Tirreno-Adriatico 2020

Wszyscy żyją TdF, o T-A o tej porze roku już nikt nie pamięta :wink:
Brak relacji w TV też nie sprzyja popularności no ale uważam, że taki wyścig powinien mieć swój temat.

I na początek dyskusji, myślę, że najlepsze karty ma Astana z Fulgsangiem i Vlasovem, potem Yates no i jeśli forma idzie w górę i w końcu obroni się przed pechem to i Majka może coś pokazać.

Zobaczymy też co pokaże wiadomy duet z Ineos :wink: . Rozkład etapów ciekawy: 3 sprinterskie, 2 dla klasykowców, 2 górskie i czasówka. W obsadzie mamy jeszcze niemrawego do tej pory w tym sezonie Nibalego i Keldermana. W etapach dla klasykowców powinni się liczyć Teuns, van der Poel, Garcia Cortina czy Matthews. Z typowych sprinterów mamy Gavirię, Balleriniego/Hodega, Dainese, Cimolaia. Zobaczymy czy Sajnok włączy się na którymś etapie do walki o czołowe miejsca i jak Bodnar pojedzie czasówkę.

Na ES ma być transmisja od 13:20 kolego. Szkoda że będę musiał w tygodniu oglądać powtórki.

O to musieli dołożyć, bo ja patrzyłem w piątek i nic nie było jeszcze.

Tylko w ES Player, nawet dziś mówili o tym komentatorzy i potwierdza to program TV.

Chyba, że masz jakiś ultra nowe wieści i faktycznie przenieśli na TV :smiley:

Moja wina nie zwróciłem uwagi że chodzi o playera bo wszystko na nim oglądam.

3 Likes

Dzisiaj prócz sprinterów znanych z poziomu WT (Gaviria, Ballerini, Ackermann), warto zwrócić uwagę na Tima Merliera z Alpecin. Ostatnio bardzo dobre sprinty, gdzie ogrywał na finiszach faworytów z WT. Tym bardziej, że jego pociąg w postaci MvdP i Sbaragliego będzie teoretycznie jednym z najsilniejszych.

Sajnok chyba 4 albo 5

Pierwszy etap wygrywa Ackermann, Sajnok na 4 miejscu.

Ackermann jak Ewan na Tourze.

Ps ale gigantyczna flaga Polski na mecie :smiley: To chyba z fanklubu Bora Hansgrohe

Ja p… Kurde - ciężko mi uwierzyć w brak motorka, jak patrze na ten finisz Ackermanna.
Wszyscy zaginaja ile sie w nogach, a on jaby na luzaku przejeżdża obok
Niesamowity!
Jakby ze 20km’h więcej na lizniku miał

Widać że wraca moc, na Giro chyba powalczy o niejeden etap.

Jak patrzyłem na ten finisz, już się bałem, że może dojść do podobnej sytuacji jak na TdP…

2 Likes

Nibali zamieszał się w kraksę. Oby bez konsekwencji.
Sajnok jutro w białej koszulce :smiley:

No, nie można być normalnym, jak się jest sprinterem :smiley:

Z tego co sobie teraz sprawdziłem na powtórce (jedyny plus playera :P) to raczej nic sobie nie zrobił, nawet nie leżał tylko wsparł się na rękach po wjechaniu w Merilera. Od razu wstał, wziął rower i pojechał dalej.

Patrzę raz za razem:

I kurde dalej uwierzyć nie mogę.

W momencie, gdy wyprzedił Romaina Seigle, już w zasadzie usiadł i wyglądało jakby z rozpedu resztę wyprzedził (chociaż mocno wciąż kręcił)

2 Likes

A to pamiętacie? :smiley:

2 Likes

Majka już 38s straty czy kraksa była? Patrze to tylko Thomas i Konrad z walczących o GC z 0’’

Nie wierzysz w Caicedo, Henao i Oomena? :slight_smile: