Suma wszystkich strachów

Czy wchodząc na stronę szosy lub włączając telewizor nie boisz się, że przeczytasz o lub zobaczysz

  • Kraksę w peletonie lub potrącenie kibica o fatalnych skutkach
  • Zamach terrorystyczny na kibiców lub kolarzy
  • Informację o wpadce dopingowej któregoś z naszych kolarzy lub kolarek
  • Informację o wypadnięciu Tour de Pologne z World Touru
  • Że ktoś skradł Twoje konto na forum szosy
  • Że Twój wątek na forum został usunięty lub że zostałeś/aś zblokowany/na
  • Że Twoja ulubiona grupa kolarska straci sponsora
  • Że Twój ulubiony komentator kolarski odszedł z pracy
  • Wszystko powyższe
  • Mam jeszcze inne lęki (napisz jakie), np że dany wyścig został odwołany, że Twój faworyt będzie miał słabszy dzień lub że zostanie zdyskwalifikowany za omijanie bruków albo za nieprzepisowy finisz

0 głosujących

Kiedyś można było oglądać kolarstwo bez lęku, a dziś im więcej widzimy lub czytamy tym bardziej można się bać.

Że Peter Sagan znudzi się kolarstwem szosowym i będzie startował wyłącznie w MTB. To nie licząc spraw oczywistych, wymienionych w ankiecie, jakiś przykrych wydarzeń myślę dla kolarstwa nie byłoby najlepsze .

Właśnie sobie uzmysłowiłem, że nie dałem opcji “ja się nic a nic nie boję” i proszę nie bojących się o wpisywanie swojego głosu w komentarzach do ankiety, jak również pozostałych forumowiczów o głosowanie. Przypominam, że można wybierać 9 opcji.
Ja kiedyś wchodziłem na forum szosy i oglądałem wyścigi z czystą przyjemnością, a teraz towarzyszy mi strach im więcej widzę, także sam zaznaczyłbym wszystkie opcje. Oprócz tego boję się też: defektu rowerów faworytów, że kolarzom drogę przetnie pociąg (nie daj Boże, żeby któryś pod niego wpadł) i tego, że kolarz pomyli drogę (nie wiem czemu, ale jak Majka jechał na olimpiadzie na czele to się tego strasznie bałem).