Tour de Romandie 2012

Kwiatkowski o prologu : Trasa prologu nie jest wybitnie trudna. Jest jeden ostry techniczny zakręt, który jest do tego mokry. Reszta trasy sucha, choć wiszą chmury i może spaść deszcz. Warunki mogą mieć znaczenie. Czy trasa mi odpowiada? Musi!

Pojawił się deszcz na trasie

Na razie jest w miarę sucho. Nawet jeśli padało, to na tą chwilę nie powinno mieć to znaczenia.

Aczkolwiek ciemne chmury wiszą nad trasą, oby się utrzymały równe warunki do końca

Brytyjski Eurosport i wymowa nazwiska Kwiatkowski, coś pięknego :smiley:

Boaro ładnie.

i tak się to nie umywa do komentarzu w Polsacie :smiley:

Szurkowski powala poziomem komentarza :unamused:

Kurde cholerny deszcz ;/ widac, że Michal w formie. Na sucho byłaby pierwsza dziesiątka.

widać że Kwiatek ryzykował i jechał na maksa. Szkoda tego deszczu :/ Wyniki czasówki wypaczone

Kwiatek i Bodnar bardzo ładnie, szkoda że padało.

Kwiatek na tych łukach chyba ryzykował najbardziej.

[size=75][ Dodano: Wto 24 Kwi, 2012 17:38 ][/size]
a tam zaraz wypaczone. Deszcz to normalna część wyścigu, dziś najlepszy był Thomas, nie ma się co czepiać.

Wiadomo, że taki urok czasówek, w parę godzin pogoda może się zmienić nawet kilka razy.

No ale nie mniej jednak nie wszyscy mieli równe szanse, dlatego wypaczone. Chociaż nie twierdzę że Thomas by tego i tak nie wygrał, przewagę miał sporą nad drugim

Nizzolo - kolejny z pokolenia młodych Włochów torowców-sprinterów. Razem z Guardinim, Vivianim i Pelucchim tworzy nowe pokolenie italskich bohaterów ostatnich 200 metrów.

Warto się przyglądać chłopakom. Będą z nich ludzie. Cipollini i Petacchi powinni się cieszyć.

Szmyd 20 sekund straty

jest tez jeszcze Apollino choc w tym roku jakos niewidoczny, Modolo 87 rocznik wcale nie taki stary.

Faworyci wg cicloweb
cicloweb.it/startlist-micros … -2012.html

a ja wam powiem że taka Romandia to fajny wyścig pod Bartka Huzarskiego

Tompoz

Brawo Maciej Paterski --> 5. miejsce :slight_smile:

Jestem skrajnie zażenowany poziomem komentarza na Polsacie Sport. Jeszcze rozumiem przekręcanie nazwisk, ale jak można było pomylić Wigginsa z Rogersem !?

Bradley znakomicie, kto by się spodziewał. Brawo!

Co sądzicie o fantastycznym poziomie komentarza? Myślę, że wszystkie wyścigi powinny być transmitowane w Polsacie Sport :slight_smile:. Swoją drogą, czemu to nie Rogers jedzie w koszulce mistrza Wielkiej Brytanii? Odebrali mu?

Jak Pan Szurkowski powiedział ze NA TDP realizacja jest dużo lepsza i wiadomo kto w której grupie jedzie to przełączyłem na Rai Sport.

Kto rozprowadzał Paterskiego?

Ładnie Paterski, mamy kolejny punkt w rankingu UCI, chyba do podium brakło trochę doświadczenia w walce na finiszach, bo z dwa razy źle się ustawił i musiał przyhamować. Ładnie też go Szmyd wyciągał do przodu.