Tour de France 1998 i 1999 - pozytywne testy

Jaksche też :smiley:

Co sie odwlecze to nie uciecze - wpadli w końcu pozniej, nie pamietam juz w jakich latach dokładnie.

Zgadza się az - Armstrong wygrał wyścig dookoła Luksemburga w 1998 i zakończył karierę.

Bardzo mnie cieszy, że roi się od Francuzów na tej liście, bo ich wypocin na forum l’Equipe nie można czytać - główna ich linia: biorą Hiszpanie i Amerykanie, Francuzi też biorą, ale mniej.
WADA postuluje powołanie tej komisji prawdy i pojednania oraz napisanie statement’u jak było, aby raz na zawsze to skończyć. Reakcja McQuaida? - jeśli Pantani będzie pozytywny to rozpoczynamy procedurę.
Eddy Merckx tak jak jego syn Axel brał niedozwolony doping. Preudhomme robi za małpę w tym cyrku, aha z tych 400, którzy z grona 1400 zaproszonych przybyli do Paryża w niedzielę - paru jest na dzisiejszej liście senackiej…
Cdn.

064 429 missing Baranowski

czyli testu Ryby nie badano w 2004 roku, a z moich nieoficjalnych informacji wynika, że był testowany raz.

Jeśli Ryba nie jest czysty, to jest idealna okazja do “coming-outu”. Nie złapali mnie - ale, tak brałem. Jak każdy. Wyszedłby wówczas z całej sytuacji dośc honorowo. A tak ? Pozostaje miec nadzieję, że jednak był czysty.

Jak będzie TdP to można się go spytać przez Fb :smiley:

Może odpowie :smiley: ?

Kto wie :smiley: