Tour de France 2018

A ja nam wszystkim życzę żeby dziś była wielka bitwa w górach, by były ataki wielkie kryzysy niech to będzie epicki etap który wyłoni nową gwiazdę kolarstwa.

Tak tylko Poljanski wczoraj odposcil jazde i przyjechal w grupetto 25 min za zwyciensca wiec narazie bym takich wnioskow nie wysuwal

Rowe prowadzi peleton wiec dzis plaza jak wczoraj az do Rosiere zadnych akcji ani “bitew” nie bedzie

Poljan każe spojrzeć inaczej na swoje umiejętności. :slight_smile:

Już Poljański został za 1. grupą

No i macie Poljanskiego poszarzowal i juz odpadl. To co przed chwila pisalem starczylo sily na 5 km podjazdu heh dramat forma najlepszego gorala Bory

Ale strzelil… i jak szybko

W trzecim tygodniu to będzie w gruppeto ze sprinterami pewnie jechał.

Jak nie przekroczy limitu wczesniej i go nie wyrzuca z wyscigu

Patxi Villa… czyżbyś tyś nam to uczynił

Dojechal teraz do grupy , Maniek tez nie najlepiej

Pauwels wirtualnym liderem zaraz

W tym roku przez MŚ w piłkę kopaną tour zaczął się tydzień później mnie więcej. Z tego co pamiętam to jeszcze tuz przed tourem Majka i Poljan dodatkowo pojechali do Sierra Nevady … może to jest skutek tego i mamy do czynienia ze spadkiem formy związanym z treningiem wysokogórskim . nie wiem w jakiej opcji oni trenowali czy mieszkali wysoko trenowali nisko czy odwrotnie… coś czuje że coś Patxi Villa przekombinował.

Kolejna góra z Rowem na przodzie peletonu. Tempo spacerowe i kolejna góra zmarnowana :wink:

Mieszkali na wysokości 2200 m jeśli dobrze pamiętam.

Ano pierwsza gora juz zaraz stracona Rowe ja przejechal . Zostaly dwie kolejny etap sie zapowiada szkoda a tak mialy byc akcje od startu bo niby krotki 100 km etap …

Bez sensu jest ukladac 3 trudne gorskie etapy ppd rzad bo terazniejsi kolarze sobie plaze robia…

" - Emocje są spore, dużo się dzieje…tempo w peletonie mocne…" - Srogie grzyby Panie Tomaszu.

1 polubienie

Takie że Gaviria dochodzi do peletonu. :smiley:

6 min przewagi kolejny etap odpuszczony uczieczce sie zappwoada. Szkoda ze GVA sie nie zarabal moze znowu by awansowal…idzta z taka jazda …

Górskie etapy przebiegają dokładnie tak jak sobie tego zażyczy Team Sky. Gdyby tu jechały same AG2R może by się cięli już od trzeciej góry od końca? A może nie bo by się liderzy bali że braknie pod nogą i z atakiem lepiej się wstrzymać na ostatnie 200 metrów.

Poljanski naprawdę chciał sie zabrac w odjazd z takimi tuzami ucieczek jak de Gent, bargil i allafilip? Haha ma fantazje.
A tak na poważnie dobrze, że się zabrał bo tak skończyłby w grupetto a tak jest szansa, że jak strzeli to przynajmniej bidon poda…