Tacx Flow, pewien problem

witam, od niedawna trenuję na trenażerze i zauważyłem że w pewnych momentach tak jakby zmienia się opór na rolce i jestem w stanie jechać o wiele mocniej przy tej samej kadencji i tętnie, poniżej daje zrzut ekranu z dzisiejszeog treningu, zwrócie uwagę na 10 minutę i różnice w mocy i prędkości. uprzedzam że nic nie naciskałem, zmieniałem czy ustawiałem wcześniej. jechałem na FREE CYCLING w Catalyst.

ktoś wie o co tutaj chodzi? ;////

Na 95% jakiś błąd. Na trenażerze co prawda pierwsze minuty zawsze są słabsze, ale aż takiej minuty między 8 a 12 minutą nie może być, w dodatku przy takim samym tętnie.

tylko własnie jaki błąd? to moje pierwsze starcie z trenażerami, ale to wygląda tak jakby ta opcja Power Mode mi się uruchomiła sama, znaczy jakby zeszła ze 100% to poziomu 50%, ale nigdzie nie ma o tym mowy w ustawieniach, na analizie też jest niby cały trening na 100% ;/

A pierwszy raz jechałeś na tym trenażerze? Zobacz czy następnym razem będą takie wyniki jak z pierwszych 10 minut, czy z okresu późniejszego. jak znowu ci pokaże te 2 W/kg przy spokojnej jeździe to sprawdź w instrukcji, jak nic nie znajdziesz to oddaj do reklamacji, od takiego sprzętu oczekuje się idealnej pracy. Z drugiej strony zobacz jakby to dobrze działało na psychikę, gdyby tak było od początku, przy mocnej jeździe pewnie osiągałbyś średnie prawie jak zawodowcy :smiley: