Tour de France 2011 official guide

witam
na allegro jest wystawiony oficjalny przewodnik po Tour de France 2011

allegro.pl/tour-de-france-2011-o … 51911.html

botero

[size=75][ Dodano: Czw 23 Cze, 2011 10:58 ][/size]
w celu uzupełnienia i wyjaśnienia powyższego posta i uprzedzając ewentualne ataki że nie na temat, że forum nie jest od tego typu postów …

Od dawna śledzę to forum i uważam jest jest to miejsce najpoważniejszej dyskusji o kolarstwie szosowy - zwłaszcza o wyścigach. Będąc w UK kupiłem to wydawnictwo dla siebie, a ponieważ wcześniej miałem podobną rzecz dotyczącą Giro d’Italia pomyślałem żeby zabrać kilka sztuk więcej specjalnie z myślą o tym forum - ponieważ nie ma tu działu kupię/sprzedam informację o możliwości nabycia zamieszczam w dziele TV - z własnego doświadczenia wiem że oglądanie Touru z tym pakietem pozwala jeszcze głębiej wejść w akcję na ekranie.

wczoraj oglądałem DVD - 70 min, etap po etapie z komentarzem Liggeta i Sherwena - można sobie przypomnieć walkę Contador Schleck, trudnosci Bossa (umknęło mi że biedak zaliczył 4 czy 5 razy glebę podczas tego startu, sprinty Cavendisha …) - jakość i profesjonalizm

Lepszy opis tego co jest oferowane znajdziecie na przykład na tej aukcji na ebayu:
cgi.ebay.com/Official-Tour-Franc … 5644a548ae

polecam