Tour de Warsaw

Wszelkie niezbedne informacje oraz zapisy poprzez wydarzenie na fejsbuku pod tym linkiem
facebook.com/events/7839971 … 610279805/

Serdecznie zapraszam

sorry za ignorancje, ale nie mam zupelnie żadnych doświadczeń z tym wyscigiem, stad moje pytania. Czy ta duża 300 km pętla to jest wyścig szosowy?
Czy jest to pierwsza edycja TdW czy już kolejny? Jesli kolejna czy odbywa się zazwyczaj na jesień?

Petla 300 przygotowana jest dla rowerów szosowych, bądź hybryd.

Jest to pierwsza edycja z taka organizacja, na wiosnę(2014) organizator wraz z kilkoma innymi śmiałkami przejechał podobna trasę. Teraz postanowili to ponowić w troszkę innej formule.

Z tego co matros napisał, wnioskuję, że nie jest to wyścig, tylko klasyczny maraton. Nie chodzi o ściganie, tylko o przejechanie dystansu.

Dla mnie to wygląda jak mieszanie maratonu z drużynówką à la Amber Road. Czy dobrze rozumiem, że chodzi o 6-osobowe “drużyny”, a nie losowane grupy startowe?

I jeszcze do tego można dołożyć nieco charakteru rajdowego (punkty kontrolne z fotografiami).
Chodzi przede wszystkim o to, żeby się sponiewierać dystansem, a nie ścigać, jak sądzę. W każdym razie powinno być interesująco, o ile pogoda w miarę dopisze.

tak jak pisze Dobry, główne założenie to walka z samym sobą na dystansie, żadna rywalizacja,oczywiście to zależy czy grupa nie będzie miała parcia na wynik :wink:

tak, jedziemy w grupach 6cio osobowych.