TdF 2006 w Internecie

Łącze to raczej się ma do jakości odbioru itp raczej, a nie do samego połączenia. Mam je dość kijowe ale tegoroczne Giro na płaskich etapach ( na RAI Sport) odbierało mi elegancko. A próbując pare razy klikacie cały czas w te linki ?? :wink:

Mi Giro tez super odbierało i to wszystkie etapy! Ja co jakis czas klikam na rtl-u na przycisk “odtwórz”.Czasem sie włączy, a czasem nie…

Witajcie. Ja jestem za granica.Na chacie jestem po 18 i nie mam jak ogladac TDF. Macie jakies linki zeby ogladnac sobie kazdy etap, tak jak to bylo na giro.

Jak ktos cos bedzie wiedzial to prosze o pomoc. I dokladnie napisac w co kliknac :slight_smile:.

Z gory dzieki :slight_smile:

cyclingnews.com/road/2006/to … id=tour068
Sławku może to Ci jakoś pomoże?

O, wielkie dzieki. Troche krotkie te filmiki daja na stronie no ale gites. Lepsze to niz wcale.
Dzieki wiekie za pomoc !!! Pozdrawiam wszystkich. Milych wakacji zycze :slight_smile:.

video.google.pl/videoplay?docid= … the+france

patrze ze kiedyś to niechętnie używali kasków.

Teraz jest przymus, to co mają robić :stuck_out_tongue:.

Odświerzam temat i jednocześnie pytam: czy zna ktoś strony na których można na żywo oglądać etapy TdF 07?

Eurosport :smiley:

soccer-live.kk.e-wro.pl/

Dajesz na “Mecze piłkarskie”. Tam jest:
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela

To chyba nie wymaga wyjaśnień.

Zwykle są tam linki do zrzutów z każdego etapu każdego większego wyścigu. Wiem bo w pracy oglądam :slight_smile:

A wie ktoś koże skąd można sobie pobrać relacje np. z Tour de France??

Np. w tym temacie :wink: .

A tak poważnie, to jako redaktor szosy powinieneś bardziej dbać o porządek na forum…

Tak wiem sory :slight_smile: