Szosa - budżet do 3400 zł

Witam poszukuję szosówki maksymalnie do tej kwoty, całe życie na MTB bedzie to moja pierwsza szosa,jednak juz na MTB przekraczałem często 100 km wiec nie jestem takim weekendowym jeźdzcem.Zdaję sobie sprawę że jest to zupełnie inna jazda,jednak na szosówce miałem już okazje jeździć . Tereny po jakich mam zamiar jeździć są zupełnie płaskie w zawodach też brać udziału narazie nie planuję (chyba że duathlon) jednak okazja na kupienie następnego roweru może być dopiero za kilka lat więc nie chce jakiegoś amatora w oko mi wpadła ta merida allegro.pl/merida-road-race-lite … 85703.html jednak na osprzęcie zbyt dobrze się nie znam co jest moim błędem ale liczę na pomoc forumowiczów pozdrawiam :slight_smile:

W Magazynie Rowerowym był ostatnio test szosówek do 4 tys. Najlepiej oceniony został ten rower: ebay.com/itm/GT-GTR-SERIES-4 … 1106522879

w oko własnie jeszcze wpadł mi bikekatalog.pl/2013//rowery/ … edster.30/ myślę że firma porządna
oraz cannondale add8 cos koło 4000 chyba poczekam jest szansa że na zime stanieją :slight_smile:?

[size=75][ Dodano: Sob 14 Wrz, 2013 23:37 ][/size]
Nadal czekam 3700zł na koncie i nie wiem czy jeszcze czekać aż stanieje któryś z tych
który lepiej wypada osprzętowo? Może macię cos w tych okolicach na lepszym osprzecie to proszę o propzycję :slight_smile: :
Lapierre 400 : bikekatalog.pl/2013//rowery/ … dacio.400/
Scott Speedster 30 : sklep.kastor-bike.pl/index.php?p … Itemid=176
Byłbym wdzięczny za opinie i sugestie :slight_smile: