Tour de Pologne

Zna ktoś skład naszej kadry na TdP? Do wyścigu zostało już tylko 7 dni!!!

nom ciekawe ale powinienen byc rutkiewicz,kiendys,jezowski,baranowski,

12 września

11 znana nie ma jakiejs niespodzianki, zawodnicy z forma, a z 11 wyleca (tak mi sie zdaje, nikomu tego nie życze) witecki,sapa i matysiak

a marczynski i niemiec jada w TdP ?? A jesli nie to czy byla jakas szansa, zeby jechali w tej reprezentacji?

a no zapomnialem o nich ???czemu nie ma niemca?zajal on 16 msc na igrzyskach a teraz co??? kolejna decyzja ktora kompromituje wadeckiego?

Wyścig jest płaski a Niemiec na taką trase się nie nadaje, a Marczynski ma jakieś problemy zdrowotne i zrezygnował z TdP! Mój skład na TDP 2008

1. Adam Wadecki- sprinter
  2. Błażej Janiaczyk- sprinter
  3. Marek Rutkiewicz- ten jeden etap pagórkowaty
  4. Tomasz Kiendys- ucieczki
  5. Krzysztof Jezowski- sprinter
  6. Dariusz Baranowski- etap pagórkowaty
  7. Marcin Sapa- ucieczki
  8. Bartosz Huzarski- ucieczki

Nie zapominajcie gdzie oni jeżdżą. To nie jest oficjalny termin na zmagania reprezentacji, więc żaden zagraniczny klub nie zwolni swoich zawodników, a polskie ekipy nie mają nic do stracenia - i tak nic nie będą jechać przez ten tydzień, a dostają jeszcze darmową okazję, by kogoś ze swoich wypromować.

Błażej Janiaczyk, Dariusz Baranowski, Bartłomiej Matysiak, Marcin Sapa, Marek Rutkiewicz, Bartosz Huzarski, Łukasz Bodnar, Krzysztof Jeżowski, Tomasz Kiendyś, Adam Wadecki, Mariusz Witecki - zobaczymy kogo z nich wybierze, jak na ich tle zaprezentuje się Szmyd i jaka będzie nagonka, jeśli powoła Adama.

Co wy chcecie od Adama! Jest mocny w tym momencie, dlaczego ma go nie powoływać? Dobrze że Szmyd startuje, może wreszcie zobaczy jak mu daleko do “polskiego” peletonu!

a na TdP są jakieś góry aby skonfrontować go z innymi Polakami? Czego wy wymagacie?

No cóż nawet jakby były to pan Sylwester oglądałby plecy np. Romanika!

Ja tylko o zbieżności nazwisk i polskiej mentalności. Mi tam to nie przeszkadza, ale na pewno pojawią się docinki w stylu “bo on za nazwisko jedzie”, jak wyścig będą komentować ludzie pokroju Kurzajewskiego, to co etap będziemy o tym słyszeć.
Ja bym chciał zobaczyć 8 najlepszych, nie zależnie od tego z jakie ekipy się wywodzą i kogo znają.

Słabe… widziałem jak Romanika objeżdżają niektórzy orlicy, a co dopiero czołówka górali peletonu Pro Tour. Zastanów się co Ty w ogóle wypisujesz za bzdety!

OMG czlowieku co ty wypisujesz ??? Jakies problemy z alkoholem lub grzybkami masz czy co ?!? To juz któryś post gdzie takie bzdury piszesz…

Dziś do godziny dwudziestej pod tym adresem podany będzie -> Pełny skład Tour de Pologne

szmyd jest prawdopodobnie bez formy, świadczą o tym wyniki DEUTSCHLAND TOUR

Nie jest to takie jednoznaczne, paatrz: Sastre w DL i potem TdF.

watpie, zeby Szmyd cos pokazal… plaskie etapy 240 kmow + 1 z hopkami a la Liege-Bastogne-Liege to nie jest trasa dla Szmyda.

Jak Szmyda i jego zespół zaprosili, to przyjedzie. Zaliczy kolejne kilometry wyścigowe. Jak będzie w 15 to myślę, że dobrze dla niego.

Zgadzam się.