Tour de Romandie 2011

A komentatorzy Polsata dalej się kompromitują.

Najlepsze było, jak któryś z nich powiedział (bodajże przedwczoraj), że jedzie w wyścigu Tony Martin, który wygrał Tour de Pologne. :imp:

Chociaż z tą gadką, że Brutt traci koszulkę lidera, też mi coś nie grało. :stuck_out_tongue:

Ja oglądałem ostatnie 14 km i mogę stwierdzić ze to była większa mordęga słuchania tego komentarza nic najnudniejsze lekcję w szkole.

Dlatego ja już wczoraj wyłączyłem dźwięk bo mnie głowa zaczęła boleć od tego piep…ia

Magnus. Szwed poprawial angielski Harmona :slight_smile: -> The gap is ‘take-backable’ :unamused:

Czy ktoś wie kogo wyznaczono na lidera do generalki w Saxo? Wygląda na to, że już tylko Majka i Gustov się liczą w klasyfikacji generalnej. Pewnie to jeszcze za wcześnie dla Majki na bycie liderem, ale może choć dadzą mu wolną rękę na resztę TdR?

Backstedt ? heh, to mowil lepiej po angielsku niz Sean Kelly :smiley:

ja mysle, ze caly czas ma wolna reke. poza tym, najtrudniejsze etapy juz za nami.

Porte ma pokazać się w czasówce, poza tym nie mają kolarza na generalkę, pewnie każdy jedzie na siebie.

Rafał chyba rok temu an wyścigach w Polsce wygrywał jakieś czasówki. Jak sie nie mile to wygrał czasówkę na jakimś wyścigu po drogach Słowacji i polski. Nazwy tego wyścigu nie pamiętam ale chyba coś “Carpatha”

Karpacki Wyścig Kurierów

Ludzie powolutku narazie Majka przyjechał w grupie 30 chłopa po średnichj góreczkach. Wszystko powoli.

Tompoz

Na wyścigu do okola Turcji jest kolejna bardzo mocna ucieczka. Tym razem znalazł się w niej Polak.
Greipel, Perez Arrieta, Jorgensen, Marycz, Basayev, Sulzberger, Van Goolen, Del Nero, McCarthy, Mora, Van Zandbeek and Bodrogi. Top zawodnicy którzy uciekają.

Zobaczymy czy się im uda.

Od czegos trzeba zaczac :slight_smile:
Moze lepiej tak, niz jak Sagan - pierwsze pol roku w zawodostwie znakomite, a pozniej coraz slabiej… (zycze mu, zeby znow sie karta odwrocila)

z tego wszystkiego zapomnialem wczoraj zaznaczyc, ze Rui Costa raczej nie próżnował na przymusowym urlopie…

Dziwna ta czasówka,wiatr rozdaje karty.

Zwracałem uwagę na Talansky’ego. Dziś pojechał bardzo dobrze i zajmuje 9 miejsce w generalce. Gdyby nie wywrotka w prologu, pewnie byłby gdzieś teraz w okolicach 5 miejsca w KG.

Myślę, że za kilka lat będzie walczył o miejsca w Top10 na wielkich tourach.

Rozczarował mnie natomiast Danielson. Chyba gdzieś zatracił swoją umiejętność jazdy na czas, bo podobnie, jak na zeszłorocznej Vuelcie, nic nie zyskuje w czasówce, a nawet traci.

Co ciekawe: 3 kolarzy Garmin nosiło w tym wyścigu koszulkę najlepszego młodzieżowca, jeden po drugim. Najpierw miał ją Bobridge, potem Stetina a od wczorajszego etapu Talansky.

ktos zna plany startowe Majki do TdP ?

33 km do mety, przewaga ucieczki 55 sec., peleton (BMC) kontroluje. W ucieczce Sorensen, Gadret, Kruijswik, Matthias Brandle i Pierre Rolland.

Niedawno był wywiad z Majką to (o ile pamietam) mówił ,że plany startowe ma do Romandii a potem -w stosunku do tego jak sie zaprezentuje- sie zobaczy.

Brawo dla Evansa :slight_smile: wydaje się ze forma rośnie, oby tak dalej i do TdF. Podręcznikowa końcówka Sky, no i 2 Japończyków w 10 etapu :stuck_out_tongue: