Szosa

Taki piękny czat i nikt nic nie piszę? Flandria tuż tuż trzeba się cieszyć. :grinning:

Jak sytuacja na trasie. Można liczyć na kilka komentarzy z ważniejszych wydarzeń dla tych co nie mają dostępu do relacji?

Na początku było mocne tempo bo nie chciano puścić ucieczki. 60 pare km ostrej jazdy po mokrym. Teraz ucieczka jest ale tempo nadal raczej mocne przewaga grupki nieduża. Okoliczności takie że chyba nie opcji by wyścig był nudny.

Dzięki. W temacie o flandri
widziałem że Sęp leżał już dwa razy. Doszedł do grupy? Mocno poobijany?

Sep chyba dał radę, myślę że wie jak się zachować w takich sytuacjach :wink: Teraz mamy trochę uspokojenia, mam nadzieję że cisza przed zabawą.

To były niegroźne kraksy

Jeszcze nawet do pierwszych bergów nie dojechali

pierwszy kwaremont

u dziewczyn kraksa z udziałem 1/3 peletonu

Wiadomo co z Polkami? Oby się Kaśka nie poobijała przed Ardenami.

Ja skaczę miedzy wyścigami i imprezą rodzinną i ciężko mi szczegóły wyłowić :smile:

Jak wygląda sytuacja na trasie?

,

?

Oglądaliście mecz? Bo ja nie :stuck_out_tongue: Jest dobrze. Będzie szybko i sprawnie pozamiatane.

Żałosna gra Polaków, przypadkowe gole. Połowa (serio) składu do wymiany. Milik, Cionek, Kuba, Piszczek RAUS

Nawałka trener z przypadku.

Jakby ktoś chciał z nami potypowac to rejestrujcie się i dołączajcie do ligi https://www.procyclingstats.com/game.php?c=3&league=&ViewLeagueProperties=667