Tour de France 2018

Zakarin, Uran, Dumoulin, Kruijswijk, Valverde, Landa też

Kittel mocny był w końcówce… Był w złej sytuacji, ale szybkość dobra.

a nie trochę ich więcej tam było, jeszcze mi.in Landa Bardet Valverde …

Szkoda, że ta drużynówka na 3 etapie, bo jeszcze kilka takich nerwowych etapów i generalka byłaby od razu ciekawsza.

Włączyli mi internet dopiero 1,2 km przed metą. Co się stało i kto leżał, jakieś obrażenia?

Froome to robi specjalnie. Jeszcze jedna, dwie kraksy zrobi się 3 min straty i kibice o nim zapomną. Presja mniejsza…po czym na wybranyn etapie w górach zrobi powtórkę z Finestre. I wtedy Francuzi będą gotowi mu wybaczyć, że jedzie TDF :sweat_smile::stuck_out_tongue_winking_eye:

Dlatego nie chciało mi się gwiazdkować, bo połowa faworytów wyleci z GC w pierwszym tygodniu. Rafał niech trzyma Sagana koło przez 9 etapów i będzie pięknie.

Sky teraz będzie jechać jako jedna z pierwszych ekip w drużynówce. Może to mieć jakieś znaczenie dla rywalizacji.

Było kilka incydentów.

1. Duża kraksa na chyba 6km przed metą.
  2. Guma Quintany na 3,5
  3. Froome wyleciał z drogi na chyba 4 przed metą

Trzeba zatem obejrzeć powtórkę. Dzięki!

Froome, Yates i Porte 51s
Quintana 1min 15s

Porte, Froome, Yates, + 51"
Quintana, Bernal +1’15"

To Landa liderem Movistaru chyba

Do Roubaix jeszcze też może potracić

A nie mógł Quintana dojechać tych 500m??

Poels w składzie Sky… Nie miał być przypadkiem liderem na Vueltę? Ależ skład Sky.

No mówiło tym Darek że mógł jechać na tym kapciu.

WOW, to sie porobiło, a to dopiero pierwszy etap.
SKY przedostatnie w druzynowce, wiec beda startowali jako drudzy do TTT o ile jutro podobne cuda dziac sie nie beda … BMC tez daleko.

Mam jakies przeczucie, ze po tym etapie do Roubaix jakby zrobic roznice miedzy faworytami to beda na poziomie kilku etapow gorskich.

To jest to czego brakuje Quintanie, taki Valverde czy Nibali zapewne by przejechali to 500m na kapciu, a potem spokojnie czekali na auto. A u Nairo nerwowa zmiana z neutralnego motoru, koła które i tak nie pasowało a potem niepotrzebna pogoń.

To takie troche gadanie, dziwne że ze strony Baranowskiego wyszło
Wiadomo że czasem złapie się takiego kapcia że ani metra dalej nie ujedziesz

Faktycznie, trzeba będzie uważnie ostatnie 10km z powtórki obejrzeć

O kolejnosci startu w TTT decyduje klasyfikacja druzynowa czy zawodnikow ? W sensie jak w generalce Sagan jest drugi to BORA jedzie jako przedostatnia czy jak Bora jest 3 w generalce to startuje jako trzecia od konca ?