T-shirty

a naklejki na auta?!

Mnie chodziło trochę o coś takiego amplifiedclothing.com/wp-con … eatles.jpg a nie o wspomniany przez Ciebie hit nadmorskich straganów
wulflund.com/img/goods/en/me … tain_c.jpg
Pojawia sie tez pytanie-gdzie będziemy w tej koszulce chodzić? Jeśli to ma byc wyjście na imprezę kolarska,zakupy,bingo,ognisko, piwo, rower, bieganie itd to wszelkie koncepcje są chyba ok. Ale przy całym szacunku dla ludzi, którzy tworzyli rowery.org od samego początku i wszystkich sympatyków wortalu, do których i ja sie zaliczam, to nie wydaje mi sie, żeby wersja koszulki z logiem wortalu nadawała sie do założenia na uroczystość np niedzielnego obiadu u rodziców naszej dziewczyny. Sorry, ale nawet ludzie z Intelu nie robią tego :wink: Mam nadzieje, ze nie zostanę zle zrozumiany i nie naraze sie na publiczny lincz.
Zreszta, ja sie tam na modzie nie znam :slight_smile: Ale nie przejmuje sie tym zbytnio, bo nie szata zdobi czlowieka :slight_smile:

Wiadomo, że ze straganami, się zgrywałem.

Problem ze zdjęciami jest kilka:

  • prawa autorskie
  • jakość na koszulce (czy zdjęcie nie będzie wyglądać jak kolorowa plama - bawełna to nie Retina z iPhone’a)
  • ograniczone możliwości techniczne (wydaję mi się, że nie możemy pozwolić sobie na nadruk na samym dole koszulki lub na całej koszulce, a jedynie w centrum/na piersi gdzie jednak może być całkiem duży)

T-Shirty w obecnych czasach to część popkultury i sposób wyrażania siebie. Dlatego uważam, że powinniśmy zrobić coś ze smakiem, stylem i przy tym jednoznacznie kojarzącego się z nami. Powinno to się nadawać do wyjścia na WF, ale także wyjścia na miasto, zakupy, wizytę przyjaciół itd.

Ja bym poszedł w jakiś zabawny tekst (“Cudowne dziecko dwóch pedałów”? :wink: ), minimalistyczną grafikę, nasze logo.

Taka byłaby moja wizja. Niestety nie jestem grafikiem, więc mogą Wam przedstawić takie mniej lub bardziej specyficzne pomysły. W weekend postaram się jednak zorganizować jakiegoś grafika, albo bardziej wizualne pomysły, które moglibyśmy dalej wspólnie rozwijać.

Czekam na Wasze propozycje!

dla mnie projekt z logiem, może napisem (większym?) jest spoko, fajnie to wygląda na MP. Wowo, Tobie to chyba wyślę jedną w paczce kaszy, żebyś miał :stuck_out_tongue:

ja mam nawet jeszcze dwie. w jednej aktualnie siedzę i piszę:)

To lepiej na rower :stuck_out_tongue:

Zamiast t-shirta, może “polówka” :smiling_imp:

Polówki też są do zrobienia, z tym że wówczas w stylu jak poprzednie T-shirty - haft rowery.org z logo na piersi. W najbliższych dnia przedstawię Wam jak kształtują się ceny poszczególnych opcji.

A na plecach Nick z forum :slight_smile:

nalepki kiedyś już mieliśmy, w okresie jakoś 2003-2005. 1,5 cm na 3 cm, ale mogę się co do wymiarów mylić. pamiętam, bo na swoją pierwszą colnago nakleiłem:)

logo to się nadaje ewidętnie na naklejki :slight_smile: a ten slogan “cudowne dziecko dwóch pedałów” rotfl.

Otrzymałem orientacyjne wyceny koszulek:

  • T-shirt z nadrukiem cyfrowym to koszt ok. 20 zł
  • koszulka polo z wyhaftowanym logiem to 30 zł

Do wszystkiego oczywiście należy doliczyć koszt wysyłki ok. 10 zł

Producentami koszulek mogą być Adler, Stedman i własne tej firmy. Wszystko w gramaturach pomiędzy 160 a 210 g/m2. Ja swoje noszę już 3 lata i nadal są w świetnej kondycji.

Pozostaje jedynie zaprojektowanie treści, ale to postaram się załatwić w ciągu najbliższych dni.

Jezeli ze zdjeciem, to moze cos w tym stylu - boutique.letour.fr/stores/letour … pid=141635

to moze jakas ustawka na grupowe zdjęcie :slight_smile:, albo obrazek stworzony z miniatur

Apropo zdjęc na koszulki i propagowania kolarstwa, dobry filmik http://www.youtube.com/watch?v=P2JBLNsmaQg

I jak będą koszulki ? Te z obrazkiem co tu padały propozycje były fajne :slight_smile: