Tour De Picardie [2.1]


#1

Jeden Polski kolarz na starcie Piotr Zieliński (bretagne jean’floch)

[size=75][ Dodano: Pią 12 Maj, 2006 19:59 ][/size]
Wyniki 1 etapu:
1 Rony Martias (Fra) Bouygues Telecom 4.04.40
2 Cédric Herve (Fra) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h
3 Jonas Ljungblad (Swe) Unibet.com
4 Gert Steegmans (Bel) Davitamon-Lotto 0.02
5 Daniele Callegarin (Ita) Team Androni Giocattoli-3C Casalinghi
6 Alexandre Usov (Blr) AG2R Prevoyance
_
36 Piotr Zielinski (Pol) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 0.04

[size=75][ Dodano: Sob 13 Maj, 2006 19:22 ][/size]
Wyniki 2 etapu:
1 STEEGMANS Gert DVL BEL
2 HINAULT Sébastien C.A FRA 00’ 00"
3 HADDOU Saïd AUB FRA 00’ 00"
4 KHALILOV Mikhaylo LPR UKR 00’ 00"
5 CASPER Jimmy COF FRA 00’ 00"
6 METLUSHENKO Yuri LPR UKR 00’ 00"
_
50 Zielinski Piotr str.2.17

Klasyfikacja po 2 etapach

1 115 STEEGMANS Gert DVL BEL
2 175 HERVE Cédric BJF FRA 00’ 02"
3 135 LJUNGBLAD Jonas UNI SWE 00’ 03"
4 094 HINAULT Sébastien C.A FRA 00’ 04"
5 063 BERGES Stéphane AGR FRA 00’ 07"
6 018 ROY Jérémy FDJ FRA 00’ 08"
7 141 HADDOU Saïd AUB FRA 00’ 08"
8 143 DRUJON Mathieu AUB FRA 00’ 09"
9 137 TEN DAM Laurens UNI NED 00’ 09"
10 038 USOV Alexandre A2R BLR 00’ 10"
11 092 BODROGI Laszlo C.A HUN 00’ 10"
12 101 BELLIN Maurizio AGC ITA 00’ 10"
_
50 Zielinski Piotr str.2.39

[size=75][ Dodano: Pon 15 Maj, 2006 06:11 ][/size]
Wyniki 3 etapu:
1 Jimmy Casper (Fra) Cofidis, le Credit par Telephone 2.04.01 (47.655 km/h)
2 Geert Omloop (Bel) Unibet.com
3 Jérémy Hunt (GBr) Unibet.com
4 Paolo Valoti (Ita) Team L.P.R.
5 Marco Marcato (Ita) Team Androni Giocattoli-3C Casalinghi
6 Maarten Tjallingii (Ned) Skil-Shimano
_
18 Piotr Zielinski (Pol) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 13.38

Wyniki 4 etapu:

1 Sébastien Hinault (Fra) Credit Agricole 1.49.54 (48.044 km/h)
2 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R Prevoyance
3 Yuri Metlushenko (Ukr) Team L.P.R.
4 Paul Martens (Ger) Skil-Shimano
5 Ludovic Auger (Fra) Française des Jeux
6 Ben Johnson (Aus) Agritubel
_
60 Piotr Zielinski (Pol) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 0.20

Końcowa klasyfikacja generalna
1 Jimmy Casper (Fra) Cofidis, le Credit par Telephone 12.16.41
2 Cédric Herve (Fra) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 0.01
3 Jimmy Engoulvent (Fra) Credit Agricole 0.06
4 Jérémy Roy (Fra) Française des Jeux 0.07
5 Geert Omloop (Bel) Unibet.com
6 Jérémy Hunt (GBr) Unibet.com 0.08
7 Maarten Tjallingii (Ned) Skil-Shimano 0.10
8 Marco Marcato (Ita) Team Androni Giocattoli-3C Casalinghi 0.11
9 Hugo Sabido (Por) Barloworld
10 Alexandre Pichot (Fra) Bouygues Telecom
11 Janeck Tombak (Est) Kalev Chocolate Team 2.42
12 Robert Haynes (GBr) Jartazi-7Mobile
_
51 Piotr Zielinski (Pol) Groupe Sportif Bretagne-Jean Floc’h 16.06