Tour de Pologne

druid, z tymi paszportami to jest jakiś pic na wodę: zespoły, które nie znalazły się w programie nie mogą występować w PTour, ale proszę bardzo, w wyścigach z kalendarza światowego jak giro czy T-A, to UCI nie ma już nic przeciw; zakłamanie jak się patrzy…
wiem, że to wyjątek, ale reprezentacja polski to przecież żadna drużna pro-conti, bez programu paszportów biologicznych, złożona z kolarzy, którzy w ogóle nim nie są objęci, a jednak wystartują - brak w tym wszystkim logiki i linii

dobrze, ale to nie moja wina :stuck_out_tongue: niemniej, dopatruje sie w tym dziwnej, ale jednak konsekwencji :stuck_out_tongue:

Tak jak w każdym związku- krętactwa na każdym kroku! Przykładem moze być Międzynarodowa Federacja Pływacka i sprawa strojów! Rok po IO oni myślą nad zmianami w przepisach i wycofaniu tychże strojów. Ale USA i Chiny już swoje zgarnęły!

sport.pl/kolarstwo/1,64993,6 … logne.html

Trochę dziwna informacja…
Ciekawe skąd to wzięli, raczej wątpie że Sylwek będzie walczył o zwycięstwo, no i że Basso będzie jego pomocnikiem…

pzdr

Sylwek zapowiadał walkę, ale o etap z tego, co ja czytałem wcześniej i w sportowej Niedzieli 05 lipca tez mówił o walce na górskich etapach. Może czuje się na tyle mocny ze zmienia plany, co do naszego narodowego touru fajnie by było jak by wygrał. Ale obawiam się ze nasi dziennikarze coś pomieszali.

Widzę że panowie nie wiedzą gdzie warto zaglądać ,więc proszę www.sport.tvp.pl wystarczy dać na kolarstwo i poszukać w wideo wywiadu z Sylwestrem Szmydem , który był niedawno .

Detko wygral Pomeranie, czym sobie pewnie (mam nadzieje) zapewnil miejsce w “8” na TdP. Brawo, b.dobry sezon tego kolarza, zasluzyl.

Ciekawe kiedy Wadecki poda ostateczny skład! W Polsce pozostał już tylko Mazovia Tour

No i jeszcze Tour of Qinghai Lake, tam startuje Mróz

Na oficjalnej stronie Tour de Pologne jest podana lista 9 zawodników grupy ISD-NERI którzy prawdopodobnie wezmą udział w naszym wyścigu niestety nie ma Huzara czy ktoś wie jaka jest przyczyna??

tourdepologne.pl/pro_teams_isd.asp

Pewnie warunkiem zaproszenia ISD był udział Huzara, a i Bondariew to swój gość, więc wierzyć mi się nie chce…

to musi być jakiś błąd, przecież wyraźnie była mowa, że huzar jedzie :arrow_right:
huzar
u bartka na stronie też nie ma nic podobnego

We wstępnych zgłoszeniach zwraca uwagę dramatyczny skład Astany.
Assan Bazajew
Walerij Dmitriew
Aleksander Diaczenko
Maksim Igliński
Roman Kiriejew
Berik Kupeszow
Bolat Raimbekow
Siergej Renjew

Brak Armstronga i uczestników TDF jest zrozumiały ale sami Kazachowie to lekka przesada. Chyba, że jeszcze pojawi się Wino.

a’propos braku lance’a :arrow_right: smutek na sali
jeśli te informacje się potwierdzą, to nie ma czym się zachwycać: druga gwardia milramu, druga silence

Tymczasem Szmyd jedzie po Walkiewiczu!

sport.onet.pl/0,1248734,2007406, … omosc.html

O tym co się dzieje każdy wie. Przypomne wypowiedż Sprucha przed MŚ 2004, kiedy zrezygnował bo stwierdził, że nie ma nic do powiedzenia przy wyborze kadry!

Nie no spokojnie, ten skład to jakaś farsa, u nas w ekipie nie ma już Dyudyy a żeby dołączył do nas Jurco też nie słyszałem. Ja tam jestem spokojny o swój start w barwach ISD - wręcz nie widzę innego wyjścia.

no to się ciesze i życze wszyskiego dobrego

a co sie stalo z Diudią?

postanowił robić karierę na torze i tylko na torze co nie spodobało się kierownictwu grupy. Dodatkowo nie wypełniał ADAMSA i nie robił badań więc grupa była zmuszona do zwolnienia go.

Mam pytanie. Czy Przemek Niemiec naprawdę nie może wystartować w TDP. Skoro w składzie jest Paterski z zagranicznej ekipy to i Niemca można by wziąć. Znowu jakieś układy czy co?