Tour de Pologne 2018

Tempo jest zabójcze!:wink: Ackerman spokojnie w peletonie​:joy:

Skończ! Patologiczne są Twoje wpisy! To dlaczego znawco, UK nie ma tygodniowki w WT? Najbogatszy kraj w peletonie!

Tour Of Britain jest w Europe Tour ponieważ karty rozdawano przed powstaniem potęgi Teamu Sky. Tudziez brytyjskiego kolarstwa. TdP się zalapalo i trzyma kurczowo
A teraz po prostu nie ma miejsca na wcisniecie się do World Touru. Organizacyjnie, finansowo, jak również pod względem trasy czy poziomu sportowego bije nasz tour na glowe

Hehe no i na TVP Sport przerzutka na jakas lekkoatletykę nigdy normalnie nie może być jak oni chcą zbudować baze fanow dyscypliny

No co za gamonie przelaczaja na plywanie Polki ktora zajela prawie ostatnie miejsce.
Juz mogli chociaz na pol ekranu to wstawic…

Masz aplikacje, tvpsport.pl, tvp 1 i tvp sport naziemnej w gównianej jakości. Nie jojcz jak stara baba.

:joy::joy: :rofl:

Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie, zaczynają szybciej, żeby kolarze mogli odpocząć przed Vueltą.

Sport, w którym od lat jesteśmy w czołówce europy.

A Chinczykow i Turków rok temu zamieścili! Nie mam czasu na odpisywanie na takie głupoty!

Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się rozdzielić temat na przeznaczony wyścigowi, i ten, w którym będzie można wylać swoje frustracje. W temacie TdF przynajmniej posty nie dotyczące wyścigu były przykrywane, a tu już dochodzi do komentowania każdego wyrazu trolla.

No właśnie, wydaje się, że już niedługo przestanie być do śmiechu Skajowcom.

Dlaczego Carlos Verona jest przedstawiany jako Quintanilla Verona? Przecież to tak jakby pisać Belmonte Valverde. :grin:

Nie pamiętasz już Montoi? :smiley:

Z Uranem nie ma problemu. :sunglasses:

Działanie godne pochwały.

Realizator chciał uhonorować mamę Verony.

BMC chce zagotować Kwiatka.

Haha team orders. :smiley:

Przestań jątrzyć :joy:

1 polubienie

Królestwo za przywrócenie “ignore’ow”…

1 polubienie

Z Oomenem może być niełatwo.

Kwiato zgłupiał na końcu :wink:

Kwiato jakby zupełnie nie znał końcówki. Cały czas trzymał się z tyłu, a mógł na luzie prowadzić tę grupkę i na koniec jeszcze wygrać. Ale ważne kolejne 4 sekundy przed jutrem.

Do dziś mnie to śmieszy tak samo jak wtedy gdy to słyszałem…:blush: