Strade Bianche 2020

Transmisja w Playerze o 15:00, z chęcią obejrzę. na 90% Vleuten, ale jest jeszcze Vos, Utrup, Breggen, Moolman i KASIA.

Jesteś pewien? Też bym z chęcią obejrzał ale patrzę na program w playerze i nic takiego nie ma. Jest tylko powtórka SB 2018 od 15:30 do 16:15 a potem od 16:15 edycja 2019 no i od 16:50 na żywo.

Widziałem tę informację dzisiaj w reklamie na Eurosporcie, więc zdziwiłbym się gdyby nie było transmisji. Eurosport tych tylko-playerowych transmisji często nie uwzględnia na stronie.

1 polubienie

Spox to dzięki za info bo w programie jak pisałem nie ma nic.
Edit:
Nowy “bajer” od Velonu. Race Center - można na żywo podglądać statystyki kolarzy
http://widget.velon.cc/

Na playerze nie znalazłem transmisji z kobiet ale jest na Tiz :slight_smile:

1 polubienie

Streamu z wyścigu kobiet jednak nie ma, można by rzecz że Eurosport jest słowny niczym polityk w czasie kampanii. Na szczęście jest transmisja na tiz-cycling

Ciekawa sytuacja u Kobiet.
Na 23km to mety prowadzi solo M. Garcia Canellas z BTC Lubljana,
za nią + 3:10 grupa pościgowa składająca się po jednej zawodniczce z pozostałych teamów i co ciekawe, nie ma wśród nich żadnej z faworytek :open_mouth:
Te są w peletonie ze stratą +5:43

A Trek Segafredo taką niemiłą niespodziankę miał z rana…

Van Vleuten zdołała przeskoczyć z peletonu do grupy pościgowej.
16km do mety… niespodzianka wisi w powietrzu ale czy Van Veluten na to pozwoli? :slight_smile:

13 km, minuta … van Vleuten to potwór!

Edit: I już van Vleuten razem z Garcią …

Ona się powinna z facetami ścigać bo u Kobiet nie ma z kim :smiley:

5 minut odrobione na 15 km. Kolarstwo kobiece nie ma przyszłości przy takich przepaściach w umiejętnościach między zawodniczkami.

W trudnym terenie van Vleuten nie ma rywalek, szkoda że Vos niewidoczna, bo ona też jest bardzo mocna w jednodniówkach.

Jakość transmisji wyścigu kobiet straszna (no i to że oglądałem z raiplay.it z VPN pewnie nie pomagało), i też różnice czasowe GPS takie sobie. Grupa najlepszych, skąd wyskoczyła Van Vleuten, 20 km do mety może miała ok 4-5’ straty, ale potem na pewno coraz mniej. Więc nie bym wyciągał za dużo wniosków z różnic czasowych.

Ale i upał i trasa robiły swoje, nawet Van Vleuten wyglądała ciągle na strasznie zmęczoną.

Tak to jest jak się tnie koszty i transmisja była chyba z dwóch kamer ruchomych tylko.
Bo odkąd się zaczęła to pokazywali liderkę i grupę pościgową a w ogóle peletonu stąd nikt nie zarejestrował, że AVV oderwała się od niego. Dopiero jak dojechała do grupy pościgowej to wyszło.
Potem jak ścigała Marie to tylko je dwie kamery pokazywały a co się działo za nimi nie wiadomo i tak do końca już.

Też mi się wydaje, że GPS mocno przekłamywał, ale tak czy siak, pogoń imponująca.

Nie wiem jak Włosi rozwiązywali kwestię bezpieczeństwa kibiców, ale na Piazza del Duomo w Sienie ludzi jak na lekarstwo

Na wyścigach kobiet zawsze jest tylu ludzi, za godzinkę będzie 10 razy tyle.

Piazza del Campo (Piazza del Duomo jest gdzie indziej). Sektor startu i piazza del Campo są zamknięte dla kibiców, reszta trasy otwarta.

Mało ludzi było w moim ulubionym miejscu, ok. 500 m do mety zaraz przed skrętem w prawo. Ale wątpię, żeby było za półtorej-dwie godziny tylu co zwykle w ostatnich latach.

1 polubienie

Eugenia Bujak 14., a Kasi nie ma w wynikach :frowning:

1 polubienie

Może osłabła na ostatnich metrach

Jest relacja na ES?

Jest. Tzn na razie wstęp i gadu gadu i obrazki ze startu.