Stroje zawodowych ekip kolarskich

Trochę się w komenatrzach na ten temat dyskusja zawiazała, więc taki błahy temat się przyda ;]
Mi osobiście najbardziej podobają się stroje Ag2r (nie wiem czy się zmieniły coś, ale w 2006 jak Calzati wygrywał, rzuciły mi się w oczy), biel i niebieski, do tego żywa zółć, wpsaniale się komponuję z opalonymi nogami :smiley: heh
Astany nie były najgorsze (wam się nie podobają), nawet nawet.
Te co się zmieniły względem sezonu 2006 (Cofidis i Euskaltel) akurat dla mnei była to zmiana na gorsze.
Z Polskich ekip DHL ma biedne :stuck_out_tongue: Intel miał chyba najlepsze, no i PSB.
Trykot Mistrza Świata też ładny jest.

Dla mnie najlepsze w zeszłym sezonie to Caisse d’Epargne, Astana i T-mobile. Najgorsze to ciężko mi powiedzieć ale Quickstep miał niespecjalne

Mnie osobiscie podobają się koszulki Euskatelu i Sunier duval pozatym łatwo zawsze ich koszulki w peletonie rospoznać a poza tym to moje 2 ulubione ekipy kolarskie hihi no i drążąc dalej temat mugł bym dodac to że Iban Mayo jezdził najpierw w Euskatelu a teraz w Sunier hehe :slight_smile: najbrzytsze koszulki to chyba Unibetu szczególnie te bez nazwy sponsora

Moimi ulubionymi strojami są stroje discoboys z 2007…potem Astana… na trzecim dla mnie są stroje CSC, tuż za podium jest Sunier i CCC.
Najbardziej mi sie nie podobają stroje Cofidisu, nowe jak i stare.

Trykot mistrza świata jest bardzo bardzo fajny, no i stroje naszej reprezentacji są zajefajne.

Dla mnie najlepszymi strojami są te, które są łatwo rozpoznawalne w peletonie i nie trzeba się głowić co to za zawodnik (z jakiego teamu)

Najbardziej Francaise des Jeux wersja zimowo-wiosenna (granatowe spodenki), potem Cofidis 2k5-2k6, Alessio-Bianchi (2k4) i ich następca czyli Liquigas, ale też z sezonów 2k5-2k6, bo te nowe mają takie średnie. Przyjemne są jeszcze Eukaltel, Credit Agricole i te nowe Quick Stepu. Niespecjalne dla mnie były stroje Discovery (spodenki do kolan :neutral_face:), resztę jakoś zniosę ;P.

ja tam lubię gerolsteiner…

Cyryl, wyjąłeś mi to z ust. Grunt to łatwe wyszukanie w peletonie.
A z doznań estetycznych, to DiscoBoys naprawdę ładne mieli stroję w tym sezonie. Nie podoba mi się dla odmiany Lampre, bo są jakieś takie drażniące trochę.

Ja oddaje swój głos na Eukaltel, i CCC kiedyś Polsat, czyli ogólnie ORange.
Najgorsze to Selle Italia, ale w tamtym roku ich niewidziałem, to moze coś zmienili :wink:

To i ja dorzucę swoje dwa grosze :slight_smile: Mi najbardziej podobają się stroje Quick Stepu (to moja ulubiona ekipa :smiley: ), a także Milramu i Lampre :slight_smile: Najgorsze według mnie są stroje Euskaltelu i Team High Road :slight_smile:

Ze starszych, to najbardziej mi się podobały stroje US Postal. Zwłaszcza wersja z czerwonymi akcentami (jak doszedł co-sponsor Berry Floor). Poza tym jeszcze Euskaltel no i CCC ze względu na widzialność na drodze.

Z dawnych czasów to najbardziej podobały mi sie stroje ekipy Kelme. A aktualnie to Saunier i Lampre :wink: .

Moje ulubione to stroje: Bianchi, Rabobank oraz Intel Action. Za to najbardziej niepodobają mi się stroje: Bankgiroloterij (wyjątkowo ohydne, nigdy ich nie zapomnę :wink: ), Domina Vacanze (szczególnie ver. z palmami, ponadto “zebra”), T-mobile oraz Tenax.

Aaa właśnie, Domina Vacanze, te stroje też były super, zarówno zebra, jak i z palmami.

Karpin Galicja też nie są złe :slight_smile:

mi się jeszcze kiedyś podobały żółte stroje ONCE, tylko bez czarnych spodenek i klubowe … górnika wałbrzych: biało:niebiesko:czerwone :slight_smile:

Mnie się bardzo podobają Bouygues Telekom (zastanawiam się czy nie sprawić sobie taki trykot :stuck_out_tongue: ), Saunier, Caisse d’Epargne w wersji Illes Baleras oraz AG2R :mrgreen:

Silence-Lotto też sie dobrze prezentują :smiley:

Najważniejsze jest, żeby strój pasował do roweru - ja, ponieważ mam czarną ramę z czerwonymi nadrukami (i czerwone łożyska ceramiczne w suporcie, kołach i przerzutce :smiley: ) na ten sezon zakładam Caisse d’Epargne i Silence-Lotto; pasowałby mi też CSC, ale mi się nie podoba…

mi podobaja sie stroje ccc, liqiugas i intel action(te stare). a co do tego co mi bardzo nie odpowiada to stroje quick stepu :mrgreen: