Stroje 2018

Katusha

Lotto Soudal

BORA

Dimension Data

AG2R

Movistar

Quick-Step Floors

Sky

Mitchelton-Scott

BMC

Astana

Trek

Bahrain Merida

AG2R ma najbrzydsze koszulki w peletonie od wielu lat. Zestaw kolorów brązowy-niebieski jest fatalny. Dziwne, że nic z tym nie robią. Po latach zmienili przynajmniej wzór, niestety kolory pozostały te same. Bahrain ma niewiele lepsze. Pozytywna zmiana to Movistar, Sky i Bora, nieco “pojaśnieli”. Za dużo było w peletonie ciemnych i granatowych.

Inaki, Ag2r to niewiele może zrobić, bo to są barwy sponsora. Trzeba im wybaczyć i cenić, że już w sumie od tysiącleci stale wspierają tę samą ekipę :smiley:
A poza tym, co masz do kupki pod błękitnym niebem? (a może na Lazurowym Wybrzeżu?) :smiling_imp:

To troche sprawa gustu ( o ktorych jak pewnie wiesz sie nie dyskutuje ) :wink:
Mnie sie OD ZAWSZE ich koszulki podobaly . Moze wlasnie dlatego , ze sa takie inne ?
Bahrain i TREK to sie beda dopiero w peletonie mieszaly !

Lotto Jumbo

EF Education First-Drapac Cannondale

I jak tu skomentować Education First :wink:
Czy będą też stroje dla chłopców?

Coś się zdjęcia wzięły i poszły na spacer :wink:

Natomiast
FDJ nagle zmienił stroje. Fajne. Wyglądają teraz jak Cofidis ładnych parę lat temu :wink:

Też mam skojarzenia z dawnym Cofidisem. Na razie sie zupełnie nie mogę przyzwyczaic do FDJ w takim wydaniu.

Mi to bardziej przypomina stare poczciwe Banesto :wink:

Nie wiem jak z tym u was, ale mi strasznie się mylą stroje Lotto-Jumbo i Michelton-Scott.

A z Direct Energie to już nie ;)?

Też, ale wczoraj nie jechali to o nich zapomniałem.

Jumbo ma dużo więcej żółtego, więc nie jest tak źle. Ale z Francuzami łatwo można ich pomylić.

Dla mnie problemem jest rozróżnienie z wysokich ujęć UAE od Lotto Soudal.

Może nie ten rok co trzeba, ale ostatnio naszło mnie przemyślenie odnośnie cudnych strojów EF, którym koniecznie muszę się podzielić. Gdyby wszyscy w tej ekipie byli mistrzami Estonii, to mieliby bardzo sympatyczne wdzianka.

1 polubienie