Tour de Suisse 2016

Temat przeniosłem z wątku o Dauphine, ale tu się może komuś bardziej przydać:

Dzięki, rzeczywiście tak jest. Pytałem u źródła i takiej możliwości nie ma (co dziwi, ale TVP ma takie “standardy”). Można natomiast z apki TVP Stream na smartfonie przesłać obraz z TVP Sport na tiwika. Może być jakiś problem z dźwiękiem, ale jeszcze jak to funguje sprawdzę dziś podczas transmisji.

Sagan potwór :wink:

Właśnie chciałem pisać, że bestia :wink:

#13
mam nadzieję, że będzie startował w tym wyścigu do 40stki i wyśrubuje godny rekord.

Piotr Wielki. Szkoda tylko że Tinkoff się rozpada, mam wrażenie że to idealne miejsce dla tak charakternego i nietuzinkowego kolarza.
Dobrze że dziś nie było kraks. Wczorajszy etap wyjątkowo pechowy, z tak wątłej grupy kolarzy dobrze radzących sobie w górach odpadł Gesink na którego liczyłem, a niewiele brakowało by też Talansky się pożegnał z walką w KG.
Z CCC Grosschartner najwyżej, ale 1:23 min straty, De La Parte 3 minuty, zobaczymy co pokażą w górach, ale nie liczę na wiele choć to dla nich powinien być najważniejszy wyścig w tym sezonie obok Austrii, więc gdzie jak gdzie ale tu powinni coś pokazać.
Po odpadnięciu Gesinka, liczę że może Scarponiemu coś zostało w baku po Giro i będzie mógł pojechać w górach dla siebie.

Tour de Suisse “goni” Kalifornię (15) :wink:

ale tu przeważnie ma rywali :slight_smile:

Ten gość rządzi.

Ma jaja wielkości arbuzów. W koszulce tęczowej wymiata. A niestety Michał nie pokazał wiele. Trochę taki Costa 2. Szkoda.

No ale chociaż Słowak to swój chłop jest. Niech kosi ile się da.

przesada.
z mojej strony NIE dla takich końcówek.
rok temu się nie pozabijali to w tym też im dołożyli.

Richeze pierwszym Argentyńczykiem ze zwycięstwem na Tour de Suisse. Argentyna 33 krajem wygrywającym tu etap.

Etixx to jednak najlepsza drużyna jeśli chodzi o sprinty.
Richeze, kolarz który w zeszłym roku jeżdżąc w Lampre był w hierarchi sprinterów daleko, Ferrari nawet był wyżej jako ostatni rozprowadzający Modolo, a tutaj w Etixxie dostaje swoje szansę i pokazuje, że jest jeszcze w stanie nawiązać do swoich wyników sprzed paru lat.
Inna sprawa, że na finiszu bez zakrętów Sagan by ich dopadł.
Może Ciolek, Goss czy Pozzato powinni przejść do Etixxu? :smiley:

Wiecie co się stało Van Poppelowi? Nagle tylne koło mu do góry odbiło. Wybuchła mu szytka czy co?

Richeze był ostatnim rozprowadzającym Modolo w Lampre, w hierarchii sprinterów nie wiem gdzie był, ale to nie było jego zadanie :wink: miał ogromny udział w dwóch zwycięstwach Modolo na Giro w zeszłym roku. Etixx go kupił jako świetnego rozprowadzającego, strzał w dziesiątkę.

no a teraz rozprowadzał Gavirię, także dużo się nie zmieniło :wink:
miałem ochotę na soczysty pojedynek Sagana z Gavirią a tu te zakręty :/

Ciekawa rzecz, że Matthews dzisiaj rozprowadzał Corta, czyżby chciał się pokazać jako “team player” ? :wink: dotyhczas go z tej roli nie kojarzyłem :smiley:

No dziwnie to wygladalo, w ogole jakis cud ze nie upadl.

Chyba źle wszedł w zakręt, po wewnętrznej i wywiozło go na bandę. Ledwo się wyratował.

Posiada ktoś ludzki profil jutrzejszego podjazdu na metę? Szwajcarzy namalowali w tym roku fantazyjne profile, jedne z najgorszych w kalendarzu, nie mówiąc o czymś szczegółowym.

Odniosłem wrażenie, że za ostro wszedł do wewnętrznej, tak jakby zorientował się, że zaraz wjedzie Saganowi w tylne koło i w tej niekorzystnej pozycji (ciasnym skręcie) za mocno pociągnął za hamulce. To chyba spowodowało, że rower mu “bryknął” :smiley:
Ale to tylko moje subiektywne odczucie.

Coś jest nie tak z tymi niebezpiecznymi finiszami na Tour de Suisse. Jeszcze go cofnęli za niebezpieczną jazdę :573: