Tour de France 2016 / Pro Cycling Manager 2016

W sumie miałem nie kupować w tym roku, ale jednak przegrałem z sobotnią nudą :wink: W PL w tym roku nie ma wydania, allegro też milczy, ale znalazłem klucz steam -> instant-gaming.com/en/1474- … ager-2016/
chyba najtaniej

Czy ktoś się orientuje, kiedy wyjdzie databaza Expansion Pack?

7 września jest planowana. Znając Daily pewnie będzie kilka dni opóźnienia.

Dzięki :slight_smile:

Ma ktoś może namiary na sklep, w którym cena nie przekracza 100zł i mógłby podesłać link(tutaj lub pw)? Była ostatnio na allegro za 60zł i zanim się zebrałem do kupna to już jej nie było :frowning:

Panowie, mam do sprzedania jeden egzemplarz w wersji cyfrowej. Jeżeli jesteście zainteresowani to piszcie :slight_smile:

można połączyć konta z 2015 i 2016 bo juz nie pamiętam nicka z 2015

postanowiłem wrócić do starszych PCM zainstalowałem wersje z 2010 roku i 2011 i w obu przypadkach wyskakuje takie coś:


To dość skomplikowany błąd. Czasem może pomóc tylko reinstalacja systemu , opcją może być też stworzenie nowego konta użytkownika windowsa (bez polskich znaków i dużych liter )Patche instalowałeś do tych wersji ?
na PCM Daily też pewnie coś na ten temat doradzą albo już zostało to rozwikłane.
Kod błedu wskazuję na problemy z JAVA bądź wyjątkami wewnętrznymi spróbuj zaktualizować/przeinstalować jave

zmieniłem przeglądarkę z edge na CHROME zainstalowałem jave, zmieniłem nazwe użytkownika na prostą bez dużych liter i znaków, nie pomogło. patche instalowałem

Które pliki w PCM 16 zachować sobie z kariery, by ponownie ją odtworzyć, ponieważ muszę przeinstalować grę a już 8 sezonów, więc trochę szkoda zaczynać od nowa…

1 polubienie