Szlakiem Walk mjr. Hubala

Ostatni wyścig w Polsce zaliczany do UCi.

No i?

No i startuje przedewszystkim Knauf, INtel, Dhl no i oczywiście Słowacy, Czesi itd
Szansa na pokazanie się dla kolarzy mających szanse na wyjazd na MŚ

no i ? :stuck_out_tongue: Jak już temat założyłeś to mogłbyś trasę zapodać poprzednich zwycięzców itp. :unamused:

Trasa identyczna jak przed laty
Ostatni zwycięzcy:
2005 Kiendyś
2004Stafiej
2003 Gebka
2002Romanik

strona wyścigu sielpia.pl/risk/hubal/index.html

Noi znów Knauf gratulacje

na stronie internetowej wyścigu zostało napisane, że “wyniki zostaną opublikowane tuż po wyscigusielpia.pl/risk/hubal/index.html . Upływa tydzień od zakończenia, czyli chyba to obiecane TUŻ już minęło i to parę razy, a wyników nie ma. Brawa dla organizatorów za wyjątkową opieszałość, lekceważenie kibiców. Jeżeli tak ma wyglądać operatywność głównodowodzącego ze strony organizatora p. Sypytkowskiego, to należałoby temu gościowi podziękować i życzyć by się nigdy więcej nie imał organizacji wyścigu. Ale co się dziwić, to polska rzeczywistość, łupy pomiędzy organizatorami i sędziami podzielone, kibic się nie liczy.

Oficjalna strona wyscigu to www/wyscighubala.rox.pl a ten adres podawany to bezposredni odnosnik do servera. Za opoznienia z wprowadzaniem danych bardzo pansta przepraszam ale mialem male problemy techniczne. Zdiecia i wyniki sa juz dosptene w intrnecie na wyzej wymienionej stronie. Zapraszam do czytania i za opoznienie przepraszam w imieniu swoim i pana Andrzeja.

OK. Dziękuję za info. Szkoda, że na stronie - odnośniku linku do serwera od razu nie podano właściwego adresu strony wyścigu.