Tour de France 2018

Liczy się czas trzech na mecie, a w dwójkę nie będą jechać TTT, bo by się w limicie nie zmieścili.
Chyba że Martin + Cancellara, oni by mieli szansę.

Trzeciego? a nie szóstego?

Gdyby w Mitchelton postawili na Ewana to Yates być może by wczoraj nie stracił :wink:

Jaki jest limit na TTT? Zastanawiam czy przypadkiem Craddock nie poleci na jutrzejszym etapie.

30% dwadziescia znaków

Nie, liczy się czas trzech pierwszych kolarzy drużyny na mecie.
Sky jest w kl. drużynowej 21., Bo tylko Thomas przyjechał że sprinterami.

Koledze chodzi o to ilu kolarzom liczy się czas grupy na TTT. O ile dobrze kojarzę to chyba właśnie sześciu.

Próbowałem znaleźć regulamin, żeby to sprawdzić, ale nie udało mi się.
Poprzednio był czas szóstego ale jechali w 9, teraz przy 8 może być czas piątego -strzelam.

Zawsze był czas piątego kiedy były 9-osobowe drużyny, czy się mylę? I ogółnie (N + 1)/2.

Tak był czas piątego liczony w TTT 9-osobowej.

Mamy pierwszego wycofanego - T.Grmay, Trek.
Obawiam sie ze jutro Cradocka czeka limit tak jak niegdys Kinga o ile ktos pamieta.

O ile EF nie narzucą tempa, to ma szanse :wink:

Jestem prawie pewien, że w ubiegłych latach liczył się czas piątego kolarza, a teraz przy ośmioosobowych składach - czwartego.

Więc co by było jakby się 5 wycofało przed czasówką?

Po to robią TTT na początkowych etapach, żeby takie coś się nie zdarzało :slight_smile:

Gdzies na jakis wyscigach sie zdarzalo. Jak liczy sie czas np. 4 a zostaloby tylko 3 zawodnikow liczylby sie trzeciego z tej druzyny.

Eh szkoda mi Sancheza ale już pewnie nie pojedzie. Widać było jak lekko dotkną ręką kierownicy i mina na twarzy mówiła wszystko. :disappointed_relieved:

To BORA jutro startuje ostatnia na czasowce
Sagan ladne zwycienstwo :slight_smile:

1 polubienie

Kristoff tam walił w kierownice bo go zamknęli. ;p

kto tam leżał z Bahrajnu? Haussler, Nibali czy jeszcze ktoś inny?

Haussler 20 znaków…

Bez przesady - bez problemu, nawet solo :wink:

1 polubienie