Tour de France 2017

Aru musi zaatakowac wczesniej, bo tak na ten moment pod gore jest minimum 4-5 mocniejszych kolarzy. Musi czegos sprobowac, Chyba ze juz nie ma czym.

Piękne ściganie było dzisiaj u Pań, chciałoby się coś takiego zobaczyć też w męskim wykonaniu, ale raczej marne szanse.

oglądając ten i poprzednie Toury nasuwa mi się jedno spostrzeżenie- dopóki Sky ma tak super-mocny skład jak obecnie lub rok temu, tylko jakiś spektakularny kryzys (formy lub defekt lub upadek) Froome’a może spowodować jego porażkę.
Ten zespół jest tak niesamowicie mocny, że nawet jeśli Froome jest ciut słabszy to nic sie nie dzieje bo: 1. zespół go wybroni, 2. Chris sam zapewne nadrobi na czas.
zobaczymy jak będzie za rok ale obawiam się że w tym roku już można mrozić szampany w siedzibie niebiańskich

Na De Vars fiu fiu może zaatakować Martin lub Land. Ale Kwitek pewnie na 6 km przed metody skończy prace

Mają tak mocny skład, że nawet jak im wypadł Thomas, które teoretycznie miał być ostatnim pomocnikiem Froome’a, to jego braku w ogóle nie widać.

Dzisiaj w peletonie brakuje takiego człowieka jak Pantani :frowning: To byłby taki bicz boży na niebiańskich :smiley:

Aru nie ma wiele do stracenia , jak oderwie się na Vars będzie mieć 4 swoich ludzi z przodu jeszcze :smiley:

Jeśli dobrze liczę, to po odjęciu czasów z czasówki ( tak, wiem - trochę masło maślane ) pierwsza piątka wygląda tak:
Uran 73:10:46
Bardet + 0:12
Froome + 0:24
Aru + 0:37
Landa + 0:52
Nic dziwnego, że ciężko kogoś zerwać w górach, skoro czołówka jest tak wyrównana.

Jednak czuć ten brak Poelsa. Heano rok temu jechał do końca z CHrisem teraz odpada pierwszy z peletonu. Ciekawe tylko czy jakby Nieve wyszedł na zmiane przed Michałem i by się zagął to by odstawił Michała? Hmm

A mnie się zdaje że Uran moze dobrze pojechać na czas :p

ostatnia dobra czasówka urana vuelta 2014 etap 10, a Cannondale to śa biedaki.

Bora broni 15 miejsca w KG :question: :mrgreen:

Bora… Ten Buchmanek 2 Tour jedzie na miejsce w 20 GC, z tym że jakiegoś jego ataku nie pamiętam. Monfort musiał być jego idolem.

Każdy orze jak może :smiley:
Wyobrażacie sobie Lotto goniące dla Monforta? :wink:

Mam nadzieję, że ktoś z czołówki będzie miał dobrą nogę i spróbuje na Vars. W innym wypadku czeka nas smutna procesja na Izoard i kilka szarpnięć na ostatnich kilku km jak się zrobi stromo.
Nie życzę źle ucieczce, ale na ostatniej górze wyścigu mógłby wygrać najlepszy góral wyścigu. Też ze względu na fakt, że to pierwsza meta ever na Izoard.

ale Buchman jest jeszcze młody i ma potencjał na top 5 GT. Dobry czasowie, przystojny. Choć Monfor też niby miał mieć xD.

A może Buchman ma forme z Dauphine i dziś wygra? xD

Lieser
To jest forum. Tu nie pisze się posta pod postem. Jest opcja edycji.

Tak ogólnie to przydałby się shoutbox, żeby uniknąć tego spamu. A może przywrócenie tematu ‘live’ to nie byłby głupi pomysł?

Jak AG2R ma zamiar swoim tempem zrywać pomocników Frooma typu Rowe to czarno to widzę.

a reszta nic nie robi, zenada to jest

Jak coś to ja nie mam nic wspólnego z Lieserem