Torrenty

Ten temat będzie poświęcony wszystkim kolarskim torrentą oraz innym filmiką w Internecie.

Czy ma ktoś torrent z dzisiejszego(7) etapu Giro? Będę bardzo wdzięczny za link.

Pozdrawiam.

ja mam cały etap dzisiejszy w 150 mb pliku, ale nie jest na torrencie … za to masz linka do ostatnich 10 min etapu w temacie o transmisjach TV :wink:

Dzięki. Obejrzałem te 10 min, a Marek M w dziale o Giro w Internecie podał link do całego etapu, wiec nadrobię zaległości.

Pzdr.

Moze to macie ?

Cycling Le Tour De France The Official History 1903 2003 »

http://www.torrentz.com/torrent_677388.html

Mam trochę torrentów, cały czas aktywnych:
Giro_d’italia_2006_stage_8-(Demonoid.com).torrent (19.5 KB)
Giro_d’italia_2006_stage_7~{Demonoid.com}.torrent (27.9 KB)
°Demonoid.com°Giro_d’italia_2006_stage_6.torrent (25.8 KB)
Giro_d’italia_2006_stage_5_-Team_Time_Trial=Demonoid.com=.torrent (26.7 KB)
+Demonoid.com±Giro_d’italia_2006_stage_4.torrent (23.2 KB)
]Demonoid.com[-Giro_d’italia_2006_stage_3.torrent (22 KB)
Giro_d’italia_2006_stage_2°Demonoid.com°.torrent (27.6 KB)
Giro_d’italia_2006_stage_1-_Individual_Time_Trial_¨Demonoid.com¨.torrent (17.5 KB)

To jeszcze mam 2005
~Demonoid.com~_Giro_D’Italia_2005_Disk_3.torrent (39.6 KB)
°Demonoid.com°Giro_D’Italia_2005_Disk_2.torrent (29.8 KB)
Giro_D’Italia_2005_XviD-(Demonoid.com).torrent (29.7 KB)

Road to Paris:

The 52-minute European version of the groundbreaking documentary covering Lance Armstrong and the 2001 U.S. Postal Team over 27 days in April as they prepare to win a third consecutive Tour de France. Never-before-seen footage takes you inside team meetings and along for the ride in the team car during some of cycling’s greatest races, including a down-to-the-wire Amstel Gold Race and the most hellish Paris-Roubaix in years. Unprecedented access to Lance allows us to follow him on reconnaissance rides in the Alps, on the very stages that would come to mark his dominating performance in July. Road to Paris also explores the strategic thinking of one of cycling’s top directeurs, Johan Bruyneel. For both the avid cyclist and the casual fan, this DVD provides a rare look into the world of professional cycling. The DVD also includes 47 minutes of bonus footage and profiles of the 2001 U.S. Postal Team riders. Approx. 100 minutes.
]Demonoid.com[-Road_to_Paris_(cycling).torrent (19.2 KB)

Oczywiście ściąganie podanych przeze mnie plików jest legalne, natomiast ich użycie do ściągnięcia zawartości już nie i ja za to biorę odpowiedzialności. Podaję te pliki wyłącznie w celach informacyjnych!

To jeszcze perełki
Tour_de_France_86-(Demonoid.com).torrent (30.4 KB)
Tour_de_France_1985_-_LeMond’s_first_tour.-(Demonoid.com).torrent (20.4 KB)

Zajebsty film, własnie go ściągnołem, kiedy sleciał na planette.

Jednym z najlepszych serwisow z torrentami jesli chodzi o kolarstwo jest www.demonoid.com

To co wyroznia go z pozostalych to to, ze torrenty nie umieraja tak szybko i regularnie pojawiaja sie nowe. Pewnie jest to poniekad zasluga faktu koniecznosci rejestracji ;] Jest ona darmowa i otwarta dla wszystkich, ale tylko w piatki kazdego tygodnia. Aktualnie mozna sobie sciagnac m.in. całą ostatnią Vuelte. Nie brakuje tez filmów. Rejestrujemy sie i w wyszukiwarce torrentow wpisujemy magiczne slowo “cycling” :wink:

Warto wchodzic codziennie, bo czasami jest tak, ze jednego dnia jakis torrent figuruje w spisie, nastepnego dnia w tajemniczy sposob znika, a trzeciego znowu jest. Nie wiem czym jest to spowodowane. Na innych serwerach torrentowych nie ma tego niezindentyfikowanego zjawiska. I do tego jeszcze czesto dochodza nowe torrenty. Tak raz na tydzien ostatnio zawsze jest cos nowego. Duzo rzeczy ludzie uploadują, zupelnie inaczej niz na innych serwerach, jesli chodzi o kolarstwo.

Świetna stronka, gorąco polecam!!! Można ściągnąć wszystkie etapy Tour de Pologne, Tour de France, Vuelty, Giro itp oczywiście z tego sezonu. Teraz pobieram sobie cały wyscig Paris Tours :smiley: Polecam!!!

Panowie - a nie jest tak że na demonoida trzeba mieć zaproszenie? jesli tak to może ktoś ma i podeśle na priv?
W demonoidzie trzeba mieć wysokie ratio?

No tak, na demonoid.com jest sporo kolarstwa, TdP jakoś nie umiem odszukać.
Czy jest płatna rejestracja ?
Jaka jest jakość etapów z Vuelty czy np TdF 07 ?

Z góry dzięki

Wczoraj przez przypadek znalazłem ciekawą stronkę: cyclingtv.com Jest sporo fajnych filmików. Polecam.

PS: Dzięki mojemu uprzejmemu braciszkowi dowiedziałem się w jaki sposób można pobierac filmy z youtube :smiley: A tam kolarstwa jest bardzo dużo :smiley: Jeżeli ktos jest zainteresowany to proszę pisać na PW, napewno się odezwę :slight_smile:

[Tak niezwiązane z tematem] odpowiednie rozszerzenie Mozilli i taka cała tajemnica… ja ściągam to od hoho… przy tych youtubnych miksach śmigam na trenażerze… instalujesz np: DownloadHelper (taka nazwa wtyczki) i zasysasz…

Ja mam inny sposób. Nie chcę tego tak prosto na forum dawać bo to nie przystoi :smiley: