Tapatalk - jakaś awaria?

Czołem!
Od rana nie mam możliwości przeglądania forum przez Tapatalk.
Inne fora mi działają, a rowery.org wytrwale odmawia współpracy.
Przedtem pojawiał się jakiś komunikat (coś o serwerze :slight_smile: ), a teraz zupełnie nic się nie wczytuje.
Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

U mnie to samo, do tego żąda hasła, którego potem nie przyjmuje.

Również mam ten sam problem od wczoraj.

Udało się wam jakoś to obejść?
Nie licząć czytania przez przeglądarkę :stuck_out_tongue:

U mnie dalej nie działa

Chciałem tylko nieśmiało zgłosić, że nadal nie mogę przeglądać forum przez tapatalka :slight_smile:

U mnie też nie działa.
Po co w takim razie reklama tapatalka wyskakuje jak wchodzi się na forum przez przeglądarkę na telefonie skoro nie można i tak go użyć ?

Miesiąc minął i nic…
Pewnie jakaś grubsza sprawa, skoro Naczelny pracuje nad nową wersją forum, a nie przywróceniem “starej” w Tapatalk.
Pytanie, czy nowa wersja będzie działała z Tapatalk i jak długo trzeba będzie na nią czekać?

No niestety ale nowe forum nie działa z tapatalkiem jest szansa dodać jego wsparcie?

Jakiś czas temu naczelny pisał że nie ma na to szans.

Discourse ma własną aplikacje
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.discourse&hl=pl

@pedro, sama strona instaluje się jako aplikacja na nowszych komórkach (na razie Android, za chwilę i iOS będzie wspierał ten mechanizm). Dodam, że wspomniana powyżej przez @maker3 aplikacja też używa przeglądarki, nie jest to aplikacja per se…

Mógłbyś troszkę rozwinąć temat (jak zainstalować stronę jako aplikację)?

Jak wejdziesz na forum przez Chrome na androidzie to powinno pojawić się pytanie czy chcesz zainstalować to na pulpicie.
Ale nie zawsze to działa, u mnie pojawiło się dopiero wtedy jak wyczyściłem dane przegladania.

Chrome, Firefox i parę innych na Android.
Safari na iOS już jest w testach, ale Apple się opóźnia…