Statystyki z prywatnego dzienniczka

No fakt. Nie pomyślałem o tym :wink:

Arek, dzięki,
właśnie to było bardzo charakterystyczne.
pzdr

Dzisiaj było super czułem się tak jak by była wiosna+10 st. i zaszalałem
:arrow_right: :smiley: 144km, 4h 53min

a ja dzisiaj jedynie 112,8km w czasie 4:12

pozdrawiam ciężko pracujących!! :smiley:

dzisiaj tylko :wink: 66km w 2h 15 min

[size=75][ Dodano: Pon 19 Lut, 2007 22:41 ][/size]
Wczoraj 109 km w ok 4 godz, a w całym poprzednim tygodniu zrobiłem 423 km :stuck_out_tongue:

Wystarczy że zmienisz poziom zabezpieczeń w excel’u
Wchodzisz w “Narzędzia” :arrow_right: “Makro” :arrow_right: “Zabezpieczenia” :arrow_right: zaznaczasz “średnie” i gotowe :wink:

a ja mam taki problem mianowicie jak daje na wejscie to mi nic sie nie dzieje moze mi ktos pomoze?

Hmm a próbowałeś jeszcze raz ściągnąć ten dzienniczek ? może wystąpił jakiś błąd przy pobieraniu pliku ?

LUTY :arrow_right: 34 H :arrow_right: zdrowie nie pozwoliło na więcej.

No ja 38h, niestety rowniez przez zdrowie :((. Bedzie lepiej w marcu :))

luty 1005 km :wink:

700 km :confused:

widzę że wy szose jeździcie , ja dopiero od marca zaczynam a do tej pory jeździłem przełaj na ostrym kole na korbach 160mm.

Ja w lutym 530 km, gdyby nie choroba to by było 700

Dla porównania moi radzieccy koledzy z MapaMap mają zrobione od 1 grudnia po około 10 000 km :slight_smile:

Bez przesady , Rutkiewicz przugotowując się do tour de pologne robił 3tys miesięcznie a oni zimą 10 w 3 miesiące , nie wiem co mam o tym myśleć :unamused:

może to jest wynik w sumie :question:

Ja to rozumiem, że z osobna każdy kolega…

Hehe, ja tam wierze kolarzowi87. Radziecka szkola trenuje wlasnie tak :smiley:. Poza tym jesli Rutek robil 3000km/miesiac to za 3 miesiace mial 9tys, a oni maja 10tys. Mala roznica.

Gdzieś czytałem o Ekimovie że w wieku juniora robijakoś powyżej 30tys km na sezon, jak powiedział Arek radziecka szkoła opiera się na jeżdżeniu, jeżdżeniu i jeżdżeniu :stuck_out_tongue: