkowania, z pudełkiem, folią itp. – 50 PLN.

  4. Środek suportu DuraAce ITA, podobno jeden trening 120 km (podobno, bo kupiłem od Wertykala wraz z całą używaną grupą 7800 do zapasowego roweru, ja nie uzywałem ww. wcale o mam oba rowery BSA), przebieg wydaje się prawdopodobny, z pudełkiem – 70 PLN.

  5. Fabrycznie nowy (nie rozerwane metki) orygnalny strój grupy “Mróz – Wędliny” 2003, tzw. “baleron” (w zamierzeniu projektanta: “ognisty smok”): spodenki rozm. 6, koszulka rozm. 6, skarpetki XL, czapeczka. W owym sezonie stoje dla “Mroza” popełniała firma BCM Nowatex. Prywatnie (używałem kilka takich kompletów): koszulka niezła, skarpetki (producent: Danielo.pl) niezłe, czapeczka niezła, spodenki średnie (wkładka nieprofilowana, przy jazdach 3-4 godziny na SLR to nie za bardzo…, meteriał średniotrwały) – komplet 4-częściowy: 180 PLN.

  6. Komplet jw. z tym, że:

  • strój ma oderwane metki i był 1 (naprawdę: JEDEN, rezerwowo) raz jeżdżony,
  • koszulka ma suwak na całej długości,
  • spodenki rozm. 5,
  • skarpetki rozm. L,
    Cena 160 PLN.