Tour de France 2018

Sky narazie slabo sie wydaje
Chyba ze Mitcheltony jada tak mocno :slight_smile:

SKY cala droge w gwizdach i buczeniu :smiley:

Mitchelton ciekawie. Durbo zszedł ze zmiany na 5. pozycję, a za nim 3 jeszcze zawodników. Nie widziałem jeszcze tego w drużynówce :wink:

Ujrzymy jak na 1 punkcie pomiaru czasu zamelduje się BMC

Na razie 3 drużyny w 2 sekundach.BMC powinno odskoczyć.

Movistar wedlug oczekiwan bez rewelacji czyli Qintana juz ponad 1:10 min straty do Frooma po 3 etapach

Sky i Movistar lekko poniżej oczekiwań. BMC to są jednak kozaki no i Mitchelton ładnie. Bardzo jestem ciekaw Bory i QS, mogą powalczyć tu o żółtko.

Czyli Landa i Valverde przed Froomem. Pewnie przed Tourem braliby to w ciemno.

Bardet też sporo traci. W gronie głównych faworytów Froome będzie już bardzo wysoko. Zobaczymy co Nibali z ekipą pokażą.

Pechowcy od Vaughtersa nawet prawie 20 sek Movistarowi dolozyli to niespodzianka Uran sporo zyskal :slight_smile:

Dla BMC jednak Kung zrobil robote tak jak pisalem wczoraj i wszystkich mistrzow krajow ze SKY rozlozyl :slight_smile: Tu juz nic nie powinno sie zmienic i zapewne wygraja

Z tych co dojechali to Uran najbardziej zadowolony z topowych faworytów.

Movistar poraz kolejnynie zaskakuje w TTT, niby nie mają w składzie klasycznych czasowcow, a zawsze dobry wynik wykręcą. Myślałem, że po odejściu Castroviejo to się skończy, a oni dalej nieźle.
Za to SKY tradycyjnie poniżej oczekiwań.

Lotto Soudal bez magicznych smarow na nogach slabiutko gorzej jak Fortuneo z dzika karta i ostatnie miejsce.
Jumbo z Rogliciem tak samo taki czas jak Ag2r

Wyglada jakby w 2 czesci trasy sie zmienil wiatr bo teraz druzyny zyskuja tam czasowo

Czy mi się wydawało, czy na grafice przy Bahrain Merida była flaga Brunei?

Sunweb rozczarowują :frowning: .

Dobrze widziales, tez to zauwazylem

O, realizatorzy też już zauważyli.

Jaronski pieprzy glupoty ze slaby wynik Bory co on mysli ze beda wqlczyc z BMC ? Narazie 11 sek straty to dobry czas

No nie ma szans juz ponad 30 sek straty :smile:

Wygląda na to, że Bora popsuje mi cały misternie przygotowany kupon z kursem 60/1 :wink:
Muszą być przed Mitcheltonem, ale się na to nie zapowiada.

Ulalala, Sagan odpadł, coś tu poszło nie tak.

Zdaje się, że Uran jest w świetnej formie + nawiązanie do 2014.

Bora 50 sek straty nie jest zle ale szalu tez nie ma . Najwiecej stracili na srodkowej czesci gdzie chyba chcieli trzymac Sagana zabardzo . Tak czy siak Majka i tak zyskal w GC i wszystko w jego nogach.