Stroje CSC na Allegro ???

Od jakiegoś czasu na Allegro pojawiły się stroje kolarskie CSC (linki poniżej). Wiadomo, że nie są to oryginały – no ale cóż, na oryginały większości z nas po prostu nie stać. Sad but true!

O ile o strojach CSC produkowanych kiedyś przez BCM Nowatex miałem/mam bardzo dobre zdanie, to o jakości i producencie aktualnie dostępnych strojów na Allegro nie wiem nic.

Czy ktoś z Was ma może takie ubranka? A może inne ubranka kupione na np. Allegro produkowane przez tego samego producenta? Jaka jest Wasza opinia o tych strojach? Bardzo proszę o informacje i konsultacje.

allegro.pl/item323848929__bl … sc_l_.html

allegro.pl/item324464276__ko … sc_l_.html

PozdRower, wiosna idzie !!!

A kto jest producentem, bo w treści nic nie zauważyłem…? Na oko wygląda całkiem całkiem, na plus to, że koszulka nie jest z “łezki”, bluza i kurka wydaje się mieć dobre szycie (wcięcie tuż pod pachami = anty żagiel), ale takie wnioski mogą być nic nie warte…

No właśnie, nie wiadomo kto to zdziełał. Ale wygląda nieżle i to chyba model z tamtego roku :slight_smile:. Proponuje zainteresowanemu wysłać priva do ludzi z Allegro którzy już ten produkt nabyli.

BCM też sprzedawał stare “malowanie” :p

na fotce koszulki widac na metce napis pol-sport :slight_smile:

Z tym zadaniem pytań osobom, które już kupiły te ciuchy to jest dobry pomysł. Tak zrobię w wolnej chwili. Dzięki.

A może ktoś z Forumowiczów się trafi? Czekajmy na opinie.

Dowiedziałeś się coś??

To logo to jest chyba Wizard, a Wizarda produkował BCM. Przynajmniej jakieś 4-5 lat temu :smiley: .

ale to chyba inwestycja tylko na ten sezon, bo od przyszłego roku podobno csc wycofuje się ze sponsoringu drużyny Bjarna Riisa

a wizualnie o tych ciuszkach to mogę powiedzieć, że wyglądają dość porządnie i powinny długo posłużyć
przed podjęciem decyzji przydałaby się dokładna informacja z jakiego materiału są uszyte :question:

Jak na razie otrzymałem odpowiedź od jednego użytkownika przedmiotowych ubiorów. Nabywca kurtki z membraną jest z niej jak na razie zadowolony. Jeździł wprawdzie w niej tylko kilka razy, więc nie może powiedzieć nic o np. oddychalności. Jednak wygląd i sposób uszycia ocenia bardzo dobrze.