strava.com

W 3City wielu z nas używa tej aplikacji. Działa z Garminem oraz z telefonem kom. z systemem Android. Sportstracker, Edomondo itp. się chowają.
Jest z tym dobra zabawa, bo zdefiniowane są już chyba wszystkie podjazdy w okolicy, na których odbywa się walka o KOMy :wink:
Można też śledzić tam niektórych kolarzy zawodowego peletonu oraz kolegów na całym świecie.
Mój profil: app.strava.com/athletes/131859
Wypróbujcie- jest darmowa!

Tadam :wink:

Kwiatek:

strava.com/athletes/1905161

Można jakoś podejrzeć mapę? Jestem ciekaw statystyk górnego Grabówka (Kordeckiego/Ceynowy/Widok, Hozjusza, Kalksztajnów/Sambora/Stoigniewa), dla track4bikers to za krótkie odcinki, żeby coś mądrego podały odnośnie przewyższeń.

jak już szukasz fajnych wzniesien t na pewno w żarnowie jest fajna górka, jak podjedziesz pd witomino to okoł 100 metrów przewyższeń zrobisz, no i od strony Rumi podjazd pd Łężyce jest zajebisty polecam oczywiście jak na nasze warunki. Od strony Wejherowa jak się kierujesz na Bieszkowice też jest fajny podjazd no i od Strony Pustek w stronę Koleczkowa.

Jak na razie to te górki pokonuję z buta (z obciążeniem w postaci wózka z juniorem), więc zostanę przy lokalnych wzniesieniach :slight_smile:
Swoją drogą wg tracksa to Kalksztajnów to równe 9% na kilkuset metrach a od strony Kordeckiego są momenty 14%. Ostatnio odkryłem Hozjusza i tam jest strach z wózkiem schodzić, więc pewnie ze 20% momenty są.

Wczesniej ktos wrzaucil w tym temacie profil Kwiatka. Moze niektorych to zainteresuje, ze Michał dzisiaj znow sie uaktywnil i wrzucil swoj dzisiejszy trening :wink:

strava.com/activities/181032330/overview

Michal ostatnio praktycznie codziennie wrzuca treningi. Ja strave zaczalem uzywac na wiosne tego roku, na pewno jest to spore urozmaicenie treningow, choc czasem lapalem sie na tym, ze za duzo sie spinam na tych podjazdach gdzie sa komy :smiley:

Widziałem nawet artykuł słynnego włoskiego trenera: “Jak się zmieniły treningi w epoce Stravy”…
Mnie pewnie odcinki przeszkadzają treningom, ale Challenges dają motywację jechać dłużej. :stuck_out_tongue:

Ale tez odcinki pomagaja troche sledzic postepy jakie robisz. Ja wprawdzie jestem poczatkujacym “kolarzem”, ale porownanie predkosci i pulsu na dluzszych odcinkach fajnie pokazuje mi moje postepy :slight_smile:

Oczywiscie ma to odniesienie glownie do amatorow, ale i chyba dla takich sa glownie strava i segmenty przeznaczone.

Śmieszy mnie to, że teraz Kwiatkowski ma Stravę. Np. wczoraj był dla niego ważny etap Tour of Britain, gdzie walczył o klasyfikację generalną… no i zdobył jedno KOM, ale w innym odcinku był dopiero trzeci. To musi go wkurzać! :wink:

Nie wiem czy ogarniasz ale Kwiato miał strave zanim to było modne.

Wątpię, że Kwiato patrzy na komy ale wie, że fani kolarstwa patrzą. Fajnie porównać pro do siebie nawet patrząc na to z perspektywy: ja miałem wiatr w plecy, byłem zaraz po zgrzewce przez większość koma pomagali mi koledzy ale i tak mam czas tylko o 25% gorszy od naszego mistrza :wink: Wrzucanie etapów i treningów na strave z marketingowego punktu widzenia może mu tylko pomóc.

Mam pytanie do kolegów korzystających z tej zacnej apki. Czym może być spowodowany problem polegający na tym, że np dystans dzisiejszego treningu jest uwzględniany w dystansie całkowitym w profilu, ale nie ma go w zakładce “recent activities” ?

To dość dziwne, nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, natomiast strava często ma problemy z aktualizacją czy odświeżaniem (np. osiągnięć na segmentach). W takich przypadkach pomagają zwykle “chałupnicze” metody - możesz spróbować zmienić rodzaj aktywności na bieg i z powrotem na jazdę, albo zmienić na “private” i z powrotem odblokować i może to odświeży. A jakbyś dał linka do jazdy to może coś by mi przyszło innego do głowy :slight_smile:

Dzięki za radę już działa. W końcu zechciało się odświeżyć :slight_smile:

Czasem po prostu trzeba dłuższą chwilę poczekać aż strava sama odświeży dany trening. :slight_smile:

Może ktoś podzieliłby się swoimi treningami, trasami itp.?
Tak, żeby nie zamulić:

strava.com/activities/487807994

Staram się ostatnio zwiedzić trochę miejsc związanych z kolarstwem w NL