Tour de France 2017

Kwiatek cos slabo na podjezdzie stracil do Bodnara . Bodnar ze tak przyszalal na tym odcinku to az dziw

Jak widać dzisiaj w Marsylii, bardzo wysoki :wink:
Ciekawe, że Bodi lepiej na podjeździe od Kwiatka

A Białobłocki wyprzedził Bodnara :slight_smile:

sekunda :open_mouth:

Sekunda!! :smiley:

Zostali Roglić i Froome…

ile postawiłęś?

Uff jak dobrze. Michał wszyscy Cię wielbimy ale Maćkowi się to należy jak psu buda. Nadal tylko Primoż. Froome się nie boję.
E. Roglić +0,25

Kurde ciesze się, że to Bodi 1s z przodu. Może nie postawiłem na Bodnara jak dpo, ale za te 300 metrów które mu zabrakły na jednym z etapów życzę mu tego sukcesu.

Najwięcej to postawiłem na to, że Maciek objedzie Sutterlina, więc już jestem do przodu :wink:
Jak wygra to mam wakacje za darmo :wink:

EDIT: Roglic daleko, uff. Gorzej, że Imprey jedzie bardzo bardzo dobrze. Złapał formę w trzecim tygodniu, nawet w górach jechał nieźle. Może być na styk.

Tylko Froome zostal, wydaje mi się, że wygra niestety dzisiaj Chris.

Życzę Maćkowi tej wygranej, jak nikomu innemu. Za całe lata kariery należy mu się.

Szukam tych rywali dla Polaków i szukam, ale nikogo nie znajduje :wink: dwójka naszych na podium to byłoby coś, nawet za Froome’m, ale zwycięstwo to zwycięstwo. Ależ byłaby piękna niespodzianka gdyby Maciek wygrał.

Mam nadzieję, że Froome po raz drugi nie zabierze Maćkowi zwycięstwa.

Normalnie wtedy ma zakaz wjazdu do Polski :wink:
Kurcze a na poważnie to ale emocje!!! Może być podwójne zwycięstwo Polaków, to byłby obłęd (i jutro kac :smiley: ). Naprawdę, oby Froome nie zgarnął tego zwycięstwa. Co za dzieñ!
Szacunek dla kolegi który obstawił Bodnara. Mniemam że szampan się już mrozi :smiley:

dpo, a ile dokładnie postawiłeś? Online czy na miejscu stawiałeś?

Niestety, Froome jest szybki na czas, a jeszcze może nadrobić na podjeździe. Na plus Polaków może działać słabsza jazda rywali Chrisa.

Jaroński tak mówił że może jakby Kwiatek prowadził, to Froome (gdyby wiedział że już nic mu nie grozi) mógłby mu “odpuścić” etapową wygraną. Cholera, w sumie czemu nie. Bodnar jednak na taki prezent nie ma co liczyć. Na pewno też Froome chciałby wygrać żeby nie było gadania że wygrał wyścig bez etapu. Cholera, oby jednak wszystko się udało.
W ciemno 2. I 3. miejsce na etapie każdy z nas wziąłby w ciemno ale wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia…

Tego to ja się nie spodziewałem

Realizacja tej czasówki tragiczna w TV, nic nie wiadomo, nie pokazują kluczowych zawodników na punktach, żadnych ciekawych grafik tez brakuje.

Ależ się pastwią komentatorzy nad tym Bardetem, znaleźli sobie ofiarę.