TdP amatorów

Witajcie, w czasie relacji z GdI komentatorzy wspomnieli o TdP amatorskim, znalazłem zatem stasowne info w sieci. Najczęsciej padają cieżkie oskarżenia pod adresem Langa ze chce ograbic biednych mastersów z kasy (wpisowe 100, ale zbieraja na fundacje Akogo E.Blaszczyk), co uwazam jest dosc smieszne (oskarzenia), biorac pod uwage szczytny cel i to ile kosztuja rowery przecietnych mastersów :wink:
Ale ja o czym innym, czy ktoś ma jakiś dokładniejszy opis trasy, lub najlepiej profil? na stronie nie bardzo cos jest, z mapki etapu nie umiem tego wyłowić, a okolicy nie znam… ktos pomoze?

Profil ma być niebawem, jest to trasa górzysta. Dwa długie podjazdy, więc będzie szło się zmęczyć. Impreza zapowiada się super, gdyż wszystko w tej samej oprawie co Tour de Pologne.

znalazlem fajne narzedzie do tworzenia profilu tras z map na googlu :slight_smile:

/http://www.bikeroutetoaster.com

wpisujemy zasejwowaną trase i czary mary jest

załączam profil trasy fitness:

szkoda ze nie pokazuje nachylen w procentach

Możesz sobie orientacyjnie policzyć:
pl.wikipedia.org/wiki/Pochylenie_poziome_trasy

Wiadomo, nie będzie to przekrój niczym z Giro, ale jakieś pojęcie o średnim nachyleniu i trudności może nam to dać.

Program współpracuje również z GPS firmy Garmin więc można sobie zrobić profil trasy zapisanej w formacie .gpx sciągniętej z urządzenia lub stworzonej poprzez program MapSource

w 1 chwili jak to zobaczlem to chcialem jechac,ale wpisowe 100zl to lekkie przegiecie za taka krotka trase i tak malo do zaoferowania…

eno nie przesadzaj - rowery przeciętnych kolarzy ( bo to nie jest wyścig tylko dla mastersów) wcale nie są tak wypaśne , a nawet jeśli są to kosztem wielu wyrzeczeń i lat ciułania.
Mój np: jest wypaśny ale obecnie nie mam nawet na łańcuch do niego więc możesz być pewien że 100 nie dam :frowning:
A jak chcą zbierać na szczytny cel to do skarbonki i dobrowolnie ( i tak mocno wierzę że większość z tej 100 nie idzie na fundacje)

przeciez nikt ci nie kaze tam jechac biedny kolarzu.
Tam beda tylko burzuje ktorym nie zal 100 na wpisowe, jak np ja.

tourdepologneamatorow.pl/