Tour de France 2018

kwiatkowski chyba się zdenerwował. Zawsze klepie te swoje piarowe dyrdymały 'dobrze wykonuję prace itd…" tere fere, ale jakby zapomniał że odpowiadanie nawet na najmniej sensowne pytania dziennikarza którym teraz jest Huzarski to właśnie część pracy profesjonalnego sportowca.

Możesz w miarę możliwości przytoczyć tą rozmowę? Co tam się działo?

Nic się nie działa odburkną dwa zdania Kwiatek a na pytanie o TdPolonge odjechał na rowerze do autokaru. :smiley:

Chyba trochę przygwiazdorzył. Huzarski głupio zapytał “skąd ty tyle siły bierzesz” a ten spojrzał na niego jakby zobaczył morskie dziwo i zaczął klepać ’ to jest moja praca itd…’ Potem padło pytanie o TdP i poszło jak wyżej :slight_smile:

Haha pytanie Huzara było z lekka dwuznaczne. Nawet zabawnie wyszło.
No i ostrzegałem. Nie róbcie z nim wywiadów! :slightly_smiling_face:

bo może jest coś na rzeczy? Tylko winny się tłumaczy z dwuznacznych pytań :joy:

Brak pasjii jakos w tym Kwiatkowskim bije w tym SKY…tak jakos juz od dawna po tych wywiadach to zalatuje od niego. Tratuje to ot tak jak zwykly czlowiek idzie do roboty mial zadanie do wykonania i to robi szef ma byc zadowolony a reszta jest mniej wazna . I tak przez caly Tour de France
Nie podoba mi sie to bo w sporcie raczej o co innego powinno chodzic.
W Quick Stepie jakos inaczej to wyglada

1 polubienie

Było to zachowanie z natury żenujących.

Być może Huzar zaatakował go zbyt wcześnie, być może pytanie wybrzmiało niefortunnie, ale odpowiedź - czysty burak.

2 polubienia

Patrząc jaki czas zrobił teraz Zakarin na 1 punkcie to aż boję się jak wpadnie tam Roglić.To może być 30 sekund…

Kwiatkowski ich troluje, tymi odpowiedziami typu kopiuj wklej ,ciezki etap, dobrze jechalismy, vivat sky".
Nie słyszałem tego wywiadu od poczatku, co było dwuznacznego w pytaniu o występ na TdP?

no jak to co? Pytanie o to skąd ma tyle siły. To jakby urząd skarbowy wezwał kogoś na spytki skąd ma tyle pieniędzy. Urząd wie skąd ale woli żeby wezwany przyznał się sam.

Majka bardzo dobrze pojechał. +1’07"

No jest 30 sekund ale straty . Przewidziales :smile:

Froome zapitala bo ma nadzieję na … Wypadki chodzą po ludziach :stuck_out_tongue:

hyhy jak zawsze :slight_smile: .Teraz to wygląda identico jak w 2012.Tylko że Thomas zastępuje Wiggo.

Thomas dowalil jeszcze wygra czasowke na koniec jak sie nie polamie .no ma tu forme niesamowita

Froom dokłada Roglicowi

Landa fatalnie. Spadnie w generalce

Tylko Dumoulin może doprowadzić do tego że kolarze Sky nie zajmą 3 pierwszych miejsc na dzisiejszym etapie.

Czołówka jechała na przeschniętym asfalcie. Gratulacje dla Thomasa.