Start w wyścigu

Pytam bo jestem ciekawy jak Ci pojdzie, licze ze zdasz relacje jak bylo:) fajnie Ci, chcialbym tak ale moje zainteresowanie kolarstwem jest bardziej jako oglądacz, na rower a raczej takie zawody za slaba kondycje mam i za malo doswiadczen, za duzo rozrywkowego trybu zycia no i za duzo kilogarmow mimo wszystko, wole silownie od roweru bo ciezko mi idzie jazda i sprzetu nie mam odpowiedniego jak sie wybiore to na krotko ale intensywnie, a kolarstwo to sport wytrzymalosciowy a dla kogos narwanego bez kondychy konczy sie maskarą:) dlatego ciekaw jestem jak pojdzie komus takiwmu jak Ty, bo po niektorych pytaiach mozna sadzic, ze nie jestes zbyt zaawansowany;)

Wole nie ryzykować, bo jeszcze niespodziewanie dobrze mi pójdzie i oskarżysz mnie o doping :smiley:

Nie no Eder nie zatrzymuj się w pół drogi :stuck_out_tongue: Żart czy nie żart, z pewnością byłoby to ciekawą kontynuacją wątku, który sam pchnąłeś. Bez tego będzie luka. Wyobraźmy to sobie:
Skurcz mnie łapie, co teraz? Olać? Czy nie? Może kręcić szybciej? Może zdjąć buta żeby rozmasować? A może da się bez zdejmowania?
Dojechałbyś do mety i nawet nie poczuł zmęczenia mając inne rzeczy na głowie :grinning:
Ja w każdym razie zapisuję się na relację live …

Po prostu założyć kanał na YT, zrobić transmisję na żywo i już. Jedna kamerka na widok z przodu, druga z tyłu, ewentualnie po jednej na nogi i twarz. Oczywiście z komentarzem. Nawet można włączyć możliwość wysyłania pieniędzy i jeszcze da się zarobić na nowy rower. :wink: Przyjemne z pożytecznym.

Ale tak całkiem poważnie, to powodzenia jutro, Eder. :slight_smile:

1 polubienie

Eee tam transmisja. Co mi z nic nie mówiących obrazków. To właśnie komentarz, odczucia i pytania Edera są kluczem w tej zabawie.

A poza tym oczywiście też, powodzenia!

1 polubienie

No ale to żaden problem przypiąć gdzieś mikrofon i komentować. Przecież to byłby hit. :wink:

1 polubienie

Albo ma doginac na maxa , albo gadac do mikrofonu. Obydwu rzeczy na raz , zrobic sie na czasowce nie da .

1 polubienie

Może Probosz znajdzie czas na komentarz? Będzie sobie mógł pleść do woli te swoje bajki między analizą techniki i sylwetki edera na trasie. To byłby hit sezonu!

1 polubienie

21 km mam od domu do czasówki, dlatego samochodem jade.
A ile km zrobiłem to wiem z głowy, bo znam tą trase juz bardzo dobrze, a od skrzyżowania do nawrotu to od wielu lat z rodzicami jezdziłem nad te stawy i do rezerwatu

Mój miernik jest taki, że moge widzieć chwilową predkość zawsze, a wyzej mniejszą czcionką albo ile km zrobiłem, albo upływający czas, albo np. temperature, albo srednią predkosc albo jest jeszcze taka przydatna funkcja, że przeskakują co kilka sekund dystans, srednia prędkość, max predkosc i czas jazdy, i tą opcje zawsze wybieram na swoje treningi. Ale tutaj chyba włącze sobie sam czas, żeby cały czas widzieć jak upływa i żeby do skrzyzowania mieć mniej więcej 11 min, do nawrotu mniej więcej 16 min 20 sek i na koniec około 32min 40 sek, co da równe 34 km/h. Oczywiście to jest cel, a zapewne będzie słabiej

A ile km/h wykręcałeś na płaskich czasówkach około 20 km? :stuck_out_tongue:

Zalezy od terenu , ale na tych plaskich zawsze ponad 40 .

Rzeznik… a numer na kierownjcy nie zwieksza oporu?

Trochę zwiększa, ale wszystkim po równo :wink:

1 polubienie

Zainteresowanie tym wyścigiem niemalże na poziomie GT :joy::joy::joy:

Może to są kwalifikacje na MŚ do Innsbrucka???

Patrzac na lydki i na sprzet 90% uczestnikow tobym sie nie zdziwil ; d

Łydki i sprzęt same nie pojadą.

Są wyniki live (pomiaryczasu) i Eder jest na liście startowej. Powodzenia!

1 polubienie

Niech się pochwali wynikiem.

Ech myślałem że wystartuje jako Eder.
W końcu jest sławny! I niekonwencjonalny.
Na końcu autografy itd. Gwiazda wyścigu :grinning: