stunt na rowerze czyli tricki na zwykłych rowerach

Stunt na rowerze jest to robienie tricków motocyklowych na rowerze jest to o tyle fajniejsze ze moze to robić każdy na zwykłym rowerze. Wydaje sie pikuś ale tricki takie jak no hand wheelie(jazda nakole bez trzymanki) czy 25m stoopie(jazda na przednim kole) z nogami na kierowniku budzą respekt. Jesli ktoś sam sie bawi w takie cos niech wbija na www.roweroweforum.xu.pl tam jest pokazane jak robic wiekszość tricków stunterskich a jest ich bardzo dużo.

To jest film z próbkami naszych umiejetnosci na rowerze na tym forum prawie wszyscy tak jeżdzą.

de8bolek.wrzuta.pl/film/n3i9F70wz5/

Zachecam do wejscia na forum

Bardzo fajny filmik!!! Mimo ze preferuje jazde, tradycyjna na rowerze to mimo wszystko naleza sie brawa dla chlopakow ze wola sobie pojezdzic an rowerze wykonywac jakies triki ani jezeli siedizec w bramie i pic wino czy cokolwiek innego :unamused:

Brawo ziomki :smiley:

Ja mam opanowane perfekcyjnie wheelie i to mi starcza, jak na razie :wink: To chyba najbezbieczniejszy trick, a i tak nie każdy potrafi go zrobić, tak żeby jechać na tylnim kole niemalże do woli. Ale na szosówce, to jednak nie przystoi :wink: