Tour de Pologne 2018

Nie. 1.5km do mety było 23s liczyłem na bramie jakiejś. GPS pokazywał wtedy 25s.

Na 3 km przed meta bylo 32 sek tez liczylem stoperem gps dobrze pokazywal ale na koncowce juz nie bardzo
FDJ dobrze ze troche pomoglo

przy 34 liczyłem i było 20, więc raczej nie bardzo

Dzień dobry

Typowałem dziś Yatesa albo Benneta (gdzie oklaski)

Także jak chcecie coś u buków, to do mnie się proszę zgłosić.

:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

Panikowaliście tu bardziej niż komentatorzy na TVP. :grin: Przewaga ani na moment nie przekroczyła 30 sekund, więc nawet nie zrobiło się groźnie. Większym zagrożeniem niż Yates był ten pies w końcówce.

Bennet tyle atakowal a skonczyl 4 troche go szkoda

1. Kwiatkowski
  2. Yates
  3. Pinot
    I niech ktoś dzisiaj napisze że w TdP ścigają się ogórki

Jestem pewien, że spora część forum obstawiała tą dwójkę :wink:

O, nawet nie zauważyłem kiedy Teuns odpadł. Ładnie dziś się pokazał Paweł Cieślik. I szkoda Czernieckiego. Mógł dziś wskoczyć na podium, bo z tej grupy był jednym z najszybszych na finiszu.

kto?..

Spocilem sie jakbm ja tam jechał :smiley: Henao cienko dobrze ze inni szarpali

Mamy tu już jednego wybitnego eksperta ocd bukmacherki😉 Wczoraj się ujawnił😁

Na pewno Ja :wink:

Myślę, że w miarę ogarnięty użytkownik tego forum ,który jako tako odnajduję się w obecnie panujących realiach, w ciemno zakładałby, że Yates z Bennettem będą dzisiaj bardzo groźni. Samo zwycięstwo Simona, jak i sposób w jaki je osiągnął, nie było zbytnio zaskakujące. Tak więc sorry Winnetou, ale oklasków z mojej strony nie będzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Yates wyglądał na bardzo rozczarowanego, że wygrał w podwórkowym wyścigu etap, widziałem ten grymas zniesmaczenia na jego twarzy. Twarzy, która wyrażała pogardę dla tego wyścigu.

dla Kwiatkowskiego to dopiero czwarta wygrana etapówka w karierze, a to zaskakująco niewiele jak na all-roundera tej klasy.
w naszym forumowym spisie “tygodniówkowców”, który kiedyś próbowaliśmy zmajstrować, na pewno zajmuje odległe miejsce, ale też trzeba przyznać, że tam, gdzie zajmował drugie miejsca (a tak było w 7. etapówkach) nie zawsze był blisko zwycięstwa.

brawa dla Pinota, bo wyraźnie odbudowuje się po niepowodzeniu z maja. na tym etapie sezonu raczej nigdy poza Francją się nie zaginał, więc to chyba dość honorowa sprawa :wink:

Carapaz, Oomen. Jadą Vueltę? Jeżeli tak, to liczymy na małe show.

???

Carapaz chyba ma jechać, ale niestety jedzie ich wielkie trio i będzie musiał harować

Landy to chyba oni poważnie nie biorą pod uwagę?

Ma się podobno wykurować

Co lepsza, Michał wygrywa dopiero szósty raz etap nie będący ITT, w wyścigu wielodniowym.
2 etapy w 2014 i 4 w 2018.
Pokazuję to, że dopiero w tym roku roku Sky jedzie na niego w tygodniówce.

Patrząc na sukcesy Michała to jednak najbardziej w oczy rzuca się brak zwycięstw etapowych w wielkich tourach.
Solidny występ Cieślika, jest w towarzystwie bardzo dobrych nazwisk w generalce.