Tour de Pologne 2018

Teoretycznie nic się dziś nie powinno wydarzyć do ostatniego podjazdu.To znaczy kontrola Sky, ewentualne próby mocniejszego tempa ze strony Bory czy Scottów ale żadne fajerwerki ze strony faworytów mając w uwadze jutrzejszy Królewski etap.Spodziewam się że zwycięzca(Carapaz) dojedzie na solo a za nim wyselekcjonowana grupka faworytów.Na dzisiejszym i przede wszystkim jutrzejszym etapie bardzo ważną rolę może odegrać Henao o ile będzie skłonny do pracy oczywiście.

O jakim podjezdzie mowil Huzar ze rekord ludzi z aplikacjami to 12min?

No jak to o jakim? Ściana Harnaś xD

Na tej “scianie” mieli dawac Harnasie kazdemu kibicowi a tu lipa i susza . Lang jak zwykle dal ciala nazwy potrafi ekstrawaganckie wymyslac a ludzi juz zaopatrzyc nie :frowning:

Nie doslyszalem…12min a kolarze w 3 chyba przejechali ;D

Serio Kwiato prowadził peleton? :unamused:

Jak jesteś taki ekspert to zrób swój wyścig. Niech Lang zzielenieje z zazdrości.

Hej, Druid, TomAsz, Baldwin, Valverde, Dobry, Iiiio, Pistolero i paru innych kolegów: zwijamy się stąd.Nic tu po nas :disappointed_relieved::disappointed_relieved: inted_relieved::disappointed_relieved:

Ja się nad tym coraz poważniej zastanawiam, już się chyba za stary robię i ten wysyp ekspertów mnie coraz bardziej denerwuje.

E: a tak przy okazji chyba błąd jest w skrypcie forum, bo tak jak u Grzdyla powyżej czasami źle przypisuje cytat

Na podjeździe pod ściankę Harnaś “kadencja olbrzymia”. O czym ten typ gada?!?!

Ojej, tak. zaraz coś postaram się zrobić. Wybacz Iiiio :wink:

Ktoś tu narzekał na tych co narzekają na balony i reklamy. Ja rozumiem, że one muszą być, ale dlaczego na TDP one zasłaniają góry?!?

8 km na godzinę. Moje prędkości :slight_smile:
Poczuję się w końcu profi :smiley:
Dużo lepiej się to ogląda bez głosu.

Nie, no, outfitmeman, aż takich małych tych gór nie mamy :wink:

Szczęsny wciąż w formie:

“Charakterystyczne przeskakiwanie z nogi na nogę”.

Najważniejsze, żeby mocniej nacisnąć na pedały. :sunglasses:
Te góry jednak są małe, jak kiedyś jechali dwa etapy w Dolomitach, to było widać i balony, i góry. Tylko ludzi nie było widać, ale wiadomo, na Włochów nie można liczyć.

Wybaczam😀 …

Zawsze nie mogę się doczekać jego jazdy na motocyklu i komentarza. :stuck_out_tongue:

Oglądam dopiero drugi etap na TVP Sport i Seba robi dobrą robotę.

Jednak cały czas mam niejasne wrażenie, że za każdym połączeniem z Sebą, Huzar (nota bene bardzo dobra robota), delikatnie drwi z niego. Przy czym absolutnie nie przekracza granicy wyśmiewania się z kolegi komentatora.

Swoją drogą, piękna trasa. Ekstra tereny, częściowo świetne drogi. Będzie trzeba tam się przejechać. Może 300 pęknie :stuck_out_tongue:

Czemu nie ma czasowki najlepiej na końcu i wyścig konczy się w piątek zamiast w niedziele? Przeciez to kpina

Chyba kolarze z TdP nie wybierają się na jakiś niedzielny klasyk?

No i ja bym się nie rozplywal nad kategoria wyścigu. Każdy kraj według przepisów UCI dostaje ‘wyścig narodowy’ i jeśli tylko znajdzie się wsparcie sponsorow/państwa to wyścig jest przyznawany bez łaski

W normalnych krajach organizatorzy placa za ochrone sluzb porządkowych wiec czasem ciężko jest zbilansować budżet (Hiszpania, Szwajcaria, Niemcy, Norwegia), w Polsce przepisy sa pod ty mwzgledem patologiczne wiec organizatorzy korzystają z darmochy