Tour DE Slovakia [2.2]


#1

Narodowy wyścig naszych południowych sąsiadów. Na starcie kilka znanych nazwisk Prazdnovski, Jacob Rasmussen, Bronis, Andrle. A także Polacy z DHL-u
Skład DHL
171 ROMANIK Radoslaw POL 19670117
172 CIESIELSKI Krszysztof POL 19740612
173 CZAJKOWSKI Daniel POL 19780211
174 GEBKA Marcin POL 19740408
175 RADOSZ Robert POL 19750708
176 ZDZIEBLKO Dawid POL 19820816
177 STAFIEJ Kazimierz POL 19680222
178 ZOLEDZIOWSKI Grzegorz POL 19800117

Wyścig prowadzony jest po ciężkiej pagórkowatej trasie. Potrwa do niedzieli.


#2

Wyniki 1 etapu:

1 Kristoffer Gudmund Nielsen (Den) Team GLS             3.15.45
2 Vasil Kiryienka (Blr) Team Rietumu Banka Riga            0.58
3 Jan Faltýnek (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové              
4 Dalibor Grebeci (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                 
5 Robert Radosz (Pol) Dhl – Author                             
6 Mart Ojavee (Est) Kalev Chocolate Team                       
7 Robert Wagner (Ger) Continental Team Milram                  
8 Jacob Moe Rasmussen (Den) Team GLS                           
9 Michal Škvarka (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                  
10 Matie Strgar (Slo) Radenska Powerbar                        
11 Roman Broniš (Svk) Dukla Trencín                            
12 Jonas Aaen Jorgensen (Den) Team GLS                         
13 Martin Prazdnovsky (Svk) Sparebanken Vest                   
14 Tomáš Buchácek (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové           
15 Grega Bole (Slo) Sava                                       
16 Eddy Forner (Ita) Cont. Cycling Team Differdange            
17 Maroš Kovác (Svk) Dukla Trencín                             
18 Patrik Tybor (Svk) Dukla Trencín                            
19 Thomas Oredsson (Den) Team GLS                              
20 David Tratnik (Slo) Radenska Powerbar                       
21 Hakan Nilsson (Swe) Cont. Cycling Team Differdange          
22 Daniels Ernestovskis (Lat) Team Rietumu Banka Riga          
23 Priit Prous (Est) Kalev Chocolate Team                      
24 Lasse Bochman (Den) Team GLS                                
25 Sergey Firsanov (Rus) Team Rietumu Banka Riga               
26 Kristjan Fajt (Slo) Radenska Powerbar                       
27 Gábor Arany (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se          
28 Tomáš Mícek (Cze) Morava                                    
29 Herberts Pudans (Lat) Team Rietumu Banka Riga               
30 Viesturs Luksevics (Lat) Team Rietumu Banka Riga            
31 Anders Lund (Den) Team GLS                                  
32 Andreas Schillinger (Ger) Continental Team Milram           
33 Boštjan Rezman (Slo) Sava                                   
34 Milan Barényi (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                  
35 Morten Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest                     
36 Preben Kristensen (Nor) Sparebanken Vest                    
37 Robert Vrecer (Slo) Radenska Powerbar                       
38 Krzysztof Ciesielski (Pol) Dhl – Author                    
39 Soeren Nissen (Den) Cont. Cycling Team Differdange          
40 Alo Jakin (Est) Kalev Chocolate Team                        
41 Christian Kux (Ger) Continental Team Milram                 
42 Alexander Müller (Ger) Continental Team Milram              
43 Artis Roze (Lat) Team Rietumu Banka Riga                    
44 Rene Obst (Ger) Continental Team Milram                     
45 Radosław Romanik (Pol) Dhl – Author                         
46 Karsten Volkmann (Ger) Continental Team Milram              
47 Matej Gnezda (Slo) Radenska Powerbar                        
48 Frank Dressler (Ger) Cont. Cycling Team Differdange         
49 Karl Schoknecht (Ger) Team Notebooksbilliger.De             
50 Fredrik Johansson (Swe) Cont. Cycling Team Differdange      
51 Martin Riška (Svk) Psk Whirlpool Hradec Králové             
52 Michael Tronborg (Den) Cont. Cycling Team Differdange       
53 Radek Becka (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové              
54 Stanislav Kozubek (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové        
55 Andrew Roche (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                  
56 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Dhl – Author                    
57 Janar Jermakov (Est) Kalev Chocolate Team                   
58 Marco Kiritschenko (Ger) Team Notebooksbilliger.De          
59 Kazimierz Stafiej (Pol) Dhl – Author                        
60 Sebastian Forke (Ger) Continental Team Milram               
61 Petr Bencík (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové              
62 Ivan Víglaský (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                  
63 Istvan Cziraki (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se       
64 Leopold Konig (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové            
65 Dawid Zdziebłko (Pol) Dhl – Author                          
66 Evgeni Gerganov (Bul) Cycling Club Bourgas                  
67 Petko Atanasov (Bul) Cycling Club Bourgas                   
68 Pavel Chumanov (Bul) Cycling Club Bourgas                   
69 Branislav Zachar (Svk) Dukla Trencín                        
70 Zoltán Remák (Svk) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se         
71 Gašper Švab (Slo) Sava                                      
72 Ján Šipeky (Svk) Dukla Trencín                              
73 Jozef Palcák (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                   
74 Bogdan Stoytchev (Bul) Cycling Club Bourgas                 
75 Gunnar Eidsheim (Nor) Sparebanken Vest                      
76 Martin Škopek (Svk) Slovakian National Team                 
77 Morten Knudsen (Den) Cont. Cycling Team Differdange         
78 Tom Jerše (Slo) Sava                                        
79 Manuel Reuter (Ger) Cont. Cycling Team Differdange          
80 Andriy Gladkyy (Ukr) Ukrainian National Team                
81 Philip Schulz (Ger) Team Notebooksbilliger.De               
82 Martin Kostelnicák (Svk) Slovakian National Team        2.01
83 Martin Haring (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová              2.12
84 Toms Veinbergs (Lat) Team Rietumu Banka Riga            2.16
85 Tommi Martikainen (Fin) Kalev Chocolate Team                
86 Miroslav Keliar (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová            0.58
87 Rene Andrle (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové              
88 Andrei Mustonen (Est) Kalev Chocolate Team              3.01
89 Daniel Czajkowski (Pol) Dhl – Author                    0.58
90 Péter Kusztor (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se    3.01
91 Dejan Bajt (Slo) Sava                                       
92 Patrick Keller (Ger) Continental Team Milram            3.05
93 Pekka Jaaskelainen (Fin) Wilton – Snel – AA Drink       3.37
94 Aleksey Shepylov (Ukr) Ukrainian National Team              
95 Derek Burke (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                   
96 Radomír Mícek (Cze) Morava                                  
97 Tomáš Cer (Cze) Morava                                      
98 Thijs Braber (Ned) Wilton – Snel – AA Drink                 
99 Akos Haiszer (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se         
100 Zdenek Faber (Svk) Slovakian National Team                 
101 Andrej Hauptman (Slo) Radenska Powerbar                    
102 Stanislav Minkov (Bul) Cycling Club Bourgas                
103 Andri Lebedev (Est) Kalev Chocolate Team                   
104 Petar Evstatiev (Bul) Cycling Club Bourgas                 
105 Pavol Polievka (Svk) Dukla Trencín                         
106 Marcin Gębka (Pol) Dhl – Author                            
107 Andrej Tehovnik (Slo) Radenska Powerbar                    
108 Barnabas Vizer (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se      
109 Kristofers Racenajs (Lat) Team Rietumu Banka Riga          
110 Roman Vyshenevskyy (Ukr) Ukrainian National Team           
111 Paul Healion (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                 
112 Are Hunsager Andresen (Nor) Sparebanken Vest               
113 Boudewijn De Graaf (Ned) Wilton – Snel – AA Drink          
114 Ferdi Van Katwijk (Ned) Wilton – Snel – AA Drink           
115 Miloš Masný (Svk) Slovakian National Team                  
116 Mike Terpstra (Ned) Wilton – Snel – AA Drink               
117 Kasper Jebjerg (Den) Team GLS                              
118 Markus Weinberg (Ger) Team Notebooksbilliger.De            
119 Julian Rammler (Ger) Team Notebooksbilliger.De         6.03
120 Kristian Yotev (Bul) Cycling Club Bourgas             10.50
121 Juraj Paller (Svk) Slovakian National Team            12.03
122 Rida Cador (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se     13.33
123 Philip Finnegan (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn         14.16
124 Aleksey Sharypov (Ukr) Ukrainian National Team             
125 Petr Hudecek (Cze) Morava                                  
126 Conor Murphy (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                 
127 Štefan Freivolt (Svk) Slovakian National Team              
128 Tim Ulbrich (Ger) Team Notebooksbilliger.De                
129 John Dempsey (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                 
130 Luboš Pelánek (Cze) Morava                                 
131 Lukáš Heinrich (Cze) Morava                                
132 Dmytro Arkhynos (Ukr) Ukrainian National Team         18.23
133 Adrian Hedderman (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn        20.23
134 Oleksandr Sheydyk (Ukr) Ukrainian National Team       23.05
135 Joakim Prestmo (Nor) Sparebanken Vest                      
DNF Tamas Lengyel (Hun) Sparebanken Vest                       
DNF Csaba Szekeres (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se      

Klasyfikacja generalna po 1 etapie

1 Kristoffer Gudmund Nielsen (Den) Team GLS             3.15.32
2 Vasil Kiryienka (Blr) Team Rietumu Banka Riga            1.05
3 Jan Faltýnek (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové          1.07
4 Dalibor Grebeci (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová             1.08
5 Hakan Nilsson (Swe) Cont. Cycling Team Differdange       1.09
6 Daniels Ernestovskis (Lat) Team Rietumu Banka Riga       1.10
7 Robert Radosz (Pol) Dhl – Author                         1.11
8 Mart Ojavee (Est) Kalev Chocolate Team                       
9 Robert Wagner (Ger) Continental Team Milram                  
10 Jacob Moe Rasmussen (Den) Team GLS                          
11 Michal Škvarka (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                 
12 Matie Strgar (Slo) Radenska Powerbar                        
13 Roman Broniš (Svk) Dukla Trencín                            
14 Jonas Aaen Jorgensen (Den) Team GLS                         
15 Martin Prazdnovsky (Svk) Sparebanken Vest                   
16 Tomáš Buchácek (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové           
17 Grega Bole (Slo) Sava                                       
18 Eddy Forner (Ita) Cont. Cycling Team Differdange            
19 Maroš Kovác (Svk) Dukla Trencín                             
20 Patrik Tybor (Svk) Dukla Trencín                            
21 Thomas Oredsson (Den) Team GLS                              
22 David Tratnik (Slo) Radenska Powerbar                       
23 Priit Prous (Est) Kalev Chocolate Team                      
24 Lasse Bochman (Den) Team GLS                                
25 Sergey Firsanov (Rus) Team Rietumu Banka Riga               
26 Kristjan Fajt (Slo) Radenska Powerbar                       
27 Gábor Arany (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se          
28 Tomáš Mícek (Cze) Morava                                    
29 Herberts Pudans (Lat) Team Rietumu Banka Riga               
30 Viesturs Luksevics (Lat) Team Rietumu Banka Riga            
31 Anders Lund (Den) Team GLS                                  
32 Andreas Schillinger (Ger) Continental Team Milram           
33 Boštjan Rezman (Slo) Sava                                   
34 Milan Barényi (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                  
35 Morten Hegreberg (Nor) Sparebanken Vest                     
36 Preben Kristensen (Nor) Sparebanken Vest                    
37 Robert Vrecer (Slo) Radenska Powerbar                       
38 Krzysztof Ciesielski (Pol) Dhl – Author                    
39 Soeren Nissen (Den) Cont. Cycling Team Differdange          
40 Alo Jakin (Est) Kalev Chocolate Team                        
41 Christian Kux (Ger) Continental Team Milram                 
42 Alexander Müller (Ger) Continental Team Milram              
43 Artis Roze (Lat) Team Rietumu Banka Riga                    
44 Rene Obst (Ger) Continental Team Milram                     
45 Radosław Romanik (Pol) Dhl – Author                         
46 Karsten Volkmann (Ger) Continental Team Milram              
47 Matej Gnezda (Slo) Radenska Powerbar                        
48 Frank Dressler (Ger) Cont. Cycling Team Differdange         
49 Karl Schoknecht (Ger) Team Notebooksbilliger.De             
50 Fredrik Johansson (Swe) Cont. Cycling Team Differdange      
51 Martin Riška (Svk) Psk Whirlpool Hradec Králové             
52 Michael Tronborg (Den) Cont. Cycling Team Differdange       
53 Radek Becka (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové              
54 Stanislav Kozubek (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové        
55 Andrew Roche (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                  
56 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Dhl – Author                    
57 Janar Jermakov (Est) Kalev Chocolate Team                   
58 Marco Kiritschenko (Ger) Team Notebooksbilliger.De          
59 Kazimierz Stafiej (Pol) Dhl – Author                        
60 Sebastian Forke (Ger) Continental Team Milram               
61 Petr Bencík (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové              
62 Ivan Víglaský (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                  
63 Istvan Cziraki (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se       
64 Leopold Konig (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové            
65 Dawid Zdziebłko (Pol) Dhl – Author                          
66 Evgeni Gerganov (Bul) Cycling Club Bourgas                  
67 Petko Atanasov (Bul) Cycling Club Bourgas                   
68 Pavel Chumanov (Bul) Cycling Club Bourgas                   
69 Branislav Zachar (Svk) Dukla Trencín                        
70 Zoltán Remák (Svk) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se         
71 Gašper Švab (Slo) Sava                                      
72 Ján Šipeky (Svk) Dukla Trencín                              
73 Jozef Palcák (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                   
74 Bogdan Stoytchev (Bul) Cycling Club Bourgas                 
75 Gunnar Eidsheim (Nor) Sparebanken Vest                      
76 Martin Škopek (Svk) Slovakian National Team                 
77 Morten Knudsen (Den) Cont. Cycling Team Differdange         
78 Tom Jerše (Slo) Sava                                        
79 Manuel Reuter (Ger) Cont. Cycling Team Differdange          
80 Andriy Gladkyy (Ukr) Ukrainian National Team                
81 Philip Schulz (Ger) Team Notebooksbilliger.De               
82 Miroslav Keliar (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová                
83 Rene Andrle (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové              
84 Daniel Czajkowski (Pol) Dhl – Author                        
85 Martin Kostelnicák (Svk) Slovakian National Team        2.14
86 Martin Haring (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová              2.25
87 Toms Veinbergs (Lat) Team Rietumu Banka Riga            2.27
88 Tommi Martikainen (Fin) Kalev Chocolate Team            2.28
89 Andrei Mustonen (Est) Kalev Chocolate Team              3.14
90 Péter Kusztor (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se        
91 Dejan Bajt (Slo) Sava                                       
92 Patrick Keller (Ger) Continental Team Milram            3.18
93 Pekka Jaaskelainen (Fin) Wilton – Snel – AA Drink       3.50
94 Aleksey Shepylov (Ukr) Ukrainian National Team              
95 Derek Burke (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                   
96 Radomír Mícek (Cze) Morava                                  
97 Tomáš Cer (Cze) Morava                                      
98 Thijs Braber (Ned) Wilton – Snel – AA Drink                 
99 Akos Haiszer (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se         
100 Zdenek Faber (Svk) Slovakian National Team                 
101 Andrej Hauptman (Slo) Radenska Powerbar                    
102 Stanislav Minkov (Bul) Cycling Club Bourgas                
103 Andri Lebedev (Est) Kalev Chocolate Team                   
104 Petar Evstatiev (Bul) Cycling Club Bourgas                 
105 Pavol Polievka (Svk) Dukla Trencín                         
106 Marcin Gębka (Pol) Dhl – Author                            
107 Andrej Tehovnik (Slo) Radenska Powerbar                    
108 Barnabas Vizer (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se      
109 Kristofers Racenajs (Lat) Team Rietumu Banka Riga          
110 Roman Vyshenevskyy (Ukr) Ukrainian National Team           
111 Paul Healion (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                 
112 Are Hunsager Andresen (Nor) Sparebanken Vest               
113 Boudewijn De Graaf (Ned) Wilton – Snel – AA Drink          
114 Ferdi Van Katwijk (Ned) Wilton – Snel – AA Drink           
115 Miloš Masný (Svk) Slovakian National Team                  
116 Mike Terpstra (Ned) Wilton – Snel – AA Drink               
117 Kasper Jebjerg (Den) Team GLS                              
118 Markus Weinberg (Ger) Team Notebooksbilliger.De            
119 Julian Rammler (Ger) Team Notebooksbilliger.De         6.16
120 Kristian Yotev (Bul) Cycling Club Bourgas             11.03
121 Juraj Paller (Svk) Slovakian National Team            12.16
122 Rida Cador (Hun) P-Nivó Betonexpressz 2000 Kft.Se     13.46
123 Philip Finnegan (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn         14.29
124 Aleksey Sharypov (Ukr) Ukrainian National Team             
125 Petr Hudecek (Cze) Morava                                  
126 Conor Murphy (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                 
127 Štefan Freivolt (Svk) Slovakian National Team              
128 Tim Ulbrich (Ger) Team Notebooksbilliger.De                
129 John Dempsey (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn                 
130 Luboš Pelánek (Cze) Morava                                 
131 Lukáš Heinrich (Cze) Morava                                
132 Dmytro Arkhynos (Ukr) Ukrainian National Team         18.36
133 Adrian Hedderman (Irl) Team Murphy&Gunn/Newlyn        20.36
134 Oleksandr Sheydyk (Ukr) Ukrainian National Team       23.18
135 Joakim Prestmo (Nor) Sparebanken Vest                      
  
Klasyfikacja punktowa
 
1 Kristoffer Gudmund Nielsen (Den) Team GLS                  13 pkt
2 Dalibor Grebeci (Svk) Ck Žp Šport Podbrezová               10
3 Vasil Kiryienka (Blr) Team Rietumu Banka Riga               9
4 Jan Faltýnek (Cze) Psk Whirlpool Hradec Králové             8
5 Robert Radosz (Pol) Dhl – Author                            6

Klasyfikacja górska
 
1 Kristoffer Gudmund Nielsen (Den) Team GLS                   8 pkt
2 Toms Veinbergs (Lat) Team Rietumu Banka Riga                4
3 Christian Kux (Ger) Continental Team Milram                 1
4 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Dhl – Author                    1

#3

Brawo dla Radosza - caly sezon na dobrym poziomie. Mam nadzieje ze R.Romanik powalczy o generalke :slight_smile:


#4

2 etap:

  1. 161 SLO 19850813 BOLE Grega SAK 3.50’55" 10"
  2. 88 CZE 19740704 FALTÝNEK Jan PSK 3.50’55" 6"
  3. 175 POL 19750708 RADOSZ Robert DHL 3.50’55" 4"
  4. 11 SVK 19761017 BRONIŠ Roman DUK 3.50’55"
  5. 87 SVK 19750518 RIŠKA Martin PSK 3.50’55"
  6. 93 RUS 19820703 FIRSANOV Sergey RBR 3.50’55"
  7. 107 SLO 19820802 TRATNIK David RAR 3.50’55"
  8. 76 GER 19830713 SCHILLINGER Andreas CTM 3.50’55"
  9. 171 POL 19670117 ROMANIK Radoslwa DHL 3.50’55"
  10. 95 LAT 19861014 PUDANS Herberts RBR 3.50’55"
  11. 66 DEN 19850214 LUND Anders TPH 3.50’55"
  12. 4 NOR 19770611 HEGREBERG Morten SPA 3.50’55"
  13. 141 BUL 19841127 ATANASOV Petko CCB 3.50’55"
  14. 67 DEN 19850520 NIELSEN Kristoffer Gudmund TPH 3.50’55"
  15. 57 DEN 19841105 NISSEN Soeren CCD 3.50’55"
  16. 51 GER 19760930 DRESSLER Frank CCD 3.50’55"
  17. 101 SLO 19820507 FAJT Kristjan RAR 3.50’55"
  18. 177 POL 19680222 STAFIEJ Kazimierz DHL 3.50’55"
  19. 144 BUL 19751001 GERGANOV Evgeni CCB 3.50’55"
  20. 1 SVK 19751022 PRAZDNOVSKY Martin SPA 3.50’55"
  21. 115 SVK 19770115 REMÁK Zoltán PNB 3.50’55"
  22. 85 CZE 19871115 KONIG Leopold PSK 3.50’55"
  23. 61 DEN 19830613 BOCHMAN Lasse TPH 3.50’55"
  24. 106 SLO 19820726 STRGAR Matie RAR 3.50’55"
  25. 81 CZE 19740401 ANDRLE Rene PSK 3.50’55"
  26. 86 CZE 19800609 KOZUBEK Stanislav PSK 3.50’55"
  27. 83 CZE 19780307 BUCHÁČEK Tomáš PSK 3.50’55"
  28. 54 DEN 19810921 KNUDSEN Morten CCD 3.50’55"
  29. 94 BLR 19810628 KIRYIENKA Vasil RBR 3.51’04" 9"
  30. 55 SWE 19800829 NILSSON Hakan CCD 3.51’04" 9"
  31. 92 LAT 19860925 ERNESTOVSKIS Daniels RBR 3.51’04" 9"
  32. 173 POL 19780211 CZAJKOWSKI Daniel DHL 3.51’04" 9"
  33. 104 SLO 19790112 GNEZDA Matej RAR 3.51’04" 9"
  34. 33 SVK 19770311 GREBEČI Dalibor POD 3.51’04" 9"
  35. 84 CZE 19790716 BEČKA Radek PSK 3.51’04" 9"
  36. 121 GER 19820409 KIRITSCHENKO Marco TNB 3.51’04" 9"
  37. 31 SVK 19740114 BARÉNYI Milan POD 3.51’04" 9"
  38. 196 CZE 19840529 MÍČEK Tomáš CZE 3.51’04" 9"
  39. 145 BUL 19860531 YOTEV Kristian CCB 3.51’04" 9"
  40. 52 ITA 19750202 FORNER Eddy CCD 3.51’04" 9"
  41. 176 POL 19820816 ZDZIEBLKO Dawid DHL 3.51’04" 9"
  42. 34 SVK 19781120 KELIAR Miroslav POD 3.51’04" 9"
  43. 62 DEN 19800202 OREDSSON Thomas TPH 3.51’04" 9"
  44. 102 SLO 19750505 HAUPTMAN Andrej RAR 3.51’04" 9"
  45. 82 CZE 19760129 BENČÍK Petr PSK 3.51’04" 9"
  46. 73 GER 19850503 KUX Christian CTM 3.51’04" 9"
  47. 164 SLO 19801212 REZMAN Boštjan SAK 3.51’04" 9"
  48. 16 SVK 19860106 ZACHAR Branislav DUK 3.51’11" 16"
  49. 132 EST 19860525 JERMAKOV Janar KCT 3.51’11" 16"
  50. 14 SVK 19730102 ŠIPEKY Ján DUK 3.51’11" 16"
  51. 36 SVK 19860813 ŠKVARKA Michal POD 3.51’11" 16"
  52. 96 LAT 19870416 LUKSEVICS Viesturs RBR 3.51’11" 16"
  53. 146 BUL 19871214 MINKOV Stanislav CCB 3.51’11" 16"
  54. 15 SVK 19870916 TYBOR Patrik DUK 3.51’11" 16"
  55. 191 CZE 19810729 PELÁNEK Luboš CZE 3.51’11" 16"
  56. 123 GER 19850411 SCHOKNECHT Karl TNB 3.51’11" 16"
  57. 13 SVK 19690106 POLIEVKA Pavol DUK 3.51’11" 16"
  58. 35 SVK 19871217 PALČÁK Jozef POD 3.51’11" 16"
  59. 98 LAT 19871004 ROZE Artis RBR 3.51’11" 16"
  60. 172 POL 19740612 CIESIELSKI Krszysztof DHL 3.51’11" 16"
  61. 112 HUN 19860621 CZIRAKI Istvan PNB 3.51’11" 16"
  62. 108 SLO 19801008 VRECER Robert RAR 3.51’11" 16"
  63. 56 GER 19851011 REUTER Manuel CCD 3.51’11" 16"
  64. 48 IRL 19711122 ROCHE Andrew TMG 3.51’11" 16"
  65. 147 BUL 19681114 CHUMANOV Pavel CCB 3.51’11" 16"
  66. 26 SVK 19860907 ŠKOPEK Martin SVK 3.51’11" 16"
  67. 195 CZE 19860311 MÍČEK Radomír CZE 3.51’11" 16"
  68. 151 NED 19870424 TERPSTRA Mike WSA 3.51’30" 35"
  69. 124 GER 19791003 SCHULZ Philip TNB 3.51’30" 35"
  70. 3 NOR 19810911 EIDSHEIM Gunnar SPA 3.51’30" 35"
  71. 75 GER 19770621 OBST Rene CTM 3.51’30" 35"
  72. 77 GER 19780901 VOLKMANN Karsten CTM 3.51’30" 35"
  73. 135 EST 19840203 MUSTONEN Andrei KCT 3.51’30" 35"
  74. 166 SLO 19860718 ŠVAB Gašper SAK 3.51’30" 35"
  75. 78 GER 19830417 WAGNER Robert CTM 3.51’30" 35"
  76. 184 UKR 19861129 SHEPYLOV Aleksey UKR 3.51’37" 42" 20"
  77. 74 GER 19861030 MÜLLER Alexander CTM 3.51’37" 42"
  78. 163 SLO 19860323 JERŠE Tom SAK 3.51’37" 42"
  79. 37 SVK 19850512 VÍGLASKÝ Ivan POD 3.51’37" 42"
  80. 131 EST 19861114 JAKIN Alo KCT 3.51’37" 42"
  81. 152 NED 19860125 BRABER Thijs WSA 3.51’37" 42"
  82. 25 SVK 19860406 PALLER Juraj SVK 3.51’37" 42"
  83. 91 LAT 19860711 VEINBERGS Toms RBR 3.51’37" 42"
  84. 24 SVK 19870405 MASNÝ Miloš SVK 3.51’37" 42"
  85. 32 SVK 19861224 HARING Martin POD 3.51’37" 42"
  86. 194 CZE 19820702 HUDEČEK Petr CZE 3.51’37" 42"
  87. 23 SVK 19860203 KOSTELNIČÁK Martin SVK 3.51’37" 42"
  88. 12 SVK 19770411 KOVÁČ Maroš DUK 3.51’37" 42"
  89. 111 HUN 19760628 ARANY Gábor PNB 3.51’37" 42"
  90. 97 LAT 19851213 RACENAJS Kristofers RBR 3.51’37" 42"
  91. 134 FIN 19820113 MARTIKAINEN Tommi KCT 3.51’37" 42"
  92. 2 NOR 19750509 ANDRESEN Are Hunsager SPA 3.51’37" 42"
  93. 148 BUL 19850408 STOYTCHEV Bogdan CCB 3.51’37" 42"
  94. 5 NOR 19830304 KRISTENSEN Preben SPA 3.51’37" 42"
  95. 185 UKR 19800913 SHEYDYK Oleksandr UKR 3.51’37" 42"
  96. 72 GER 19851025 KELLER Patrick CTM 3.51’37" 42"
  97. 155 FIN 19840103 JAASKELAINEN Pekka WSA 3.51’37" 42"
  98. 182 UKR 19800211 GLADKYY Andriy UKR 3.51’37" 42"
  99. 125 GER 19870826 ULBRICH Tim TNB 3.51’37" 42"
  100. 21 SVK 19870810 FABER Zdeněk SVK 3.51’37" 42"
  101. 154 NED 19830724 GRAAF Boudewijn de WSA 3.51’37" 42"
  102. 103 SLO 19870209 TEHOVNIK Andrej RAR 3.51’52" 57"
  103. 178 POL 19800117 ZOLEDZIOWSKI Grzegorz DHL 3.51’52" 57" 5"
  104. 143 BUL 19870226 EVSTATIEV Petar CCB 3.51’52" 57"
  105. 118 HUN 19820924 VIZER Barnabas PNB 3.51’54" 59"
  106. 174 POL 19740408 GEBKA Marcin DHL 3.51’54" 59"
  107. 192 CZE 19831002 ČER Tomáš CZE 3.51’54" 59" 3"
  108. 116 HUN 19810325 CADOR Rida PNB 3.51’54" 59"
  109. 137 EST 19840312 PROUS Priit KCT 3.51’54" 59"
  110. 162 SLO 19871028 BAJT Dejan SAK 3.51’54" 59"
  111. 45 IRL 19780603 HEALION Paul TMG 3.51’54" 59"
  112. 193 CZE 19790707 HEINRICH Lukáš CZE 3.51’54" 59"
  113. 47 IRL 19821207 MURPHY Conor TMG 3.51’54" 59"
  114. 43 IRL 19701221 FINNEGAN Philip TMG 3.52’28" 1’33"
  115. 41 IRL 19860603 BURKE Derek TMG 3.52’28" 1’33"
  116. 183 UKR 19821023 SHARYPOV Aleksey UKR 3.52’40" 1’45"
  117. 156 NED 19801112 KATWIJK Ferdi van WSA 3.52’40" 1’45"
  118. 44 IRL 19730827 HEDDERMAN Adrian TMG 3.52’40" 1’45"
  119. 122 GER 19870823 RAMMLER Julian TNB 3.52’40" 1’45"
  120. 186 UKR 19850106 VYSHENEVSKYY Roman UKR 3.52’49" 1’54"
  121. 65 DEN 19860420 JORGENSEN Jonas Aaen TPH 3.52’49" 1’54"
  122. 68 DEN 19750119 RASMUSSEN Jacob Moe TPH 3.51’52" 57"
  123. 71 GER 19870313 FORKE Sebastian CTM 3.52’49" 1’54"
  124. 113 HUN 19851231 HAISZER Akos PNB 3.52’54" 1’59"
  125. 136 EST 19811109 OJAVEE Mart KCT 3.50’55"
  126. 7 NOR 19811023 PRESTMO Joakim SPA 3.53’16" 2’21"
  127. 53 SWE 19780318 JOHANSSON Fredrik CCD 3.50’55"
  128. 58 DEN 19830713 TRONBORG Michael CCD 3.54’18" 3’23"
  129. 114 HUN 19841227 KUSZTOR Péter PNB 3.54’18" 3’23"
  130. 22 SVK 19840904 FREIVOLT Štefan SVK 3.55’04" 4’09"
  131. 126 GER 19831004 WEINBERG Markus TNB 3.55’54" 4’59"
  132. 64 DEN 19850321 JEBJERG Kasper TPH 3.56’02" 5’07"
  133. 133 EST 19820407 LEBEDEV Andri KCT 4.04’04" 13’09" 4"
  134. 42 IRL 19791108 DEMPSEY John TMG 4.08’06" 17’11"
  135. 181 UKR 19870627 ARKHYNOS Dmytro UKR 4.16’48" 25’53"

Klasyfikacja:

  1. 67 DEN 19850520 NIELSEN Kristoffer Gudmund TPH 7.06’27"
  2. 88 CZE 19740704 FALTÝNEK Jan PSK 7.07’28" 1’01"
  3. 161 SLO 19850813 BOLE Grega SAK 7.07’28" 1’01"
  4. 175 POL 19750708 RADOSZ Robert DHL 7.07’34" 1’07"
  5. 11 SVK 19761017 BRONIŠ Roman DUK 7.07’38" 1’11"
  6. 107 SLO 19820802 TRATNIK David RAR 7.07’38" 1’11"
  7. 93 RUS 19820703 FIRSANOV Sergey RBR 7.07’38" 1’11"
  8. 1 SVK 19751022 PRAZDNOVSKY Martin SPA 7.07’38" 1’11"
  9. 106 SLO 19820726 STRGAR Matie RAR 7.07’38" 1’11"
  10. 95 LAT 19861014 PUDANS Herberts RBR 7.07’38" 1’11"
  11. 76 GER 19830713 SCHILLINGER Andreas CTM 7.07’38" 1’11"
  12. 83 CZE 19780307 BUCHÁČEK Tomáš PSK 7.07’38" 1’11"
  13. 66 DEN 19850214 LUND Anders TPH 7.07’38" 1’11"
  14. 101 SLO 19820507 FAJT Kristjan RAR 7.07’38" 1’11"
  15. 4 NOR 19770611 HEGREBERG Morten SPA 7.07’38" 1’11"
  16. 61 DEN 19830613 BOCHMAN Lasse TPH 7.07’38" 1’11"
  17. 171 POL 19670117 ROMANIK Radoslwa DHL 7.07’38" 1’11"
  18. 57 DEN 19841105 NISSEN Soeren CCD 7.07’38" 1’11"
  19. 87 SVK 19750518 RIŠKA Martin PSK 7.07’38" 1’11"
  20. 51 GER 19760930 DRESSLER Frank CCD 7.07’38" 1’11"
  21. 177 POL 19680222 STAFIEJ Kazimierz DHL 7.07’38" 1’11"
  22. 141 BUL 19841127 ATANASOV Petko CCB 7.07’38" 1’11"
  23. 86 CZE 19800609 KOZUBEK Stanislav PSK 7.07’38" 1’11"
  24. 144 BUL 19751001 GERGANOV Evgeni CCB 7.07’38" 1’11"
  25. 85 CZE 19871115 KONIG Leopold PSK 7.07’38" 1’11"
  26. 115 SVK 19770115 REMÁK Zoltán PNB 7.07’38" 1’11"
  27. 54 DEN 19810921 KNUDSEN Morten CCD 7.07’38" 1’11"
  28. 81 CZE 19740401 ANDRLE Rene PSK 7.07’38" 1’11"
  29. 136 EST 19811109 OJAVEE Mart KCT 7.07’38" 1’11"
  30. 53 SWE 19780318 JOHANSSON Fredrik CCD 7.07’38" 1’11"
  31. 94 BLR 19810628 KIRYIENKA Vasil RBR 7.07’41" 1’14"
  32. 33 SVK 19770311 GREBEČI Dalibor POD 7.07’44" 1’17"
  33. 55 SWE 19800829 NILSSON Hakan CCD 7.07’45" 1’18"
  34. 92 LAT 19860925 ERNESTOVSKIS Daniels RBR 7.07’46" 1’19"
  35. 52 ITA 19750202 FORNER Eddy CCD 7.07’47" 1’20"
  36. 62 DEN 19800202 OREDSSON Thomas TPH 7.07’47" 1’20"
  37. 196 CZE 19840529 MÍČEK Tomáš CZE 7.07’47" 1’20"
  38. 31 SVK 19740114 BARÉNYI Milan POD 7.07’47" 1’20"
  39. 104 SLO 19790112 GNEZDA Matej RAR 7.07’47" 1’20"
  40. 164 SLO 19801212 REZMAN Boštjan SAK 7.07’47" 1’20"
  41. 73 GER 19850503 KUX Christian CTM 7.07’47" 1’20"
  42. 84 CZE 19790716 BEČKA Radek PSK 7.07’47" 1’20"
  43. 121 GER 19820409 KIRITSCHENKO Marco TNB 7.07’47" 1’20"
  44. 176 POL 19820816 ZDZIEBLKO Dawid DHL 7.07’47" 1’20"
  45. 82 CZE 19760129 BENČÍK Petr PSK 7.07’47" 1’20"
  46. 173 POL 19780211 CZAJKOWSKI Daniel DHL 7.07’47" 1’20"
  47. 34 SVK 19781120 KELIAR Miroslav POD 7.07’47" 1’20"
  48. 36 SVK 19860813 ŠKVARKA Michal POD 7.07’54" 1’27"
  49. 15 SVK 19870916 TYBOR Patrik DUK 7.07’54" 1’27"
  50. 96 LAT 19870416 LUKSEVICS Viesturs RBR 7.07’54" 1’27"
  51. 172 POL 19740612 CIESIELSKI Krszysztof DHL 7.07’54" 1’27"
  52. 108 SLO 19801008 VRECER Robert RAR 7.07’54" 1’27"
  53. 98 LAT 19871004 ROZE Artis RBR 7.07’54" 1’27"
  54. 123 GER 19850411 SCHOKNECHT Karl TNB 7.07’54" 1’27"
  55. 132 EST 19860525 JERMAKOV Janar KCT 7.07’54" 1’27"
  56. 16 SVK 19860106 ZACHAR Branislav DUK 7.07’54" 1’27"
  57. 48 IRL 19711122 ROCHE Andrew TMG 7.07’54" 1’27"
  58. 14 SVK 19730102 ŠIPEKY Ján DUK 7.07’54" 1’27"
  59. 112 HUN 19860621 CZIRAKI Istvan PNB 7.07’54" 1’27"
  60. 35 SVK 19871217 PALČÁK Jozef POD 7.07’54" 1’27"
  61. 147 BUL 19681114 CHUMANOV Pavel CCB 7.07’54" 1’27"
  62. 56 GER 19851011 REUTER Manuel CCD 7.07’54" 1’27"
  63. 26 SVK 19860907 ŠKOPEK Martin SVK 7.07’54" 1’27"
  64. 78 GER 19830417 WAGNER Robert CTM 7.08’13" 1’46"
  65. 75 GER 19770621 OBST Rene CTM 7.08’13" 1’46"
  66. 77 GER 19780901 VOLKMANN Karsten CTM 7.08’13" 1’46"
  67. 3 NOR 19810911 EIDSHEIM Gunnar SPA 7.08’13" 1’46"
  68. 166 SLO 19860718 ŠVAB Gašper SAK 7.08’13" 1’46"
  69. 124 GER 19791003 SCHULZ Philip TNB 7.08’13" 1’46"
  70. 12 SVK 19770411 KOVÁČ Maroš DUK 7.08’20" 1’53"
  71. 111 HUN 19760628 ARANY Gábor PNB 7.08’20" 1’53"
  72. 74 GER 19861030 MÜLLER Alexander CTM 7.08’20" 1’53"
  73. 131 EST 19861114 JAKIN Alo KCT 7.08’20" 1’53"
  74. 5 NOR 19830304 KRISTENSEN Preben SPA 7.08’20" 1’53"
  75. 37 SVK 19850512 VÍGLASKÝ Ivan POD 7.08’20" 1’53"
  76. 163 SLO 19860323 JERŠE Tom SAK 7.08’20" 1’53"
  77. 148 BUL 19850408 STOYTCHEV Bogdan CCB 7.08’20" 1’53"
  78. 182 UKR 19800211 GLADKYY Andriy UKR 7.08’20" 1’53"
  79. 178 POL 19800117 ZOLEDZIOWSKI Grzegorz DHL 7.08’30" 2’03"
  80. 68 DEN 19750119 RASMUSSEN Jacob Moe TPH 7.08’35" 2’08"
  81. 137 EST 19840312 PROUS Priit KCT 7.08’37" 2’10"
  82. 23 SVK 19860203 KOSTELNIČÁK Martin SVK 7.09’23" 2’56"
  83. 65 DEN 19860420 JORGENSEN Jonas Aaen TPH 7.09’32" 3’05"
  84. 71 GER 19870313 FORKE Sebastian CTM 7.09’32" 3’05"
  85. 32 SVK 19861224 HARING Martin POD 7.09’34" 3’07"
  86. 91 LAT 19860711 VEINBERGS Toms RBR 7.09’36" 3’09"
  87. 134 FIN 19820113 MARTIKAINEN Tommi KCT 7.09’37" 3’10"
  88. 135 EST 19840203 MUSTONEN Andrei KCT 7.10’16" 3’49"
  89. 102 SLO 19750505 HAUPTMAN Andrej RAR 7.10’26" 3’59"
  90. 72 GER 19851025 KELLER Patrick CTM 7.10’27" 4’00"
  91. 146 BUL 19871214 MINKOV Stanislav CCB 7.10’33" 4’06"
  92. 13 SVK 19690106 POLIEVKA Pavol DUK 7.10’33" 4’06"
  93. 195 CZE 19860311 MÍČEK Radomír CZE 7.10’33" 4’06"
  94. 162 SLO 19871028 BAJT Dejan SAK 7.10’40" 4’13"
  95. 151 NED 19870424 TERPSTRA Mike WSA 7.10’52" 4’25"
  96. 152 NED 19860125 BRABER Thijs WSA 7.10’59" 4’32"
  97. 155 FIN 19840103 JAASKELAINEN Pekka WSA 7.10’59" 4’32"
  98. 24 SVK 19870405 MASNÝ Miloš SVK 7.10’59" 4’32"
  99. 97 LAT 19851213 RACENAJS Kristofers RBR 7.10’59" 4’32"
  100. 21 SVK 19870810 FABER Zdeněk SVK 7.10’59" 4’32"
  101. 2 NOR 19750509 ANDRESEN Are Hunsager SPA 7.10’59" 4’32"
  102. 154 NED 19830724 GRAAF Boudewijn de WSA 7.10’59" 4’32"
  103. 58 DEN 19830713 TRONBORG Michael CCD 7.11’01" 4’34"
  104. 192 CZE 19831002 ČER Tomáš CZE 7.11’13" 4’46"
  105. 143 BUL 19870226 EVSTATIEV Petar CCB 7.11’14" 4’47"
  106. 103 SLO 19870209 TEHOVNIK Andrej RAR 7.11’14" 4’47"
  107. 174 POL 19740408 GEBKA Marcin DHL 7.11’16" 4’49"
  108. 118 HUN 19820924 VIZER Barnabas PNB 7.11’16" 4’49"
  109. 45 IRL 19780603 HEALION Paul TMG 7.11’16" 4’49"
  110. 184 UKR 19861129 SHEPYLOV Aleksey UKR 7.11’19" 4’52"
  111. 41 IRL 19860603 BURKE Derek TMG 7.11’50" 5’23"
  112. 156 NED 19801112 KATWIJK Ferdi van WSA 7.12’02" 5’35"
  113. 186 UKR 19850106 VYSHENEVSKYY Roman UKR 7.12’11" 5’44"
  114. 113 HUN 19851231 HAISZER Akos PNB 7.12’16" 5’49"
  115. 114 HUN 19841227 KUSZTOR Péter PNB 7.13’04" 6’37"
  116. 122 GER 19870823 RAMMLER Julian TNB 7.14’28" 8’01"
  117. 126 GER 19831004 WEINBERG Markus TNB 7.15’16" 8’49"
  118. 64 DEN 19850321 JEBJERG Kasper TPH 7.15’24" 8’57"
  119. 145 BUL 19860531 YOTEV Kristian CCB 7.17’39" 11’12"
  120. 25 SVK 19860406 PALLER Juraj SVK 7.19’25" 12’58"
  121. 191 CZE 19810729 PELÁNEK Luboš CZE 7.21’12" 14’45"
  122. 116 HUN 19810325 CADOR Rida PNB 7.21’12" 14’45"
  123. 194 CZE 19820702 HUDEČEK Petr CZE 7.21’38" 15’11"
  124. 125 GER 19870826 ULBRICH Tim TNB 7.21’38" 15’11"
  125. 47 IRL 19821207 MURPHY Conor TMG 7.21’55" 15’28"
  126. 193 CZE 19790707 HEINRICH Lukáš CZE 7.21’55" 15’28"
  127. 43 IRL 19701221 FINNEGAN Philip TMG 7.22’29" 16’02"
  128. 183 UKR 19821023 SHARYPOV Aleksey UKR 7.22’41" 16’14"
  129. 133 EST 19820407 LEBEDEV Andri KCT 7.23’22" 16’55"
  130. 22 SVK 19840904 FREIVOLT Štefan SVK 7.25’05" 18’38"
  131. 44 IRL 19730827 HEDDERMAN Adrian TMG 7.28’48" 22’21"
  132. 185 UKR 19800913 SHEYDYK Oleksandr UKR 7.30’27" 24’00"
  133. 7 NOR 19811023 PRESTMO Joakim SPA 7.32’06" 25’39"
  134. 42 IRL 19791108 DEMPSEY John TMG 7.38’07" 31’40"
  135. 181 UKR 19870627 ARKHYNOS Dmytro UKR 7.50’56" 44’29"

[size=75][ Dodano: Pią 01 Wrz, 2006 18:06 ][/size]
3 etap

  1. 57 DEN 19841105 NISSEN Soeren CCD 4.35’03" 10"
  2. 11 SVK 19761017 BRONIŠ Roman DUK 4.35’03" 6"
  3. 171 POL 19670117 ROMANIK Radoslwa DHL 4.35’03" 4"
  4. 161 SLO 19850813 BOLE Grega SAK 4.35’03"
  5. 115 SVK 19770115 REMÁK Zoltán PNB 4.35’03"
  6. 93 RUS 19820703 FIRSANOV Sergey RBR 4.35’03"
  7. 81 CZE 19740401 ANDRLE Rene PSK 4.35’03"
  8. 83 CZE 19780307 BUCHÁČEK Tomáš PSK 4.35’03"
  9. 88 CZE 19740704 FALTÝNEK Jan PSK 4.35’03"
  10. 76 GER 19830713 SCHILLINGER Andreas CTM 4.35’03"
  11. 12 SVK 19770411 KOVÁČ Maroš DUK 4.35’16" 13"
  12. 177 POL 19680222 STAFIEJ Kazimierz DHL 4.35’16" 13"
  13. 164 SLO 19801212 REZMAN Boštjan SAK 4.35’16" 13"
  14. 85 CZE 19871115 KONIG Leopold PSK 4.35’16" 13"
  15. 53 SWE 19780318 JOHANSSON Fredrik CCD 4.35’16" 13"
  16. 101 SLO 19820507 FAJT Kristjan RAR 4.35’16" 13"
  17. 106 SLO 19820726 STRGAR Matie RAR 4.35’29" 26"
  18. 34 SVK 19781120 KELIAR Miroslav POD 4.35’39" 36"
  19. 86 CZE 19800609 KOZUBEK Stanislav PSK 4.35’39" 36" 6"
  20. 54 DEN 19810921 KNUDSEN Morten CCD 4.35’39" 36"
  21. 141 BUL 19841127 ATANASOV Petko CCB 4.35’39" 36"
  22. 31 SVK 19740114 BARÉNYI Milan POD 4.35’39" 36"
  23. 1 SVK 19751022 PRAZDNOVSKY Martin SPA 4.35’52" 49"
  24. 67 DEN 19850520 NIELSEN Kristoffer Gudmund TPH 4.35’55" 52"
  25. 87 SVK 19750518 RIŠKA Martin PSK 4.35’55" 52"
  26. 144 BUL 19751001 GERGANOV Evgeni CCB 4.37’22" 2’19"
  27. 95 LAT 19861014 PUDANS Herberts RBR 4.38’07" 3’04" 2"
  28. 94 BLR 19810628 KIRYIENKA Vasil RBR 4.38’35" 3’32" 1"
  29. 136 EST 19811109 OJAVEE Mart KCT 4.38’48" 3’45"
  30. 55 SWE 19800829 NILSSON Hakan CCD 4.38’48" 3’45"
  31. 77 GER 19780901 VOLKMANN Karsten CTM 4.38’48" 3’45"
  32. 124 GER 19791003 SCHULZ Philip TNB 4.38’48" 3’45"
  33. 15 SVK 19870916 TYBOR Patrik DUK 4.38’48" 3’45"
  34. 51 GER 19760930 DRESSLER Frank CCD 4.38’48" 3’45"
  35. 178 POL 19800117 ZOLEDZIOWSKI Grzegorz DHL 4.38’48" 3’45"
  36. 56 GER 19851011 REUTER Manuel CCD 4.38’48" 3’45"
  37. 61 DEN 19830613 BOCHMAN Lasse TPH 4.38’59" 3’56"
  38. 194 CZE 19820702 HUDEČEK Petr CZE 4.39’06" 4’03"
  39. 2 NOR 19750509 ANDRESEN Are Hunsager SPA 4.39’21" 4’18"
  40. 37 SVK 19850512 VÍGLASKÝ Ivan POD 4.39’27" 4’24"
  41. 92 LAT 19860925 ERNESTOVSKIS Daniels RBR 4.39’32" 4’29"
  42. 13 SVK 19690106 POLIEVKA Pavol DUK 4.39’32" 4’29"
  43. 193 CZE 19790707 HEINRICH Lukáš CZE 4.39’32" 4’29"
  44. 35 SVK 19871217 PALČÁK Jozef POD 4.39’32" 4’29"
  45. 96 LAT 19870416 LUKSEVICS Viesturs RBR 4.39’32" 4’29"
  46. 182 UKR 19800211 GLADKYY Andriy UKR 4.39’48" 4’45"
  47. 125 GER 19870826 ULBRICH Tim TNB 4.39’48" 4’45"
  48. 22 SVK 19840904 FREIVOLT Štefan SVK 4.39’53" 4’50"
  49. 154 NED 19830724 GRAAF Boudewijn de WSA 4.40’07" 5’04"
  50. 91 LAT 19860711 VEINBERGS Toms RBR 4.40’38" 5’35"
  51. 98 LAT 19871004 ROZE Artis RBR 4.40’52" 5’49"
  52. 23 SVK 19860203 KOSTELNIČÁK Martin SVK 4.40’57" 5’54"
  53. 66 DEN 19850214 LUND Anders TPH 4.40’57" 5’54"
  54. 184 UKR 19861129 SHEPYLOV Aleksey UKR 4.41’10" 6’07"
  55. 26 SVK 19860907 ŠKOPEK Martin SVK 4.42’38" 7’35"
  56. 175 POL 19750708 RADOSZ Robert DHL 4.44’51" 9’48"
  57. 173 POL 19780211 CZAJKOWSKI Daniel DHL 4.44’51" 9’48"
  58. 112 HUN 19860621 CZIRAKI Istvan PNB 4.44’51" 9’48" 3"
  59. 185 UKR 19800913 SHEYDYK Oleksandr UKR 4.44’51" 9’48"
  60. 73 GER 19850503 KUX Christian CTM 4.44’51" 9’48"
  61. 174 POL 19740408 GEBKA Marcin DHL 4.44’51" 9’48"
  62. 116 HUN 19810325 CADOR Rida PNB 4.44’51" 9’48"
  63. 75 GER 19770621 OBST Rene CTM 4.44’51" 9’48"
  64. 14 SVK 19730102 ŠIPEKY Ján DUK 4.44’51" 9’48"
  65. 108 SLO 19801008 VRECER Robert RAR 4.44’51" 9’48"
  66. 172 POL 19740612 CIESIELSKI Krszysztof DHL 4.44’51" 9’48"
  67. 176 POL 19820816 ZDZIEBLKO Dawid DHL 4.44’51" 9’48"
  68. 121 GER 19820409 KIRITSCHENKO Marco TNB 4.44’51" 9’48"
  69. 107 SLO 19820802 TRATNIK David RAR 4.44’51" 9’48"
  70. 5 NOR 19830304 KRISTENSEN Preben SPA 4.44’51" 9’48"
  71. 58 DEN 19830713 TRONBORG Michael CCD 4.44’51" 9’48"
  72. 104 SLO 19790112 GNEZDA Matej RAR 4.44’51" 9’48"
  73. 111 HUN 19760628 ARANY Gábor PNB 4.44’51" 9’48"
  74. 145 BUL 19860531 YOTEV Kristian CCB 4.44’51" 9’48"
  75. 162 SLO 19871028 BAJT Dejan SAK 4.44’51" 9’48"
  76. 196 CZE 19840529 MÍČEK Tomáš CZE 4.44’51" 9’48"
  77. 84 CZE 19790716 BEČKA Radek PSK 4.44’51" 9’48"
  78. 192 CZE 19831002 ČER Tomáš CZE 4.44’51" 9’48"
  79. 123 GER 19850411 SCHOKNECHT Karl TNB 4.44’51" 9’48"
  80. 122 GER 19870823 RAMMLER Julian TNB 4.44’51" 9’48"
  81. 48 IRL 19711122 ROCHE Andrew TMG 4.44’51" 9’48"
  82. 147 BUL 19681114 CHUMANOV Pavel CCB 4.44’51" 9’48"
  83. 166 SLO 19860718 ŠVAB Gašper SAK 4.44’51" 9’48"
  84. 191 CZE 19810729 PELÁNEK Luboš CZE 4.44’51" 9’48"
  85. 72 GER 19851025 KELLER Patrick CTM 4.44’51" 9’48"
  86. 4 NOR 19770611 HEGREBERG Morten SPA 4.44’51" 9’48"
  87. 3 NOR 19810911 EIDSHEIM Gunnar SPA 4.45’02" 9’59"
  88. 148 BUL 19850408 STOYTCHEV Bogdan CCB 4.45’02" 9’59"
  89. 52 ITA 19750202 FORNER Eddy CCD 4.45’02" 9’59"
  90. 16 SVK 19860106 ZACHAR Branislav DUK 4.45’46" 10’43"
  91. 103 SLO 19870209 TEHOVNIK Andrej RAR 4.46’01" 10’58"
  92. 36 SVK 19860813 ŠKVARKA Michal POD 4.48’33" 13’30"
  93. 25 SVK 19860406 PALLER Juraj SVK 4.48’33" 13’30"
  94. 78 GER 19830417 WAGNER Robert CTM 4.48’33" 13’30"
  95. 71 GER 19870313 FORKE Sebastian CTM 4.48’33" 13’30"
  96. 21 SVK 19870810 FABER Zdeněk SVK 4.48’33" 13’30"
  97. 33 SVK 19770311 GREBEČI Dalibor POD 4.48’33" 13’30"
  98. 32 SVK 19861224 HARING Martin POD 4.48’33" 13’30"
  99. 24 SVK 19870405 MASNÝ Miloš SVK 4.48’33" 13’30"
  100. 156 NED 19801112 KATWIJK Ferdi van WSA 4.48’33" 13’30"
  101. 74 GER 19861030 MÜLLER Alexander CTM 4.48’33" 13’30"
  102. 102 SLO 19750505 HAUPTMAN Andrej RAR 4.48’33" 13’30"
  103. 132 EST 19860525 JERMAKOV Janar KCT 4.48’33" 13’30"
  104. 146 BUL 19871214 MINKOV Stanislav CCB 4.48’33" 13’30"
  105. 143 BUL 19870226 EVSTATIEV Petar CCB 4.48’33" 13’30"
  106. 163 SLO 19860323 JERŠE Tom SAK 4.48’33" 13’30"
  107. 68 DEN 19750119 RASMUSSEN Jacob Moe TPH 4.48’33" 13’30"
  108. 155 FIN 19840103 JAASKELAINEN Pekka WSA 4.48’33" 13’30"
  109. 65 DEN 19860420 JORGENSEN Jonas Aaen TPH 4.48’39" 13’36"
  110. 131 EST 19861114 JAKIN Alo KCT 4.48’39" 13’36"
  111. 151 NED 19870424 TERPSTRA Mike WSA 4.48’39" 13’36"
  112. 195 CZE 19860311 MÍČEK Radomír CZE 4.48’39" 13’36"
  113. 62 DEN 19800202 OREDSSON Thomas TPH 4.48’39" 13’36"
  114. 97 LAT 19851213 RACENAJS Kristofers RBR 4.48’39" 13’36"
  115. 114 HUN 19841227 KUSZTOR Péter PNB 4.48’39" 13’36"
  116. 135 EST 19840203 MUSTONEN Andrei KCT 4.48’39" 13’36"
  117. 134 FIN 19820113 MARTIKAINEN Tommi KCT 4.48’39" 13’36"
  118. 137 EST 19840312 PROUS Priit KCT 4.48’39" 13’36"
  119. 64 DEN 19850321 JEBJERG Kasper TPH 4.48’47" 13’44"
  120. 113 HUN 19851231 HAISZER Akos PNB 4.50’11" 15’08"
  121. 118 HUN 19820924 VIZER Barnabas PNB 4.50’11" 15’08"
  122. 7 NOR 19811023 PRESTMO Joakim SPA 4.59’07" 24’04"
  123. 183 UKR 19821023 SHARYPOV Aleksey UKR 5.08’22" 33’19"
  124. 126 GER 19831004 WEINBERG Markus TNB 5.08’26" 33’23"
  125. 45 IRL 19780603 HEALION Paul TMG 5.08’26" 33’23"
  126. 186 UKR 19850106 VYSHENEVSKYY Roman UKR 5.08’31" 33’28"
  127. 43 IRL 19701221 FINNEGAN Philip TMG 5.11’42" 36’39"
  128. 41 IRL 19860603 BURKE Derek TMG 5.22’48" 47’45"
  129. 44 IRL 19730827 HEDDERMAN Adrian TMG 5.22’51" 47’48"

Riders dropping out, Coureurs qui abandonné
42 IRL 19791108 DEMPSEY John TMG
47 IRL 19821207 MURPHY Conor TMG
82 CZE 19760129 BENČÍK Petr PSK
133 EST 19820407 LEBEDEV Andri KCT
152 NED 19860125 BRABER Thijs WSA
181 UKR 19870627 ARKHYNOS Dmytro UKR
Klasyfikacja

  1. 67 DEN 19850520 NIELSEN Kristoffer Gudmund TPH 11.42’22"
  2. 161 SLO 19850813 BOLE Grega SAK 11.42’31" 9"
  3. 88 CZE 19740704 FALTÝNEK Jan PSK 11.42’31" 9"
  4. 57 DEN 19841105 NISSEN Soeren CCD 11.42’31" 9"
  5. 11 SVK 19761017 BRONIŠ Roman DUK 11.42’35" 13"
  6. 171 POL 19670117 ROMANIK Radoslwa DHL 11.42’37" 15"
  7. 93 RUS 19820703 FIRSANOV Sergey RBR 11.42’41" 19"
  8. 76 GER 19830713 SCHILLINGER Andreas CTM 11.42’41" 19"
  9. 115 SVK 19770115 REMÁK Zoltán PNB 11.42’41" 19"
  10. 81 CZE 19740401 ANDRLE Rene PSK 11.42’41" 19"
  11. 83 CZE 19780307 BUCHÁČEK Tomáš PSK 11.42’41" 19"
  12. 177 POL 19680222 STAFIEJ Kazimierz DHL 11.42’54" 32"
  13. 101 SLO 19820507 FAJT Kristjan RAR 11.42’54" 32"
  14. 85 CZE 19871115 KONIG Leopold PSK 11.42’54" 32"
  15. 12 SVK 19770411 KOVÁČ Maroš DUK 11.42’54" 32"
  16. 53 SWE 19780318 JOHANSSON Fredrik CCD 11.42’54" 32"
  17. 164 SLO 19801212 REZMAN Boštjan SAK 11.43’03" 41"
  18. 106 SLO 19820726 STRGAR Matie RAR 11.43’07" 45"
  19. 86 CZE 19800609 KOZUBEK Stanislav PSK 11.43’11" 49"
  20. 141 BUL 19841127 ATANASOV Petko CCB 11.43’17" 55"
  21. 54 DEN 19810921 KNUDSEN Morten CCD 11.43’17" 55"
  22. 31 SVK 19740114 BARÉNYI Milan POD 11.43’26" 1’04"
  23. 34 SVK 19781120 KELIAR Miroslav POD 11.43’26" 1’04"
  24. 1 SVK 19751022 PRAZDNOVSKY Martin SPA 11.43’30" 1’08"
  25. 87 SVK 19750518 RIŠKA Martin PSK 11.43’33" 1’11"
  26. 144 BUL 19751001 GERGANOV Evgeni CCB 11.45’00" 2’38"
  27. 95 LAT 19861014 PUDANS Herberts RBR 11.45’43" 3’21"
  28. 94 BLR 19810628 KIRYIENKA Vasil RBR 11.46’15" 3’53"
  29. 51 GER 19760930 DRESSLER Frank CCD 11.46’26" 4’04"
  30. 136 EST 19811109 OJAVEE Mart KCT 11.46’26" 4’04"
  31. 55 SWE 19800829 NILSSON Hakan CCD 11.46’33" 4’11"
  32. 61 DEN 19830613 BOCHMAN Lasse TPH 11.46’37" 4’15"
  33. 15 SVK 19870916 TYBOR Patrik DUK 11.46’42" 4’20"
  34. 56 GER 19851011 REUTER Manuel CCD 11.46’42" 4’20"
  35. 124 GER 19791003 SCHULZ Philip TNB 11.47’01" 4’39"
  36. 77 GER 19780901 VOLKMANN Karsten CTM 11.47’01" 4’39"
  37. 92 LAT 19860925 ERNESTOVSKIS Daniels RBR 11.47’18" 4’56"
  38. 178 POL 19800117 ZOLEDZIOWSKI Grzegorz DHL 11.47’18" 4’56"
  39. 96 LAT 19870416 LUKSEVICS Viesturs RBR 11.47’26" 5’04"
  40. 35 SVK 19871217 PALČÁK Jozef POD 11.47’26" 5’04"
  41. 37 SVK 19850512 VÍGLASKÝ Ivan POD 11.47’47" 5’25"
  42. 182 UKR 19800211 GLADKYY Andriy UKR 11.48’08" 5’46"
  43. 66 DEN 19850214 LUND Anders TPH 11.48’35" 6’13"
  44. 98 LAT 19871004 ROZE Artis RBR 11.48’46" 6’24"
  45. 13 SVK 19690106 POLIEVKA Pavol DUK 11.50’05" 7’43"
  46. 91 LAT 19860711 VEINBERGS Toms RBR 11.50’14" 7’52"
  47. 2 NOR 19750509 ANDRESEN Are Hunsager SPA 11.50’20" 7’58"
  48. 23 SVK 19860203 KOSTELNIČÁK Martin SVK 11.50’20" 7’58"
  49. 26 SVK 19860907 ŠKOPEK Martin SVK 11.50’32" 8’10"
  50. 154 NED 19830724 GRAAF Boudewijn de WSA 11.51’06" 8’44"
  51. 175 POL 19750708 RADOSZ Robert DHL 11.52’25" 10’03"
  52. 107 SLO 19820802 TRATNIK David RAR 11.52’29" 10’07"
  53. 4 NOR 19770611 HEGREBERG Morten SPA 11.52’29" 10’07"
  54. 184 UKR 19861129 SHEPYLOV Aleksey UKR 11.52’29" 10’07"
  55. 173 POL 19780211 CZAJKOWSKI Daniel DHL 11.52’38" 10’16"
  56. 121 GER 19820409 KIRITSCHENKO Marco TNB 11.52’38" 10’16"
  57. 104 SLO 19790112 GNEZDA Matej RAR 11.52’38" 10’16"
  58. 73 GER 19850503 KUX Christian CTM 11.52’38" 10’16"
  59. 176 POL 19820816 ZDZIEBLKO Dawid DHL 11.52’38" 10’16"
  60. 84 CZE 19790716 BEČKA Radek PSK 11.52’38" 10’16"
  61. 196 CZE 19840529 MÍČEK Tomáš CZE 11.52’38" 10’16"
  62. 112 HUN 19860621 CZIRAKI Istvan PNB 11.52’42" 10’20"
  63. 14 SVK 19730102 ŠIPEKY Ján DUK 11.52’45" 10’23"
  64. 172 POL 19740612 CIESIELSKI Krszysztof DHL 11.52’45" 10’23"
  65. 108 SLO 19801008 VRECER Robert RAR 11.52’45" 10’23"
  66. 123 GER 19850411 SCHOKNECHT Karl TNB 11.52’45" 10’23"
  67. 48 IRL 19711122 ROCHE Andrew TMG 11.52’45" 10’23"
  68. 147 BUL 19681114 CHUMANOV Pavel CCB 11.52’45" 10’23"
  69. 52 ITA 19750202 FORNER Eddy CCD 11.52’49" 10’27"
  70. 75 GER 19770621 OBST Rene CTM 11.53’04" 10’42"
  71. 166 SLO 19860718 ŠVAB Gašper SAK 11.53’04" 10’42"
  72. 111 HUN 19760628 ARANY Gábor PNB 11.53’11" 10’49"
  73. 5 NOR 19830304 KRISTENSEN Preben SPA 11.53’11" 10’49"
  74. 3 NOR 19810911 EIDSHEIM Gunnar SPA 11.53’15" 10’53"
  75. 148 BUL 19850408 STOYTCHEV Bogdan CCB 11.53’22" 11’00"
  76. 16 SVK 19860106 ZACHAR Branislav DUK 11.53’40" 11’18"
  77. 72 GER 19851025 KELLER Patrick CTM 11.55’18" 12’56"
  78. 162 SLO 19871028 BAJT Dejan SAK 11.55’31" 13’09"
  79. 58 DEN 19830713 TRONBORG Michael CCD 11.55’52" 13’30"
  80. 192 CZE 19831002 ČER Tomáš CZE 11.56’04" 13’42"
  81. 174 POL 19740408 GEBKA Marcin DHL 11.56’07" 13’45"
  82. 33 SVK 19770311 GREBEČI Dalibor POD 11.56’17" 13’55"
  83. 62 DEN 19800202 OREDSSON Thomas TPH 11.56’26" 14’04"
  84. 36 SVK 19860813 ŠKVARKA Michal POD 11.56’27" 14’05"
  85. 132 EST 19860525 JERMAKOV Janar KCT 11.56’27" 14’05"
  86. 78 GER 19830417 WAGNER Robert CTM 11.56’46" 14’24"
  87. 74 GER 19861030 MÜLLER Alexander CTM 11.56’53" 14’31"
  88. 163 SLO 19860323 JERŠE Tom SAK 11.56’53" 14’31"
  89. 68 DEN 19750119 RASMUSSEN Jacob Moe TPH 11.56’53" 14’31"
  90. 131 EST 19861114 JAKIN Alo KCT 11.56’59" 14’37"
  91. 103 SLO 19870209 TEHOVNIK Andrej RAR 11.57’15" 14’53"
  92. 137 EST 19840312 PROUS Priit KCT 11.57’16" 14’54"
  93. 71 GER 19870313 FORKE Sebastian CTM 11.58’05" 15’43"
  94. 32 SVK 19861224 HARING Martin POD 11.58’07" 15’45"
  95. 65 DEN 19860420 JORGENSEN Jonas Aaen TPH 11.58’11" 15’49"
  96. 134 FIN 19820113 MARTIKAINEN Tommi KCT 11.58’16" 15’54"
  97. 135 EST 19840203 MUSTONEN Andrei KCT 11.58’55" 16’33"
  98. 102 SLO 19750505 HAUPTMAN Andrej RAR 11.58’59" 16’37"
  99. 146 BUL 19871214 MINKOV Stanislav CCB 11.59’06" 16’44"
  100. 195 CZE 19860311 MÍČEK Radomír CZE 11.59’12" 16’50"
  101. 122 GER 19870823 RAMMLER Julian TNB 11.59’19" 16’57"
  102. 151 NED 19870424 TERPSTRA Mike WSA 11.59’31" 17’09"
  103. 24 SVK 19870405 MASNÝ Miloš SVK 11.59’32" 17’10"
  104. 21 SVK 19870810 FABER Zdeněk SVK 11.59’32" 17’10"
  105. 155 FIN 19840103 JAASKELAINEN Pekka WSA 11.59’32" 17’10"
  106. 97 LAT 19851213 RACENAJS Kristofers RBR 11.59’38" 17’16"
  107. 143 BUL 19870226 EVSTATIEV Petar CCB 11.59’47" 17’25"
  108. 156 NED 19801112 KATWIJK Ferdi van WSA 12.00’35" 18’13"
  109. 194 CZE 19820702 HUDEČEK Petr CZE 12.00’44" 18’22"
  110. 125 GER 19870826 ULBRICH Tim TNB 12.01’26" 19’04"
  111. 193 CZE 19790707 HEINRICH Lukáš CZE 12.01’27" 19’05"
  112. 118 HUN 19820924 VIZER Barnabas PNB 12.01’27" 19’05"
  113. 114 HUN 19841227 KUSZTOR Péter PNB 12.01’43" 19’21"
  114. 113 HUN 19851231 HAISZER Akos PNB 12.02’27" 20’05"
  115. 145 BUL 19860531 YOTEV Kristian CCB 12.02’30" 20’08"
  116. 64 DEN 19850321 JEBJERG Kasper TPH 12.04’11" 21’49"
  117. 22 SVK 19840904 FREIVOLT Štefan SVK 12.04’58" 22’36"
  118. 191 CZE 19810729 PELÁNEK Luboš CZE 12.06’03" 23’41"
  119. 116 HUN 19810325 CADOR Rida PNB 12.06’03" 23’41"
  120. 25 SVK 19860406 PALLER Juraj SVK 12.07’58" 25’36"
  121. 185 UKR 19800913 SHEYDYK Oleksandr UKR 12.15’18" 32’56"
  122. 45 IRL 19780603 HEALION Paul TMG 12.19’42" 37’20"
  123. 186 UKR 19850106 VYSHENEVSKYY Roman UKR 12.20’42" 38’20"
  124. 126 GER 19831004 WEINBERG Markus TNB 12.23’42" 41’20"
  125. 183 UKR 19821023 SHARYPOV Aleksey UKR 12.31’03" 48’41"
  126. 7 NOR 19811023 PRESTMO Joakim SPA 12.31’13" 48’51"
  127. 43 IRL 19701221 FINNEGAN Philip TMG 12.34’11" 51’49"
  128. 41 IRL 19860603 BURKE Derek TMG 12.34’38" 52’16"
  129. 44 IRL 19730827 HEDDERMAN Adrian TMG 12.51’39" 1.09’17"

Rosną szanse na wyjazd Stafieja na MŚ


#5

4 etap [ITT]
5 kilometrową jazdę górską na czas wygrał Radosław Romanik który został nowym liderem wyścigu.


#6

Brawo dla Romanika i calej ekipy DHL!!! Tak jak mowilem na poczatku ze “dziadek” powalczy o generalna i wygral!!!


#7

A zna ktoś może przebieg trasy, a w szczególności czasówki?