Stroje 2018

Katusha

Lotto Soudal

BORA

Dimension Data

AG2R

Movistar

Quick-Step Floors

Sky

Mitchelton-Scott

BMC

Astana

Trek

Bahrain Merida

AG2R ma najbrzydsze koszulki w peletonie od wielu lat. Zestaw kolor贸w br膮zowy-niebieski jest fatalny. Dziwne, 偶e nic z tym nie robi膮. Po latach zmienili przynajmniej wz贸r, niestety kolory pozosta艂y te same. Bahrain ma niewiele lepsze. Pozytywna zmiana to Movistar, Sky i Bora, nieco 鈥減oja艣nieli鈥. Za du偶o by艂o w peletonie ciemnych i granatowych.

Inaki, Ag2r to niewiele mo偶e zrobi膰, bo to s膮 barwy sponsora. Trzeba im wybaczy膰 i ceni膰, 偶e ju偶 w sumie od tysi膮cleci stale wspieraj膮 t臋 sam膮 ekip臋 :smiley:
A poza tym, co masz do kupki pod b艂臋kitnym niebem? (a mo偶e na Lazurowym Wybrze偶u?) :smiling_imp:

To troche sprawa gustu ( o ktorych jak pewnie wiesz sie nie dyskutuje ) :wink:
Mnie sie OD ZAWSZE ich koszulki podobaly . Moze wlasnie dlatego , ze sa takie inne ?
Bahrain i TREK to sie beda dopiero w peletonie mieszaly !

Lotto Jumbo

EF Education First-Drapac Cannondale

I jak tu skomentowa膰 Education First :wink:
Czy b臋d膮 te偶 stroje dla ch艂opc贸w?

Co艣 si臋 zdj臋cia wzi臋艂y i posz艂y na spacer :wink:

Natomiast
FDJ nagle zmieni艂 stroje. Fajne. Wygl膮daj膮 teraz jak Cofidis 艂adnych par臋 lat temu :wink:

Te偶 mam skojarzenia z dawnym Cofidisem. Na razie sie zupe艂nie nie mog臋 przyzwyczaic do FDJ w takim wydaniu.

Mi to bardziej przypomina stare poczciwe Banesto :wink:

Nie wiem jak z tym u was, ale mi strasznie si臋 myl膮 stroje Lotto-Jumbo i Michelton-Scott.

A z Direct Energie to ju偶 nie ;)?

Te偶, ale wczoraj nie jechali to o nich zapomnia艂em.

Jumbo ma du偶o wi臋cej 偶贸艂tego, wi臋c nie jest tak 藕le. Ale z Francuzami 艂atwo mo偶na ich pomyli膰.

Dla mnie problemem jest rozr贸偶nienie z wysokich uj臋膰 UAE od Lotto Soudal.