T-shirty

Ponieważ zbliża się okres letni postanowiłem w końcu zamówić trochę t-shirtów z logiem Rowery.org.

Mam pytanie czy byłoby z waszej strony zainteresowanie zakupem takiej koszulki.

Parametry:
typowy biały t-shirt firmy Fruit of the loom,
gramatura 185 g/m²,
materiał: 100% bawełny,
tkanina Belcoro® yarn,

logo Rowery.org umieszczone na wysokości lewej piersi, długość 10 cm.

cena: 19 zł za sztukę + 5 zł wysyłka listem poleconym.

Osoby zainteresowane proszę o info na PW z podaniem rozmiaru koszulki (S: M: L: XL: 2XL)

Będą inne kolory, czy tylko w klasyfikacji młodzieżowej :slight_smile:

pytanie zasadnicze brzmi,do kiedy jest termin i czy mozna wziasc np 2 lub 3 i zaplacic za jeden koszt przesyłki.

podpisuję się pod postem sebki. I jak wygląda kwestia płatności? Przelew, a pobraniem?

Yeah! Nareszcie :slight_smile:

Przychylam się do powyższych pytań nim złożę zamówienie.
Ponadto pytanie o rozmiarówkę (bo jak wiadomo L’ka L’ce nierówna) - czy jest to zgodne z wymiarami np. z tej strony: T-shirt Fruit Of The Loom - 160, 205g/m2 :question:

Tak.

Zamówienie złożę w piątek lub w poniedziałek, więc jest kilka dni na zastanowienie. Pewnie zostanie mi później jakiś zapas w domu, ale z tym może być różnie, zwłaszcza z rozmiarami.

Oczywiście do jednej przesyłki mogę zapakować więcej koszulek.

Preferuję przelew na konto.

Co do kolorów to nie za bardzo, ponieważ musiałbym zamówić co najmniej 25 koszulek w innym kolorze, a nie zamierzam zamrażać w koszulkach dużej kasy.

Tomasz ty na tym nie wyjdziesz na minusie??

Bo raz próbowałem załatwić koszulkę nadrukiem to mi wyszło ze jedna koszulka sam nadruk 12 złotych. Jak powiedziałem ze to w sprawach charytatywnych ( Szkoła współpracuje z domem dziecka w Rzeszowie i innymi ośrodkami tego typu na Podkarpaciu, a ja się zgloszilem to pomocy) to mi obniżyli o 2 zł :mrgreen:.

Na pewno stracę, ale mogę sobie pozwolić żeby te ok. 300 zł poświęcić.

Ja z mojej strony mogę się dołożyć i dorobić stronę do zamawiania z opcjami płatności via PayPal dla przykładu…

Oki jestem zdecydowany kupic 2 koszulki!!!.

O miło ze temat ożył na nowo, może TomAsz znowu zrobi dla nas jakieś koszulki, jak tak to ja się piszę tylko moze materiałowo jakieś lepsze :stuck_out_tongue:

Ja też bym się pisał, bo stare już mi się zużyły :slight_smile:

Materiałowo lepsze? To nie wiem jakie Ty byś chciał. Tamte noszę jako zwykłe podkoszulki i po tych trzech latach intensywnego używania są niemal jak nowe.

Kiedyś robiłem dla siebie koszulki w jednej firmie. Musiałbym sprawdzić, czy jeszcze się tym zajmują. Zamawiałem wielokolorowe nadruki z wieloma szczegółami i byli w stanie zrobić to nie jako naprasowywankę czy naklejki, ale jakoś nadrukować to bezpośrednio na materiale. Minęło parę lat, koszulki jak nowe. Kolory materiału i nadruków bez zmian. Cena też przyzwoita - 25-30 zł za koszulkę. Może tym razem moglibyśmy zrobić jakiś bardziej skomplikowany nadruk? Może jakiś grafik na pokładzie ma jakiś fajny pomysł?

Oki, Kuba koszulki są twoje :slight_smile:

A co powiecie na przypinki lub naszywki?

Ja nie jestem grafikiem komputerowym i nie jestem jakimś specem w te klocki, ale jakis tam pomysł mam.

Wydaje mi sie, ze na takiej koszulce powinno sie znaleźć coś, co jest esencja kolarstwa. Coś co bedzie ładne dla nas a przy okazji zaintryguje i moze zainteresuje innych, dla których kolarstwo to synonim nudny, braku emocji i sportu, z którego sie drwi, ze jest najbardziej skażony dopingiem ze wszystkich dyscyplin.
Gdyby to ode mnie zależał projekt tej koszulki, to na dużej powierzchni a moze i nawet na całej koszulce dałbym tło (sepia, czarnobiale) z serii a’la the beauty of cycling. Zdjęcie, które pokazuje piękno kolarstwa-malownicze widoki, krete górskie serpentyny, tłumy kibiców i kolarzy, którzy pomimo bólu, nieraz złej pogody, walczą ze sobą jak gladiatorzy szos :wink: i wkomponować w to logo rowery.org.
Pierwsze lepsze zdjecia :arrow_right: 3.bp.blogspot.com/-r0rKsnBLBtQ/U … age-11.jpg
d4nuk0dd6nrma.cloudfront.net/wp- … 78-083.jpg
d4nuk0dd6nrma.cloudfront.net/wp- … 78-117.jpg
To tylko takie moje, w 5 sekund znalezione przykłady. Ale myśle, ze dobrze byłoby gdyby ktoś, dla kogo kolarstwo to miłość jedyna i prawdziwa :smiley: :wink: (poza żona, dziewczyna, dziećmi) zaproponował swoje ulubione zdjecie(np.TomAsz, Grzdylu i cała reszta pozytywnie zakreconych kolarskich wariatow :slight_smile: )

Kuba, to ostatnie zdjęcie jest genialne. Coś do tego dołożyć (jakieś logo) i będzie idealnie. Podpisuję się pod tym pomysłem.

Fotokoszulki były z pewnością hitem Krupówek i nadmorskich pasaży 15 lat temu, ale nie wiem, czy teraz by się to przyjęło :stuck_out_tongue:

Myślałem raczej nad czymś minimalistycznym, inspirowałbym się raczej apresvelo.com albo link, czyli czymś minimalistycznym, zamiast ładować kawę na ławę.

Inna sprawa, że takie zdjęcie nie będzie mieć odpowiedniej rozdzielczości na koszulce. Lepszą robotę zrobi grafika.

Zdjęcia, są strasznie trudne do wkomponowania w koszulkę, dlatego grafika wydaję się lepszym rozwiązaniem. Ewentualnie pozostaje odpowiednie sformatowanie zdjęcie(dodanie różnych efektów, aby kolory były bardziej stonowane itp.), ale tutaj też jest problem, z prawami autorskimi do zdjęcia :wink: