Strade Bianche 2018

Trochę za późno zaatakowała ale podium powinno być.Ciekawe co się stało że przegapiła odjazd Holenderki.

Mam nadzieję, że z wyścigu mężczyzn będzie lepsza transmisja…

Kwiato podobno prowadzi peleton… czyżby jednak jechali na Moscona? :/

Niewiadoma pokonała zdecydowanie najszybciej ostatni podjazd, gdyby tylko pojechała z Holenderką która dysponuje przyspieszeniem na krótkich podjazdach godnym samego Nibalego to by ją spokojnie objechała ale znowu czegoś zabrakło.

Michal Kwiatkowski’s Team Sky leading nie znaczy, że to Kwiato prowadzi :wink:

Aj ogarniam szybko mieszkanie na przyjazd teściów i w tych nerwach źle przeczytałem :slight_smile: Będzie dobrze :slight_smile:

Są zmęczeni…

Kwiato wyglada jak albinos.

Bardet zapłaci za pogoń i ten atak, ale i tak ładnie zaznaczył swą obecność.

ależ ujechani.
Valverde złamał mi serce. normalnie taki z niego poker-face, a tu czyste cierpienie. Kwiatkowski póki co nieźle jak na taką pogodę, no ale jeszcze daleko.

Michał się mąką chyba posypał :smiley:

Sporo oglądania się, poprzednie edycje były chyba lepsze.

To co? Wygrał van Aert?

jak się tak będą oglądać, to jeszcze ta dwójka dojedzie. :smiley:
ale tak to jest, jak trzej główni faworyci tylko patrzą się na siebie i jeden jedzie za drugim. :slight_smile:

Faworyci 1’30 do prowadzącej dwójki. Mizeria…

Ostatnia szansa żeby zaistnieć w wyścigu przed faworytami

Ps. Wincyj motorów!!!11111jeden :imp:

Już tak nie narzekajcie na te motocykle bo ci co widzieli wyścig pań wiedza jak słabo był pokazany gdy tylko ich zabrakło …
Mam dziwne wrażenie, że Probosz to chyba zapomina, że Sagan to Słowak a nie Polak.

Dziwne że Kwiatek pozwolił na taki rozwój sytuacji. Teraz pytanie brzmi kto wygra z czołowej trójki. Ja nie wiem …

Może po prostu nie miał nogi.

Dawno nie widziałem tak czerwonych rąk jak u Benoota. Szacun.

Nie wyglądał Kwiato na zmęczonego ostatnim razem gdy go widzieliśmy. Być może przyszedł kryzys.