Tour de France 2018

Lotto chce Majke wykonczyc

okej, skoro Kruijswijk ma jeszcze w baku, to nic dziwnego, że co chwila atakują naprzemiennie, a nie poświęcają go jak Gesinka na przedzie grupy.

Kurczę szkoda, braknie ze 20s na szczycie. Pasjonujący etap.

Frustrująca jest jazda Doumulina dzisiaj.

Tak, bo te ataki Holendra rzeczywiście dają efekt.
Thomas - ostatni zjazd.

Kruiswijk robi na Froome’a…

A ataki Roglicia dały efekt? Teraz urwał Frooma ale dojdzie na zjazdach.

I dopadli go szkoda braklo na szycie przewagi

Rafałek dawaj!!! Nie oglądaj się.

Dopadli go po 2km a miał 20, minuta by mu nie starczyła :frowning:

Roglic ma wszystko, podoba mi się ten chłopak.

Roglic pozwolił nawet prowadzić Jungelsowi i Izagirre, żeby odpocząć, a Kruijswijk spokojnie na ostatnim miejscu. Nie ma siły, po czym dwukrotnie atakuje, a na koniec holuje Froome’a. Błagam… Roglic musiał mu okraść kogoś z rodziny, innego wyjścia nie widzę.

Pomyśleć, że gdyby nie upadek na Planicy to Roglic skakałby obecnie w letnim FIS CUP xd

Zakarin na tych zjazdach tak niepewnie się chwieję, że gdyby nie ten strój kolarski to bym powiedział, że to jakaś babcia po siedemdziesiątce jedzie

Dumoulin najlepszym pomocnikiem Thomasa

Wielki szacun, Primoz. I tak jesteś wielki. Oby sobie jutro dał radę z Froomem. Ale nawet jeśli nie, to i tak jestem pewien, że Wielki Tour kiedyś wygra.

Teraz już mogę to przyznać. @Greek jednak miałeś rację trzy tygodnie temu. Roglic był w stanie walczyć przez trzy tygodnie o zwycięstwo. Ale ogromnie się cieszę, że się wtedy pomyliłem. :wink:

Roglić jak przyłoży na ost. kilometrze to odjedzie, należy mu się wygrana.

Bo Tom boi się każdej sekundy przewagi Roglica, wie że na czasowce może przegrać drugie miejsce, dlatego zawsze to goni

Bez idiotycznej druzynówki jutro Roglic walczyłby o zwycięstwo w Tourze.

Ciekawe dlaczego Thomas nie pomaga Froome’owi.