Super Tour 3 - gra

Witam :slight_smile:

Moze ktoś z was gra w Super Tour 3 (manager kolarski)

Tutaj mozna pobrać grę , patch oraz aktualazacje składów z 2002r
arrakis.es/~mangelh/st2_i.htm

Grafika nie powala na kolana , ale na laptopa jest w sam raz

Ps.Czy ktoś jest chętny do pomocy w aktualazacji tej gry ???

tak ja gram fajne

realistyczne chociaż ?? bo cym 4 jest pod tym względem do niczego !

Ta ja dzisiaj ściągnąłem czas leci realistycznie więc ja puszczam etapy po 1 km do 5 km. Nazwy drużyn to nazwy podjazdów ale za to kolarze to wielu słynnych z historii tylko ze zmienionymi imionami np. Bobet. Nawet fajnie się gra ale AI wiadomo nie na najwyższym poziomie - jak ja jadę jednym kolarzem to moi koledzy z drużyny niewiele robią, tam jeden średniak ciągnie a dobrzy siedzą w środku i tak samo jest na mecie. Grafika jest jak w Winter Chalenge z 91 roku zdaje się. Fajne do grania w górach, na płaskim to raczej słabo odwrotnie jak w cym 4.

podajcie link gdzie to można ściągnąć.

Zapraszam do grani Pro cycling Manager lub Pro cycling Managera 2006, tam realizm jest całkiem niezły

no ja tez dzis to sciagnolem na poczatku sie podpalilem ale poxniej to juz znudzenie i ciekawosc jak wyglonda finish itp. jechalem 45 min poxniej jakos doszedelm do tego przyspieszacza aa wiec jednym slowem kapa ! co do linka to juz nie wiem jaki to byl wpisz se w google i tam wyskoczy chyba 5 od gory

Mnie bawi tylko gra w karierze … , ta gierka nawet fajna , ale jak tu grać i kontrolować etap ciągle przewijając :neutral: , szkoda że nie ma sterowania kursorami widoku zawodników i przewijania na podglądzie tak jak w CYM :frowning: bo tak to się nie da w to grać!

Tutaj jest strona gry Super Tour 3
arrakis.es/~mangelh/st2_i.htm

:arrow_right:
W dziale download (gra i patch oraz składy z 2002)

Ps. :arrow_right: [b]
Jest to idealan gra na laptopa

Ps2.
W zwiazku ze zblizajacym sie Giro
moze stworzymy aktualzacje tej gry na ten sezon
Poprawiła by ona znacznie przyjemność grania :wink:

Szczegóły na PW[/b]